Poslední zprávy z Hlasu Německa

Všechna omezení a lockdowny souvisely s tím, že prý u nás v Německu není dostatek lůžek v nemocnicích a lidi prý už není kde léčit. To nám tvrdila vláda i všechna hlavní média. To nám tvrdil pan Lauterbach i lidé z Robert Koch-Institutu. Všechna poslední opatření se zakládala na tom, že zvýší-li se nárůst infekcí, budou naše nemocnice přeplněny a tak dále… Tento týden se v novinách Welt i jinde v hlavních médiích objevila statistika dokládající, že v ŽÁDNÉM OKAMŽIKU „PANDEMIE“ nehrozilo riziko přeplnění nemocnic. Německo mělo velkou rezervu i přesto, že byla lůžka intenzivní péče už dříve maximálně omezena kvůli zaměření zdravotnictví na vydělávání peněz. Tady je zpráva na (2:10) na NTV, kde přesně vypočítávají kolik bylo a nebylo lůžek, jak se manipulovalo údaji a že nikdy nehrozilo přeplnění nemocnic! Závěr: Lhali nám nebo zkreslovali informace. My ale už víme, že vláda měla plán na zastrašování obyvatelstva, aby bylo poslušné, přesto není.

A teď pár čísel, v Německu ročně umírá okolo 40 tisíc lidí na zápal plic. Toto číslo se od sedmdesátých let nijak zvlášť neměnilo. Za minulý rok a začátek tohoto jsme tu měli číslo… V lednu prý 50 tisíc lidí zemřelo na koronavirus, nyní je to podle mne 80 tisíc, kteří zemřeli „na“ nebo „s“ koronavirem. A co je na tom zajímavé? Z oficiálních čísel jasně vyplývá, že výslovně zápalem plic v roce 2019 (bez koronaviru) onemocnělo v Německu 310 tisíc lidí. A v roce 2020 bylo 233 700 případů. To znamená, že i s koronavirem kleslo číslo onemocnění zápalem plic o více než 76 tisíc. Přitom se uvádí, že s koronavirem bylo v roce 2020 – 88 tisíc případů zápalu plic. To znamená, že o 76 tisíc onemocnění bylo méně a 88 tisíc z toho bylo s koronavirem. Takže rok předtím (2019) to bylo 310 tisíc. Navíc se uvádí, že v daném roce to bylo číslo spíše pod obvyklý průměr. Dále. V roce 2019 bylo v Německu zaregistrováno 665 tisíc onemocnění dýchacích cest (včetně zápalů plic). V roce 2020 bez koronaviru (odečítáme ty, kteří byli pozitivně testováni, a tedy považováni za nemocné koronavirem) bylo 465 tisíc onemocnění dýchacích cest. A těch s koronavirem, kteří byli oficiálně považováni za nakažené koronavirem, bylo 117 tisíc. To znamená, že v roce PANDEMIE bylo přesně o 83 669 případů onemocnění horních cest dýchacích méně. A i když jich bylo méně, je zajímavé, že zase ne o tolik při všech těch OPATŘENÍCH. Robert Koch-institut oficiálně uvedl, že v Německu bylo v sezóně 2019-2020 624 tisíc onemocnění chřipkou. Jenže těch onemocnění dýchacích cest nebylo v Německu o tolik méně, jak by mělo po všech těch opatřeních. V médiích se uvádí, že tyto informace jsou politickou bombou, že to není možné. A najednou je tu ticho o koronaviru. Poslední dva týdny se ozývá jen očkování, očkování, očkování… Jinak ticho. O úmrtích v důsledku koronaviru nepíšou mimochodem vůbec. Tento týden už slyšíme jen válka v Izraeli. Dříve jen očkování v Izraeli, dnes už jen konflikt. Mimochodem Německo dodává zbraně pro jistotu oběma stranám.

Nyní se u nás mluví jen o očkování a zvláštních právech pro očkované. A všechno, co nás znepokojovalo a mluvili jsme o tom na začátku minulého roku je dnes realitou, o tom, že očkovaní budou mít zvláštní práva, že dojde k omezení občanských práv, že budou chtít očkovat všechny děti. Tenkrát si lidé ťukali na čelo. A všechny tyto teorie jsou dnes u nás fakticky uzákoněny. Napřed tu prohlásili, že očkovaní nemusí dodržovat karanténu, že si nemusí dělat testy, aby mohli jít nakoupit, že stačí potvrzení o očkování. Aby lidi donutili se očkovat, koupili si je fakticky tím, že pokud chtějí na dovolenou, musí se nechat očkovat a oni na to přistupují i přesto, že ví, že jim může způsobit zdravotní potíže.

