Zaslala Jane K.

Dr. Lee Merritt je bývalou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Je odborník na biologické zbraně, které měla možnost dlouhodobě studovat ve funkci ortopedického chirurga pro námořnictvo Spojených států.

Dr. Merritt je dobře obeznámena s válečnou situací. Proto bychom jí měli věřit, když říká, že dnes žijeme v době války páté-generace. Tento typ válčení využívá biologické prostředky proti lidským bytostem. Namísto skutečných zbraní používá propagandu a ekonomickou válku, za účelem oslabení všech zúčastněných národů.

Dr. Merritt říká, že to, co teď potřebujeme, je funkční lékařské ošetření namísto nefunkčních vakcín. Neměli bychom být terorizováni mediální propagandou, která nám neustále vyhrožuje neškodnými viry. To je důvod, proč jsou tyto informace tak silně cenzurovány médii, internetem a vším mezi tím, a proč je vakcína prezentována jako jediné řešení.

Vakcíny proti koronaviru jsou horší než nemoc sama. To proto, že obsahují Messenger RNA (mRNA), který je injekčně vpraven do našich těl a který mění náš genetický kód takovým způsobem, že začneme vyrábět vlastní modifikovanou verzi viru, což pobídne imunitní systém aby ho napadl. Když dojde k požadované reakci, imunitní systém napadne své vlastní buňky, své vlastní tělo, které má správně bránit.

Nové vakcíny nejsou testovány. Normální testování trvá roky, než může být látka doporučena jako bezpečná. Samozřejmě, že skutečná nemoc již mezitím zmutovala a neexistuje, takže vakcína je ve všech případech neefektivní. Každá vakcína je neefektivní!

Dr. Merrit říká, kdyby byla v Číně a chtěla by zničit americkou armádu, nebo vyhubit lidstvo na naší planetě, vyvinula by mRNA vakcínu z látek, které neexistují v přírodě. Tímto způsobem by nikdo na očkování nezemřel. O dva roky později by vypustila látku, ze které bylo očkování vyrobeno a to by způsobilo hromadné úmrtí všech předtím očkovaných.

Nikdo neví, na co jsou dnešní nové vakcíny naprogramovány. Pouze hlavní lékaři výrobních firem to vědí. A neexistuje žádný způsob, jak předpovědět výsledek takového zásahu.

A přesto nás všichni nutí do očkování

Media, politikové a mnoho neznalých lékařů stále doporučují očkování, o němž nic nevědí a dokonce je prohlašují za bezpečné, i když takové tvrzení není ničím podloženo.

Oficiální internetová stránka vlády Anglie uvádí: „Očkování je jediným a nejefektivnějším způsobem, jak snížit úmrtí a těžké nemoci z Covid-19,“ což je přímá lež (moje poznámka). Existují účinné léky, vitamíny C a D a i mnoho bylinných přípravků, z nichž většina byla rychle zakázána a lékaři je nesmějí předepisovat. Některé léky byly zabaveny nezodpovědnými a podlými politiky, kteří je ukryli a pak prodávali dožadující se veřejnosti za mnohem vyšší ceny.

Oficiální anglická stránka pokračuje: „Vakcína Pfizer / BioNtech byla hodnocena v klinických studiích, které zahrnovaly více než 44 000 účastníků.“ (Ne, to taky není pravda – moje poznámka) „Nejčastější vedlejší účinky ve studiích byly bolest v místě injekce, únava, bolesti hlavy, bolesti svalů, zimnice, bolesti kloubů a horečky; tyto se vyskytly u více než 1 z 10 lidí.“ Všimněte si toho šikovného podvodu: „Více než 1“ může být devět! 9 z 10 lidí!

Pokračování: „Nežádoucí účinky nebyly hlášeny u starších dospělých (více než 55 let) tak často jako u mladších lidí.“ Přirozeně neexistovaly žádné nežádoucí účinky u starších, protože ti všichni zemřeli.

Lži, lži, nic jiného než lži. Špatně skryté, dvojsmyslné lži.

Ve skutečnosti mnoho lidí umírá na následky očkování

Zdravotní personál hlásí … ti, kteří žijí v domovech pro staré občany umírají dříve, než dostanou druhou injekci.“ Čímž chtějí říct, že umírají po té první. (Zdroj: metro.co.uk)

„Záplava Covidu-19 zasáhla první domov pro staré občany ve Skotsku, kde byli všichni proti němu očkováni.“ (Zdroj: Glasgowlive.co.uk)

„V pečovatelském domě v Perthu potvrdili vypuknutí pozitivních případů koronaviru v tomto zařízení navzdory tomu, že většina obyvatel a personálu byla nedávno očkována.“ (Zdroj: Dailyrecord.co.uk)

„Devět obyvatel domova důchodců zemřelo následkem hrozivého vypuknutí Covidu, pouhých 10 dnů poté, co, dostali první dávku Pfizerovy vakcíny.“ (Zdroj: thesun.co.uk)

A ve Španělsku: „Tragícké rozšíření (Covidu) v domově El Salvador v Lagartera, ve Španělsku postihlo všech 78 obyvatel až na jednoho. (Zdroj: thesun.co.uk)

V Anglii bylo 460 úmrtí a 243,612 ublížení na těle způsobeno vakcínami v období mezi 9. prosincem 2020 a 21. únorem 2021. Ukázka několika hlavních problémů je v tabulce níže uvedené. Mnohem víc informací je přímo na stránce.

