Podnet na EMA – vakcíny môžu spôsobiť neplodnosť

Dvaja odvážni lekári, Dr. Wolfgang Wodarg a Dr. Michael Yeadon, podali Európskej administratívnej agentúre (EMA) návrh na administratívne a regulačné opatrenia týkajúce sa nových vakcín proti koronavírusu mRNA vyvinutých spoločnosťou Pfizer/BioNTech. Varujú, že vakcíny môžu napadnúť bunky placenty a spôsobiť ženskú neplodnosť.

Vakcíny mRNA sú určené na indukciu imunitnej reakcie na spike proteíny SARS-CoV-2, ale tieto spike proteíny (transkribované na replikáciu v bunkových ribozómoch) tiež obsahujú homológnu formu proteínu syncytín-1.
Tento prírodný proteín (syncytín-1) je vytvorený z ľudských endogénnych retrovírusov a je zodpovedný za vývoj placenty u cicavcov a ľudí.

Proteín je potrebný pre úspešné tehotenstvo, ale po očkovaní vírusom covid-19 budú imunitné bunky jednotlivca programované tak, aby napádali syncytín-1 (čo by mohlo viesť k potratom, vrodeným chybám a neplodnosti).

Převzato z KSB Správy

New mRNA Vaccine Could Cause Immune Cells To Attack Placenta Cells, Causing Female Infertility, Miscarriage Or Birth Defects

9 komentářů

 1. Testování a posléze očkování (dvě fáze jedné operace) funguje jako globální sociální test. Vyhodnocení poskytne spolehlivý údaj pro řadu další podobných globálních zásahů v budoucnosti a předpokládanému úspěchu.
  To je představa, ale Great Reset může fungovat jen globálně, jinak se rozpadá na dílky a solitéry. A to se právě děje. Rusko do toho prostě hodilo vidle.
  fašizovat lze až do okamžiku, kdy se i dozorci a drábové dostanou na řadu a mají být utraceni.Pak svého páníčka kousnou.

 2. Je docela skoda, ze vetsina lidi u nas dostala Pfizer(mRNA). Je dobre informovat obyvatelstvo o nebezpecich vzniklych v dusledku vakcinace. Napriklad neplodnost, krevni srazeniny, neucinnost vuci novym kmenum viru (zadny mutace nejsou) atd.
  Informace se dobre nacasovaly do doby, co uz je nejake vyznamnejsi procento zaockovane. Nacasovani pro dole popsane tri efekty.
  Ale ted si vsimneme jednoho dusledku. Tri efekty:
  1. Ockovani budou mit vyhody a budou koukat na neockovane jako na neco trochu podradneho
  2. Neockovani budou koukat na ockovane jako na poteniconalni prenasece, popripade lidi, co muzou kdykoliv umrit nebo mit nejake negativni komplikace. A navic tam nuze byt trochu ty skodolibosti, Chtel jsi jezdit do Chorvatska, tak to ted mas.
  3. Ockovani, co se dozvi negativni dusledky ockovani, budou trpet strachem, co se jim muze kdykoliv stat. Ten strach muze byt horsi nez vlastni vakcinace.

  Takze suma sumarum se jim podarilo zashanout obe skupiny jedmnim tahem.

  Ockovani pro sebe neplanuju a nemam nic proti tem, co to maji jinak.

  Na zaver jsem optimista.
  1. Muze dojit v blizke budoucnosti k lehke prestavbe DNA nas vsech, takze ta mRNA vakcinace nebude mit ty negativni dusledky. Myslik tim pozitivni vliv vesmiru, podporujiciho na projekt Clovek. Zamerne nerikam HNR ani Buh, protoze ty terminy ve mne nevyvolavaji zadny obraz.
  2. Muze se povrdit, za za sireni viru (i v budoucnu) je zodpovedna nejaka elmag frekvence nebo nejake jine zareni. Podari se to zjistit a nejak tomu zamezit.
  3. Behem par let muze na svet prijit volna energie, ktera cely ty plany ohledne meny, kryte elektrickym vykonem posle do historie a efekt volne energie sebere mocipanum (GParazit) vetsinu pak na rizeni Lidske spolecnosti.
  4. Cele to skonci modelem Clovek, ktery se sice chce mit dobre a relativne komfortne, ale nechce toto ziskat na ukor souseda nebo prirody.

  1. Mirku, odteď v souvislosti s 5G, nemluv o elmag frekvenci, ale o skalární frekvenci! Jaká to je frekvence, se dočteš všude na googlu, nebudu rozvádět. Vono když může ovládat jistá frekvence různé morgellony v tele, mDNA sekvence v krvi, tak je jen otázkou času až na povel vyšších zednářů, ten malý operatórek u pultu začne zapínat ty řídíci“ frekvence pro všechny oběti, nebo jen pro určitou oblast území, kde jsou zářiče už namontované, jasný?

  2. Ano, co nejhlubší rozdělení na očkované a neočkované mají v plánu. A dlouhodobý strach (stres) je i dle mého názoru hlavní faktor, který lidi nejvíc poškozuje. Zkusme proti tomu nasadit vzájemnou podporu a pomoc mezi lidmi, toleranci k názorům a postojům druhých, ukončení uměle vytvářené sociální izolace (samotky) – to odbourá ten strach, který izolace jen zesiluje.
   Kromě starších lidí (mino reprodukční věk) se nechali očkovat mladí Hujeři a cestovatelé. Obecně mladí nechtějí varování starších moc poslouchat a věřit „konspiracím“ o hrozbách vakcinace. Vidí život růžově a tohle má moc temnou barvu. I proto je nutné protlačit k nám Sputnik. Kdo to dokáže, sklidí v budoucnu zaslouženou odměnu.
   A ještě k té volné energii. Nikdo si toho moc nevšímá, ale Rusové už „perpetuum mobile“ v podstatě mají. Je to uzavřený cyklus využití použitého jaderného paliva (dosud odpadu nutného k ukládání do hlubinných úložišť) v novém typu reaktoru. Vyhořelé palivo z nového typu reaktoru lze znovu přepracovat pro sávající běžné reaktory a tak pořád dokola. První atomka na tomto principu už v Rusku funguje. Zajistili si tak zdroj energie na dlouhá staletí i po případném vyčerpání fosilních paliv = otevřeli možnost dalšího rozvoje pro celou civilizaci na planetě Země. Pecka, kterou západ zamlčuje.

   1. >Je to uzavřený cyklus využití použitého jaderného paliva< O těchto moderních technologiích přemýšlím v souvislosti s vyřazením Ruska z tendru u nás. Myslím si, že je to dobře, když byl tento projekt odložen teď "k ledu". Jakmile překonáme zlé časy, tak znovu vyhodnotíme potřebnost rozšíření JAE – i s ohledem na sousedy v novém Bloku. Pak se s Ruskem zcela určitě domluvíme. Třeba se tady pak objeví zmíněná moderní technologie.

   2. O te elektrarne s uzavrenym cyklem vim. Ale urcite ne z mainstreamu. Nasel jsem to asi na KSB nebo slysel od Pjakina, nevim. Pokud na to je nejaky odkaz v cestine, rad bych ho siril dal. Diky.
    Jinak tech blokovanych zdrojeu bud volne nebo polo-volne energie je vic. Parazit technicky vyvoj blokuje, co to jde, ale stejne nema 100% uspesnost, Takze aspon brzdi.

Napsat komentář