Na blogu miliardáře a sponzora několika regionálních i globálních vakcinančních kampaní, Billa Gatese, se objevil bilanční dopis ke konci roku 2021. Dopis je to dlouhý a nevylučuji, že v něm bude lze najít leccos zajímavého, i když mnohé pasáže, například ta, v níž vychvaluje neslaný-nemastný „klimatický summit“, budí skepsi. V textu však najdeme následující větu, a to dokonce v tučném písmu:

GatesNotes, Reasons for optimism after a difficult year

Dlouho jsme byli opakovaně ujišťováni, že očkování nebude povinné, což narušovali svými militantními výkřiky pouze profláknutí extrémisté. Nicméně, po návštěvě Alexandera Sorose v Rakousku nabraly události prudký obrat. Totální lockdown (opatření proti masovým demonstracím poté, co se ukázalo, že na loajalitu ozbrojených složek se nelze spolehnout)a následně povinné očkování. Po Rakousku se rychle přidalo Německo a další země, včetně naší zcela zkorumpované vlády (té minulé i té nastupující). Přičemž všechny země, které se dva roky nedokázaly dohodnout například na vzájemném uznávání PCR testů (které přitom nakupovaly od stejných výrobců) se zničehožnic jako by náhodou shodly na termínu zahájení této kampaně 1. února 2022.

Co tedy ve skutečnosti znamená Gatesovo „upřímné přesvědčení“, že akutní fáze tzv. pandemie skončí již během roku 2022? Znamená to celosvětové zavedení covidového fašismu, s povinným očkováním, pokutováním a vězněním „odpůrců“, kteří „ohrožují všechny ostatní nakažlivou chorobou“?

Máme i my důvod k optimismu, že Velká lež má tak krátké nohy, že nepřežije rok 2022?

12 komentářů

 1. Nemám žádné důkazy, ani vysvětlení. Ale jsem pevně přesvědčena, že lidská civilizace nebude ta, která zanikne. Bylo by to proti Vyššímu záměru. Nebude to pro lidstvo žádná procházka, ale zvítězí dobro. (Jsem totiž nenapravitelný člověk-optimista) 🙂

 2. Author

  Zaujala mne grafická stylizace čísla 2021 do formy, která připomíná hebrejská písmena. Čteno zprava doleva by to mohlo být: vau-bet-iod(?)-bet. Uměl by to někdo přečíst a vysvětlit? Ale netroufám si tvrdit, že to dává nějaký smysl.

  1. To teda taky neumim. Myslim si, ze dulezita data jsou zimni slunovrat 21.12.2021, a pak 22.2.2022. T o datum ma vyjimecnou symetrii 22022022.
   Na slunovrat zacne celosvetova zmena ve vnimani zivota a spolecnosti Lidi a 22.2.2022 bude oficialne oznameno, ze projekt Clovek uz nejakou dobu bezi a ze zacina zacatek prebudovavani spolecnosti vsech Lidi.
   Projekt Clovek je o tom, ze si lide konecne uvedomi sounalezitost vsech lidi na nasi planete a o nutne konstruktivni spolupraci mezi nima.
   Dost casto se v casovych odhadech mylim, ale tentokrat uz by mne to melo vyjit.

Napsat komentář