Zdravotní problém:Pfizer/BioNTechAstraZeneca
Krevní problémy2,033799
Srdeční problémy1,032 (25 úmrtí)1,516 (30 úmrtí)
Oční problémy1,242 vč. oslepnutí1,613 vč. oslepnutí
Žaludek a střeva9,360 (11 úmrtí)17,597 (5 úmrtí)
Celkové onemocnění26,394 (111 úmrtí)56,377 (146 úmrtí)
Infekce1,863 (33 úmrtí)3,016 (32 úmrtí)
Svaly a tkáně11,56519,241
Psychiatrické problémy1,2352,773
Dýchací ústrojí3,575 (12 úmrtí)4,059 (10 úmrtí)

A protože očkování firmy Moderna je stejného druhu (mRNA) jako to, co vyrábí Pfizer a Johnson & Johnson není od nich daleko, tak můžeme uvažovat stejné následky i tam. Čínská vakcína může být ta nejhorší z nich.

Očkování je ta pandemie

Takže můžeme směle prohlásit, že pandemie není korona, ale očkování proti ní. V americkém státě Kentucky očkovali 35 jeptišek a během dvou dnů testovalo 26 z nich pozitivní na koronu a 3 z nich zemřely. Dvě z nich neměly před smrtí žádné příznaky a testy neukazovaly koronu.

Dr. Witold Rogiewicz z Varšavy si při populárním televizním programu otevřeně dělal legraci z těch, co jsou proti očkování. Potom dostal druhou dávku Pfizerova očkování, opět na kameře a zemřel o dva týdny později. Krátké video je na stránce.

V německém domově pro starší občany v Berlíně-Spandau, 8 ze 31 obyvatel, kteří sice měli demenci, ale jinak byli předtím naprosto zdraví, zemřeli poté, co dostali Pfizer/BioNTech očkování. První úmrtí bylo po šesti dnech od očkování a ten zbytek zemřel během dvou týdnů.

Ve Španělsku dopadli mnohem hůře. Po první dávce Pfizerova mRNA očkování začátkem ledna, všichni obyvatelé i zaměstnanci domova v Seville vážně onemocněli. Tento domov má asi 145 obyvatel. Do půlky února bylo 46 z nich mrtvých a 28 dalších, plus 12 zaměstnanců byli stále ještě nemocní. Další očkování bylo zastaveno.

Israel je světová testovací laboratoř

Generální ředitel firmy Pfizer Albert Bourla řekl během rozhovoru v NBC televizním programu, že: „Israel se stal světovou laboratoří, protože používají pouze naše očkování … takže můžeme studovat jak ekonomickou stránku, tak i zdravotní.“ Tito barbaři si udělali testovací laboratoř ze státu Israel!

Je hanebné, že očkovaní nejsou informováni o tom, že jsou používáni namísto zvířat pro testy nějakého škodlivého přípravku. S pomocí tak zvaných „zelených pasů“ a také skrze různé způsoby zastrašování zkouší vláda Israele donutit každého občana, aby se nechal očkovat. Zajímalo by mne, jestli i Netanjahu a jeho rodina byli očkováni!

Israel obdržel přednostně miliony dávek očkování. Po dvou měsících ‚úspěšné‘ očkovací kampaně mají obrovské množství onemocnění Covidem u lidí všeho stáří. Došlo také k ostrému nárůstu problémů u těhotných žen, z nichž mnohé jsou v kritickém stavu. I děti a novorozenci trpí dnes koronou a ze 400 případů v listopadu minulého roku vzrostl k únoru 2021 počet nemocných dětí do dvou let na 5,800.

Toto jasně dokazuje, že existuje těsná spojitost mezi hromadným očkováním a škodlivými vedlejšími účinky a úmrtím. Dokazuje to, že očkovaní lidé jsou ti, kteří tuto nemoc a její mutace rozšiřují.

Jistý Israelec dal na YouTube video, které tam samozřejmě nevydrželo, kde informuje o strašných následcích hromadného očkování. Říká: „… mnoho lidí tady v Israeli umírá poté, co dostali Pfizerovo očkování proti Covidu-19. Ale žádné tyto informace se nedostanou do hlavních medií. Vyzývám všecky, modlete se a proste Boha, aby toto zlo okamžitě zastavil.“

Takže se můžeme ptát: věří lidé (anebo spíše vláda) Israele tak moc očkování? Anebo se bohatí Židé zkoušejí zbavit svých chudších příbuzných? Je pravda, že to, co se děje je v souladu s plánem na tři světové války, který vyjevil vysoce postavený zednář Albert Pike a který napsal v r. 1871 svému příteli Mazzinimu do Itálie:

„První světová válka bude vedena za účelem svržení carů v Rusku a kvůli nastolení ateistického komunismu tamtéž. Druhá světová válka bude rozpoutána mezi fašisty a politickými zionisty. Tato válka skončí zničením nacizmu, zatím co politický zionismus bude natolik silný, aby mohl založit samostatný stát Israel v Palestině.

