Na webu nationalfile.com jsme našli tuto šokující informaci.

Zjistilo se, že koronavirová vakcína Pfizer (Comirnaty) může mít dosud nezjištěné dlouhodobé nežádoucí účinky. Může způsobovat ALS, Alzheimerovu nemoc a jiná neurodegenerativní onemocnění.

“Vakcíny proti SARSCoV-2 byly schváleny pro nouzové použití v USA bez pečlivého dlouhodobého testování“, tvrdí zpráva. “V této zprávě je vyhodnocen potenciál vakcíny Pfizer proti COVID-19 vyvolávat u očkovaných osob prionová onemocnění.“ Podle CDC jsou prionová onemocnění formou neurodegenerativního onemocnění [napadajícího nervy, pozn. red.], což znamená, že vakcína Pfizer pravděpodobně může způsobit poškození mozku.

To je zvláště znepokojující, protože vakcína Pfizer je tav. mRNA-vakcína, nevyzkoušený typ vakcíny, která vytváří nové proteiny a podle zprávy National Library of Medicine (Národní lékařská knihovna) v podstatě se může stát integrální součástí lidského genomu.

Experimentem popisovaným ve zprávě bylo určit, zda se mohou dva proteiny, TDP-43 a FUS, integrovat do lidské DNA, (přenos nové informace do DNA je očekávanou funkcí mRNA). Zpráva zjistila, že „RNA obsažená ve vakcíně obsahuje zvláštní sekvence, které mohou způsobit, že proteiny TDP-43 a FUS změní svou konfiguraci a stanou se patologickým prionem“, což znamená, že oba proteiny mají potenciál integrovat se do naší DNA a působit škodlivá onemocnění nervové soustavy.

Shrnutí zprávy obsahuje závěr, že „zjištění spolu s dalšími potenciálními riziky vedou autory k přesvědčení, že schválení vakcín na bázi RNA regulačními orgány bylo předčasné a vakcína může způsobit více škody než užitku.“ Zpráva končí varováním: „tato vakcína se může stát biologickou zbraní mnohem nebezpečnější než původní onemocnění“.

National File kontaktoval CDC s dotazem, proč je vakcína Pfizer nadále v distribuci bez ohledu na věrohodné výhrady k jejím účinkům. Do doby publikace článku se CDC nevyjádřila.

3 komentáře

  1. mezi „způsobuje“ a „2 potencionální rizikové faktory“ neboli “ identified two potential risk factors “ je sakra velký rozdíl . Pro toho kdo není zvyklý pracovat s daty a věří bulváru který neumí interpretovat vědecké články to možná vypadá stejně ….

  2. Doufejme, že prozrazený plán již není plán a že to s jim to dopadne jako vždycky když „to dobře mysleli“ .
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/evropsky-parlament/evropsky-parlament-podporil-covidove-pasy-pozaduje-ale-testy/r~3202edc2a8d011eb8335ac1f6b220ee8/
    Bohužel, ale momentálně znám kolem sebe spousty neprobuzených co se na tento druh výjezdní doložky(protože nic jiného to není) těší v naivní víře, že jde o návrat k normálním módu života nemaje ponětí, že ve skutečnosti jde o „pasti, pasti, pastičky.“

Napsat komentář