Třetí světová válka musí být rozpoutána tak, že bude využito rozdílů, způsobených Agenturou Iluminátů mezi politickými zionisty a vedoucími Islámského světa. Tato válka musí být vedena tak, aby Islám a političtí zionisté zničili jeden druhého. Ostatní národy, které budou opět rozděleny na dva tábory, budou nuceny bojovat až k úplnému fyzickému, morálnímu, spirituálnímu a ekonomickému zničení.“

Uvědomte si, že velkou část používané terminologie jsme v té době ani neznali.

Přátelé, toto je válka. Je to třetí světová válka. A je vedena proti nám.

Jinde ve světě bylo zjištěno, že během 5-týdenního očkování, vakcína firmy Pfizer zabila 40 krát více starých lidí než virus sám. A když přišlo na ty mladé, vakcína jich zabila 260 krát více než by virus dokázal. V Číně vyrobená vakcína není o nic bezpečnější a ve skutečnosti již způsobila notnou dávku smrtí a škodlivých vedlejších účinků.

Celkově, Dr. Hervé Seligman z university Aix-Marseille ve Francii zhodnotil matematicky množství mrtvých obětí Covidu, kteří byli očkování a těch, kteří očkováni nebyli. Přišel s následujícími výsledky:

 • 4.91 lidí ze 100,000 zemřelo na Covid bez očkování;
 • 50 lidí ze 100,000 pod 65 let stáří zemřelo na Covid s očkováním;
 • 200 lidí ze 100,000 nad 65 let stáří zemřelo na Covid s očkováním.

Informace o očkovaných byly nashromážděny během 3-týdenního odstupu mezi jednotlivými dávkami. Ovšem nesmíme zapomenout, že tyto informace pocházejí z doby těsně po očkování. Co bude následovat později, nebo dlouhodobě, bude s největší pravděpodobností mnohem a mnohem horší.

Lékaři proti očkování

Dvanáct významných vědců a lékařů poslali dopis úředníkům Evropské unie, ve kterém požadují zastavení očkování. V dopise zpochybňují dostatečnost testování těchto vakcín a jejich bezpečnost. Vědci poukázali na širokou škálu nebezpečných vedlejších účinků u dříve zdravých lidí, ke kterým došlo po očkování geneticky podmíněným očkováním proti Covidu.

Další lékaři po celém světě začínají konečně chápat vážnost situace a nabádají lidi proti očkování. Ale – není tak trochu pozdě? Media stále ještě chrlí tuny propagandy na podporu očkování a urgují lid, aby si nechali píchnout smrtící injekci. Už asi 300 milionů lidí po celém světě bylo očkováno. Tito všichni pravděpodobně zemřou během několika dalších měsíců.

Doktorka Sherri Tenpenny, dobře známá a neústupná znalkyně záporných vlivů očkování říká, že všecka nová očkování jsou nástrojem depopulace, který začne fungovat během 3-6 měsíců. V současné době existuje 83 druhů nových očkování, které jsou zkoušeny na zvířatech a na lidech. Nikdy předtím nebylo tolik firem, které by testovaly tolik druhů očkování všichni zaráz a to proti viru, který ještě nikdy nebyl izolován a kdoví jestli existuje!

Pět z těchto očkování jsou již používány na lidské populaci. Vedlejší účinky jsou hrozivé. V týdnu, začínajícím 28. únorem zaznamenala organizace CDC zvýšení z 19,000 hlášených záporných vedlejších účinků na více než 25,000 a to za pouhý jeden týden. Během toho stejného týdne, úmrtnost vzrostla ze 1,097 hlášených případů na 1,278, což činí 181 zemřelých za jeden jediný týden.

Systém hlášení následků očkování organizaci CDC je dobrovolný a je dobře znám tím, že uvádí jen asi 10% skutečného stavu. To znamená, že namísto 1,278 úmrtí na očkování proti koroně došlo už ke 12,780 úmrtím. Dovedete si představit nějaký výrobek – může to být cokoliv – který když používán by způsobil, aby tolik lidí na něj zemřelo, anebo aby tolik lidí na něj mělo tak strašlivé a nebezpečné reakce? Jak dlouho by takový produkt asi vydržel na trhu? Byla by vláda ochotna něco takového lidem vnucovat?

Zákeřné metody propagandy

Manipulátoři používají veškeré prostředky, které mají k dispozici, aby nás nalákali na toto smrtící očkování. Používají uplácení ve formě zákazu pro neočkované při veřejných společenských akcích, či v tělocvičnách a obviňují je, že zpomalují návrat k normálu. Používají významné osobnosti a filmové či televizní kašpárky na přesvědčování jak skvělý a zodpovědný čin očkování je (samozřejmě, aniž by se oni sami nechali očkovat).

Předstíraný nedostatek očkování je další trik. Lidé vždycky chtějí to, co je nedostupné. Pak přijde nátlak ve formě falešné popularity, kdy se veřejně známí lidé nechají očkovat přímo v televizi – destilovanou vodou s trochou soli (saline solution), ale to se nikomu neřekne! Průzkum veřejného mínění je vystavován na odiv, kdy lidé vřele doporučují očkování. Takový průzkum je způsob na ovlivňování názorů, ale ne odraz veřejného mínění.

A nakonec, zkoušejí nás přesvědčit, že jakýkoliv odpor je zbytečný. Straší nás s povinným očkováním, s očkovacími pasy, s očkovacím ID a podobnými nesmysly. Nevyhnutelnost je další velice účinná zbraň.

Nenechte se od nich obelstít. Mohlo by vás to stát to nejcennější co máte – váš život.

37 komentářů

 1. Dekuji Boletusi,
  od Vás si toho velice vazim. Mam velmi rada Vaše články a názory.
  Verim v to, ze mi to zůstane a bude se to jen prohlubovat, neustále je potřeba na sobě pracovat, pro mne jsou největší učitele moje deti a to jak nás zrcadlí, není nic lepšího než koukat na ne a vidět v nich sebe ať už v tech dobrých věcech a nejlépe v tech věcech, ve kterých to pokulhává a umět to kriticky přijmout a změnit to. Co se tyče politického světa, tak to musím poděkovat všem tady co zde píši články a i diskutuji i na ksb-fóru, i na fb Janka, pro mne nedocenitelne informace. Takze dekuji a vim, ze i díky Vám, nám všem bude všechno dobre.


 2. Pokusím se napsat, na co se dívám.
  Na úvod vysvětlím, jak se dívám na lidi (v mém stručném pohledu jsou, ale až uvnitř, zahrnuti všichni dle členění KSB, tj. zvíře, biorobot atd).
  Lidé se dělí na tři skupiny:
  1. „kouzelníci“
  To jsou vědomí lidé, které Bůh stvořil k obrazu svému, tvůrci, kteří používají „království fantazie“, svobodnou vůli … (jistě, tato kategorie obsahuje i démony, ale to už je „daší vnitřní rozbor“ – sem nepatří, je to jen „kostra“)
  2. otrokáři
  To jsou všichni ti drábové, pastýři a jejich psi.
  3. otroci
  2. a 3. skupina jsou v podstatě stejní nevolnící
  „Klaní se před tím, koho považují za silněšího
  a šlapou po slabším.“
  Rozdíl je jen v jejich „síle“. (v dravčí společnosti)
  Ano, „společnost je natolik vyspělá,
  nakolik se dokáže postarat o své nejslabší“ (to je prosím ironie).

  Po celou nám známou historii vládne GP …
  utváří vědomí lidí (maniluluje) ve svůj prospěch,
  tak, aby se lidé nestali Lidmi „kouzelníky“ tvořícími si svůj vlastní svět.
  Doslova utváří nízké negativní energie, z nichž žije (to netřeba popisovat, stačí se rozhlédnout kolem sebe).
  I algoritmy „práce“ GP jsou stále stejné, mění se jen kulisy.

  Dnes vlivem zákona času došlo k „lámání chleba“.

  Všech šest řídících priorit je zároveň šest zobecněných zbraňových prostředků
  Protože: „Každá mince má dvě strany“ (je to nástroj a jak všichni víme, nožem jde urojit chléb i zabít).

  1 priorita
  se v současné době projevuje (je to žebříček hodnot), láme se na ty, kteří věří Bohu
  a na Darwinisty.
  Bohu věří ti, kteří chápou, že Řád stvoření je jistina.
  Darwinisti jsou pyšní hlupáci, kteří „poručí větru, dešti“.
  Na základě žebříčku hodnot (1. priority) se odvíjí přístup každého jednotlivce, států, lidstva k současné situaci.

  2. priorita
  nám ukazuje algoritmy (stále se opakující) řízení a fungování davoelitární společnosti, mění se jen kulisy a herci, úplně stejně jako při fotbalu. Nemusíme znát všechny historické události (otázka je i v jejich pravdivosti),
  postupy se opakují (proto z nich lze odvozovat) a falšování máme přímo na očích. (chronologická, Chronos je čas, bůh času).

  3 priorita (faktologická)
  Podívejme se na akci Skripal a fakta: Kde jsou? Nejsou.
  Ovšem diplomaty jsme na základě JPP (jedna paní povídala) poslušně vyhostili.
  Koronavirus, totéž co Skripal.
  Fakta: Kde jsou? Nejsou.
  Virus nemají, prý ho dopočetli,
  účinnost roušek či dalších opatření není podložená, doložená a proč? S vysokou provděpodobností by bylo prokázáno zhoršení stavu, proti kterému opatření bojovala a to hned na začátku. Myslet si, že je GP hlupák , nebo že pomáhá lidem? Vždyť své vládce (nástroje) nechává předhodit davu a „jede dál močálem černým“ a to je fakt.
  Očkování, proti čemu? viz výše. Jaké jsou důsledky genetické manipulace? Nevíme. Jsem toho názoru, že neví ani sám tvůrce (nedohlédne důsledků), kdyby dohlédl, nečinil by tak.

  4. priorita
  Peníze jsou krví ekomomiky, nástrojem řízení a my v současné době přesně vidíme jejich použití.
  Jdou na prevenci nemoci, tak aby byly následné škody co nejmenší? Ne, naopak a co víc, doslova se uplácí zdracotnictví, aby bylo co nejvíc covid …
  Masivní investice (a to je incestice do poškozování lidí) do odpudivých invazivních testů (s nic neříkajícími výsledky) doslova vrtání lidem do hlav, do míst, odkud se v Egyptě zemřelým vytahoval mozek … (je to víc než odporné)

  a tak jsme plynule doši k
  5. prioritě zdraví
  (prostředky genocidy – zobecněné zbraňové prostředky)
  Což nás vrací k 1. prioritě, protože o přijetí odpovědnosti za své zdraví, nebo přijetí prostředků genocidy se dnes každý rozhoduje sám (prý na základě informovaného souhlasu) na základě vlastního světonázoru.
  Takto se uzavírá kruh ve kterém vše běží současně, ale už ne za použití 6. priority, kterou doslova vyřadil zákon času, v množství i kvalitě, jejíž použití = likvidace Země ihned.

  To ale nemění nic na tom, že použití 5. zobecněných zbraňových prostředků ve svém důsledku nevede ke stejnému konci jako u 6. priority …
  protože i to vede k narušení Řádu stvoření – Jistiny a slovy Pjakina, „vede k hrůze bez konce“, k postupnému živoření vymírání až vymření zmrzačených …
  nakonec i konci GP (nemůže to nijak uhrát, protože nebudou a nejsou energie toto podporující, jinými slovy: je to těžce za hranou Božího dopuštění).

  Závěr:
  Už nepřijde Hirošima jsem to já (ty, on, ona, my) kdo rozhoduje v této válce.
  Dnes nemůže nikdo rozhodnout za mne, musím dát informovaný souhlas, já ho NEDÁVÁM!
  Říkám NE, říkám, svět patří lidem, jejich růstu v LIDI.

  Máme tu nápěv:
  „… Je na nás a záleží od nás či navždy svit sľnka zvíťazí“
  Pro mne nastává jitro kouzelníků.
  Slovy šamana: „V mém budoucnu můj národ zvítězil.“
  (někdo to může považovat za fráze, pro mne tomu není tak, já si na to sedím)
  Dnes je to tak, že můžu říct svůj názor, ale nikomu bych ho neměla vnucovat
  a rozhodnutí je na každém jednom z nás.

  1. Už jsme dva, Lenko . Jestlipak se přidá ke kouzelníkům ještě někdo ?
   Nejtěžší bitvu svádíme sami v sobě. Někdo už ji vyhrál, někdo se k ní chystá, někdo utekl v dpomnění, že se jí vyhne (chachacha) , někdo hledá spojence a někdo čeká na Blanické rytíře.
   Bude hodně obětí . Většina zemře na vyhasnutí vlastní vůle.

   1. S Tebou automaticky počítám a můžu přidat další jako Ori a tak, nebudu jmenovat, abych na někoho nezapoměla …
    Od začátku, co vyběhli s vakcínou mRNA jsem rozhodnutá, protože v nejhorším zemřu jako člověk i kdyby mně zkosil virus, beru to tak, že došel můj čas. Připadá mi to až absurdně hloupé, že je to snad injekce nesmrtelnosti, či co?
    A v tu chvíli se mi vybaví Glum … Ono je to vše v podstatě vyobrazeno kolem nás, jenomže lidé se nechali vyděsit.
    Stačí si sednout, uklidnit se, zahnat strach a dívat se kolem sebe.
    Často se o tom psalo na Vodě, JarDob, že války slouží k snížení duchovnosti lidí až tak, že se řídí základními instinkty pro přežití, tohle je totéž, jen zbraně změnily formu a pak, postupem zrychlení času, už nepůjdou použít ani tyto …
    Myslet si, že se vrátíme ke starému životu, vše bude jako dřív je bláhové. I za rok se svět změnil a změnili se i lidé i my co jsme si na dno duše sáhli a podle toho se rozhodli,
    ani my sami nejsme tím, kým jsme byli všera …
    zas mám nápěv:
    „… svet sa točí došľaka, či to neje nejaká búda.“

   2. Velice pekne napsano.

    Jedine, s cim bojuju, je muj vek. Letos mi bude 30 let a porad si rikam, ze jsem prilis mlady na to, abych si nechal zkazit zivot odmitnutim vakcinace (covid pasy a dalsi sikana). Pritelkyne je taktez silne proti ockovani a cele tehle komedii kolem covidu, pristi rok dostuduje a co nejdrive si chceme koupit mensi domecek na horach. A ja ted mam strach, ze system se bude vsemozne snazit lidem zkomplikovat i to, aby dosahli na takovy naprosto obycejny zivot… A to i pod velice silnou zaminkou verejneho zdravi.

    Rozhodnuti uz jsem ucinil – nechat se ockovat je v mych ocich akt vzdani se. Prinejmensim symbolicky a az dalsi roky ukazi, zda bude negativni i v dalsich ohledech, predevsim zdravotnich – ja jsem presvedcen o tom, ze ano.

    Stejne tak jsem presvedcen, ze tohle silenstvi jednou skonci, a ti, kterym prave ted vyhasla vule, budou litovat nejvice. V hlave mi vsak zni neustale „Co by, kdyby“ vcetne cernych scenaru… Ten tlak je opravdu obrovsky a ja mam strach, co vse se muze stat. Nezbyva mi nic jineho, nez doufat, modlit se a delat vse, co je v mych silach, aby se ony cerne scenare nenaplnily.

    1. „V hlave mi vsak zni neustale “Co by, kdyby” vcetne cernych scenaru… Ten tlak je opravdu obrovsky a ja mam strach, co vse se muze stat.“
     Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko?
     Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.
     Nic se nejí tak horké, jak se to uvaří.
     Jak praví klasik: „Ještě jsem nevykouřil svou poslední cigaretu!“
     (dodatek: jsem nekuřák)

    2. Jsem ráda, ze vidím i někoho svému věku, bezurazky všech ostatních, prave ze tech starších si velice vážím, Vašich názoru a vědomostí. Ale už jsem několikrát premyslela, kolik lidi dejme tomu kolem 30ti, mne bude 34, tak kolik takových lidi je, co procitlo i díky tomuto dění.. Jsem z vesnice a ač jsem v období dospívání měla jiné “starosti” vesnicka holka ve mne zůstala porad a vždy ji budu, mám malé deti a chci, aby žily krásny plnohodnotný život a prave věděly co je ta hodnota, ta práva hodnota, máme svoji malou zahrádku, doma pečeme svůj chleba, atd. Trochu jsem odbocila. Ale to nad čím jsem už parkrat premyslela je prave to, kolik je lidi už jakoby probuzenych, je nás dost aby jsme každý svým chováním ve svém životě dokázali něco změnit? Třeba mám vedle sebe dva věkové extrémy 78/17. 78- už jde na druhé očkováni, co k tomu rict? Je to má Babička, ač jsem se snažila ji od toho odradit nebo ať alespoň počká co nejpozději, marne… 17-neteř, mlada chce vidět svět, vidí se více v “utlacovane mensine” a kdo není při nich je ten špatný, dozvěděla jsem se, třeba je to nepodstatný, ze si bude dělat řidičák jen na automat, šokovalo mě to, ze je to vůbec možné. Ale v rodině maji jen manuál a jen její Teta má automat, takze holka počítá s tím, ze se ji automaticky koupi automat a manuál je asi podradny. Byla jsem v šoku, protože ona je generace co bude velmi ovlivňovat budoucnost mých deti, samozřejmě ze až po mne, jak ja je povedu takový budou, ale nakolik me individuální vedení dokáže vest cely svět ve kterém oni budou žít.. Nevim, zda se vyjadřují srozumitelne. Jsem rada, ze se ozval někdo komu je 30 a dokáže přemýšlet i tímto způsobem a pohledem na svět jako je blízký i mě.. Možná prave tato generace 30tniku je taková ta napůl, my jsme ještě zažili to hezké obyčejné dětství, měli jsme možnost ochutnat extramoderno a teď je na našem uvědomění zvolit co je nám bližší… Jestli si když to umím naučím se, ten chleba upecu, nebo si ho zajdu “bez práce” koupit… v čem mám potěšeni? Ve výtvoru, co jsem dokázala ja sama a premyslenim co příště udělat jinak, lépe a nebo jít zautomizovane do obchodaku narvat ten chleba do mikrotenaku a kartou nebo mobilem zaplatit? Verim v sebe a v to, ze je někde něco vyššího a moudrejsiho, muže to být i mé vyšší ja 🙂 co nakonec lidstvu pomůže, muže to být prave i jen vlastní uvědomění si, to je asi to nejvíc.

 3. Je nutné držet se skutečnosti, že COVID je nástroj, který se snaží využívat různé soupeřící strany. Kreativní statistiky mrtvých, nakažených a vyléčených má smysl sledovat pouze z pohledu záměru těch, kteří si tato čísla cucají z prstu. Ze zkušenosti víme, že většina globálně plánovaných procesů má zpoždění a plány GP se nedaří realizovat jak v rozsahu, tak v určeném termínu. To vyvolává krize, GP je nestíhá hasit a nezbývá mu nic jiného, než žádat Putina o pomoc. Chci tím naznačit, že tento celý cirkus je záležitost na mnoho let. Jestli tedy naše vláda slibuje, že na podzim bude klid, můžete vzít jed na to, že tomu tak nebude, protože přijde zase „něco neočekávaného“, co vláda „přece nemohla tušit“. Doba to bude turbulentní a nebude krátká. Jestliže 1. WW trvala 4 roky, 2. WW 6 let, tak 3. WW-Covidová bude stejná, ne-li delší.

  1. Netroufám si hodit číslo- dobu trvání-, ale jinak souhlas. Doba trvání skokových změn ( m.j. i světových válek) odrážela kromě dalšího i rezistenci prostředí, v němž probíhala , Zákon času se stará o to, aby doba potřebná byla delší a delší,, protože resistence je vyšší a vyšší ,pokud nechceme použít revoluční technogenní nástroje. Proto“změkčení“ ze 6. na 5. prioritu a ta 6. se jen občas použije jako kulisa. Netrpělivost je příznakem přeceňování ČASU jeko kritéria. Podstatná je hloubka a šířka ZMĚNY

   1. Každá válka, i ta „současná“, si vyžádá obrovské finanční a materiální prostředky a tak je třeba si položit otázku, zda je zúčastněné státy mají v současnosti k dispozici. Odpověď je nasnadě, až na naprosté výjimky (Čína, Rusko, Jižní Korea , …(?)) nemají.
    Jak dlouho mohou takovou „dlouhodobou válku“ materiálně, finančně a společensky vydržet ? Otázkou tak spíše je, jakým způsobem je chtějí získat ? Válkou na 6.priroritě se státy, které je v současnosti mají; vidinou, že tyto státy společensky rozloží, jak se jim povedlo v 90.letech minulého století nebo spoluprací všech států a národů na této planetě jak navrhuje Rusko ?

  1. Pochybuji. Jak v Německu, těžko odhadnout, ale u nás je velká ptavděpodobnost dalšího – „vydržte ještě týden …, vydržte ještě 3 týdny, …tři měwsíce…“ – jak dlouho to půjde.
   Taková radost z totální moci – kdy se to zas podaří? :-(((

  2. @kontakt
   Pokud se podíváte na některé ruské stránky, tak zjistíte, že téma koronáč už není hlavním tématem dne. Sputniku V je dost pro každého, kdo se chce nechat očkovat.
   Odkaz v němčině je, alvo, prognóza ruského vývoje a nepochybuji o tom, že je Putin dobře informován.
   Co se týká Německa a různých „šoků“ ve formě totálního velikonočního lockdownu, který je pak zase odvoláván, tak tam sází na masivní testování, aby mohli ve spolupráci s Institutem R.Kocha (RKI)
   strašit „hrozivými“ počty nakažených i když nemají žádné příznaky onemocnění.
   Hlavním tématem je nyní, prý třetí vlna, která je nebezpečnější tím, že vir mutoval do agresivnější formy,jakési brazilské, předtím to byla britská, pak jihoafrická a co si ještě vymyslí, sami neví.
   Plandemie se musí neustále přifukovat, aby neztratila na mediální účinnosti.
   Za zmíňku snad stojí jen to, jak se ke svým občanům chová represivní aparát, jehož příslušníci s vyholenými hlavami připomínají Hitlerjugend, nebo bojůvky SA a také se tak projevují.

 4. Je to už pár let, co jsem měla potřebu se vyjádřit. Ne, tehdy jme o Coroně neměli ani tušení a já nic nevěděla o KOB. Ta podobnost však není náhodná.

  Jáchyme, hoď nás do stroje!

  Psychiatrie je bezpochyby pavěda rovnající se šarlatánství a zaříkání středověkých čarodějnic. Medikace psychofarmaky není nepodobná pouštění žilou čí přikládání pijavic.
  Když jsme se naučili létat ve vzduchu jako ptáci, plavat vodou jako ryby, zbývá nám naučit se žít na Zemi jako lidé (G.B. Shaw). Přestat se bát různorodosti názorů, vnímání a prožitků každého jednotlivce.
  Počty „duševně nemocných“ a spotřeba psychofarmak nám rok od roku exponenciálně roste. Deprese a bipolární afektivní porucha dnes snad už patří ve společnosti ke správnému image. Kdo nemá svého „škvora“, rozumějte psychiatra nebo psychologa, je divný.
  Při úvaze, kde se ta stupidita bere, mě napadají tyto otázky: „Jsou psychiatři nelidské bestie, nedoukové lékařských fakult, bez schopnosti uplatnit se v reálné medicíně, nebo jsou pouze oběti farmaceutických lobby?“
  Vzhledem k množství psychiatrů, první možnost vylučuji. Tolik bestií nenajdete ani v mytologickém Tartaru. Odpověď nejsnáze nalezneme, položíme-li si otázku – cui bono? Proč jsou nám předepisována antidepresiva, v jejichž příbalových letácích je jako vedlejší nežádoucí účinek nepokrytě zmiňována sebevražda? Že by přímé úplatky farmaceutických firem „lékařům“? Tady kousek pravdy bude, ale statisticky zanedbatelný. Dnes se manipulace provádějí daleko sofistikovanějším způsobem.
  Dnešní společnost nelze charakterizovat jinak než jako tlupo-elitářskou. Na jejím vrcholu stojí „Globální prediktor“. Kdo to je? Parazit, největší psychopat (sociopat). Je si vědom, že sám nic bez svého hostitele nezmůže. Ke svému přežití potřebuje „ovce a pastevecké psy“. V posledních desetiletích se mu hroutí jeho socioekonomický model. Díky naší informovanosti (především internet, nezávislá media, toxické finanční deriváty a tisk ničím nepodložené inflační fiat měny) ztrácí svoji dominanci a tak mu nezbývá než přitvrzovat.
  Zní to velmi primitivně!? No, nenechme se mýlit a ukolébat se pocitem, že jeho moc slábne. Svoji „práci“ dělá již tisíce let a v manipulačních technikách je mistrem. V minulosti proběhla řada událostí, které jeho mocí otřásly. Vše přestál a paradoxně jeho vliv vždy vzrostl.
  Vraťme se na začátek. Tak co jsou ti psychiatři zač? Bestie jsme vyloučili. Jsou snad pasteveckými psy? Jen částečně. Jsou to ovce jako většina z nás. Od studijních let jsou jim do hlavy vtloukány pravdy „slovutných profesorů“, o kterých se nepochybuje. V praxi jsou pak zváni na různé semináře sponzorované farmaceutickými firmami, jsou zavalováni zmanipulovanými výsledky klinických testů publikovanými v rádoby vědeckých časopisech.
  Už Vám svítá? Co elita potřebuje, aby si udržela své postavení. Spotřebitele, kterému namluví, že zrovna tohle potřebuje, aby byl in, aby cílený přesun aktiv, reálných hodnot stále směřoval zdola na horu. Kdepak. To už dávno není jejich cílem. Už jim reálně vše patří a zbytek si mohou vzít, kdykoli se jim zamane. Jediné co jim ještě chybí je absolutní moc.
  Jak jí dosáhnout, jak zajistit funkčnost modelu postaveném na rozpínavosti? Staletí jim k podmanění zdrojů (ať materiálních – přírodních nebo lidských) stačili války. Jejich důsledkem však byla likvidace infrastruktury, snížení počtu otroků a nutnost provádět ústupky v sociální oblasti. I přes negativa byla tato strategie úspěšná. Následovaly války ekonomické. Jimi se dal udržet v poslušnosti „třetí svět“. Toho šlo dosáhnout pouze s podporou obyvatelstva západního světa. Ta se dala získat jen jeho uplacením relativně vysokou životní úrovní a funkčním sociálním státem. S tím však rostly nároky na získávání dalších a dalších zdrojů. Spirála se roztočila.
  Zkraťme to! Namluvme všem, že jsou blázni. Sami si rádi přijdou pro jed. Ti, kteří se budou bránit, Ty strčíme do klecových lůžek a nadopujeme tak, že se skutečnými blázny stanou. Tím zabijeme dvě (tři a možná i víc) mouchy jednou ranou. Ovečky zůstanou v houfu i bez nutnosti stavět ohrady. Kverulantů se zbavíme jednou a pro vždy (současně budou fungovat jako odstrašující příklad pro případné pochybovače), farma byznys si přijde na své a i věk dožití „darmožroutů“ se taky výrazně zkrátí.
  Kdyby účinky tvrdých drog nebyly tak zjevné a rychlé, psychiatři by nám ve svých ordinacích již dávno předepisovali LSD, Pervitin nebo Heroin.
  Kdo ještě teď váhá, utíkej ke svému „škvorovi“ a nech si zvýšit dávky.

  1. Nepochopil jsem smysl a cíl Tvého příspěvku ve vztahu ke čtenářům . Konstatace nebo Návod ? V prvním případě omílání omletého zrna. Ve druhém případě Návod k rezignaci . Máš tam i něco jiného, anebo to považuješ za zbytečné ?
   Nejsi ani první ani poslední, kdo tuhle notu na flétnu píská a hledá své řady poslušně pochodujících . Mohu jich tady pár vyjmenovat , ale snadno si je najdeš . I sem je potřebné zavést ten všeobjímající pocit ,, ŽE VŠE JE HOTOVO ?

   1. „Nepochopil jsem smysl a cíl Tvého příspěvku“
    Zato já počítám, že jsem pochopil. Zase. Vlastně jí to funguje: už mi svítá – přesně jak píše. Ale chci uvěřit, že se mýlím, jeden příspěvek ještě milanizaci nedělá…
    Přece jenom, má trochu jiný zvuk a ta délka taky nesouhlasí 😉

 5. Dr.Lee Merritt môže mať samozrejme pravdu,no sinofóbia sa v článku nezaprie. „Čínská vakcína může být ta nejhorší z nich.“Čínske vakcíny sú rôzne a väčšinou sú vyrobené na klasickom princípe a nie mRNA a takouto klasickou sa dal pravdepodobne zaočkovať aj Orbán atd.No to nič nemení na tom že každá vakcína je umelý zásah do imunitného systému a nové aj do RNA či DNA.

     1. @ TARCH Já jsem se ptal ale na vlastní zprávy a snímaná videa o očkování všech možných elitářů. Proč by si proboha nechali do sebe cokoliv jiného než domluveného píchat ? To je tak složité nacvičit a sehrát skeč „Na očkování?“


Napsat komentář