Söder byl pořád pro tvrdou politiku a najednou všechno zmírňuje. Ukazuje se, že jeho strana spadla z více než 40% na 21%. Takto Němci podporují jeho politiku. Merkel se svojí stranou také už podle mne spadla pod 20%. V médiích nás neustále přesvědčují, že všichni jsou pro jejich politiku a ukazuje se, že tomu tak asi není. Chtějí nás teď nejspíš polehoučku vyvést stát z lockdownu (blíží se totiž volby). Skandály okolo masek nějak utichly, teď slyšíme jen očkování, očkování, očkování… Rodiče dětí mi posílají obrázky ze škol, kde popularizují očkování a straší koronavirem, jen aby děti donutily jít se nechat očkovat.

A máme tu další zázraky. S vakcínou Biontech a Pfizer byly problémy a mohly jimi očkovat jen speciální centra, protože tyto vakcíny bylo nutné uchovávat při mínus 70 °C a v lednici mohly být jen několik hodin. A nyní Evropská léková agentura tvrdí, že je možné je uchovávat v lednici 31 dnů. To je velice podivné. Nikde jsem nedohledal, že by je nějak upravili, a teď se najednou ukazuje, že je to možné. Dále je možné ředit dávky, z jedné skleničky vychází více dávek… O AstraZenece se u nás vůbec mlčí. A úmrtí po Biontechu se objevují stále častěji. Dnešní zpráva – zemřel 69-letý muž asi velmi rychle přímo po očkování, teď se tím zabývá kriminální policie, která dokonce zkonfiskovala vzorky vakcín. Očkovali ho Biontechem.

Práva očkovaným vrátili, přestože jsou nemocní stejně jako neočkovaní. Nyní se začínají objevovat čísla. 57 tisíc očkovaných bylo testováno pozitivně. V Kolíně bylo 1 789 očkovaných infikováno koronavirem. A já se ptám, co ta práva? Vláda jde zřejmě cestou, že kdo neriskuje, nebude pít šampaňské, nemůže být člověkem. Když se nenaočkujete, nebudete mít občanská práva!

Ve Švédsku, kde je méně obyvatel už mají registrováno 30 tisíc následků po očkování. To znamená, že s vakcínami je to pořád stejné, ale naše vláda to NEVIDÍ A NEZOHLEDŇUJE. Přestože už 57 vědců a lékařů požaduje v dopisu pozastavit tu kampaň pro očkování, protože není dostatek klinických výzkumů, nebyly pokusy na zvířatech a za 3,5 měsíce není možné určit, zda je s vakcínou vše v pořádku. Mají za to, že ten experiment je nutné zastavit. Všichni, kteří se teď nechají očkovat, by si měli uvědomit, že se jedná o experiment. To už u nás píšou i v novinách.

Teď se ukazuje, že 61,5% občanů chce v Německu novou vládu. Přesto nám v médiích neustále tvrdí, jak se všichni chtějí nechat očkovat a všichni schvalují opatření vlády.

Je hodně skandálů okolo masek. Nutí je všechny nosit, rozdávají učitelům, důchodcům… Musí se jich totiž nějak zbavit. Vláda na začátku prohlásila, že je nakoupí od všech, kteří jsou schopni je dodat. Teď se v nich topí. Mnohým je neproplatila. Obvykle platí jen těm, kde byli prostředníci nějací politici. Napřed koupili masky za 1,8 miliardy EUR, ale ve výsledku to stálo 6 miliard. A ti, kterým nezaplatili, už vyhráli několik soudů proti Spahnovi (ministr zdravotnictví, který má za manželku/la muže, jemuž mimochodem vláda přispěla na koronavirovou kampaň, protože dělá do médií; byl velký skandál okolo nákupu drahé vily v Berlíně; kdepak na ni tato rodinka asi vzala?). Ty masky bude nutné zaplatit, z našich daní. Proto vláda udělá všechno pro to, aby nám je zase vnutila. Přesto v médiích nikdo nenavrhuje, aby Spahn odstoupil. Tolik chyb, tolik problémů, prokázané korupce a stejně tam sedí jako přišitý. Kdopak asi nad ním tak drží ochranou ruku?

Děsili nás, že lékaři budou muset vybírat, koho budou léčit, až bude nedostatek dýchacích aparátů. A teď je to tak, že je tolik dětí s narušenou psychikou kvůli koronavirovým opatřením a strašení, že lékaři musí vybírat, koho z nich se ujmou a koho ne. Ale pro naši vládu je teď hlavním úkolem zbavit se masek a všechny naočkovat! Děti a jejich psychika nikoho nezajímají.

A na závěr, je tu novinka o vitamínu D. Já už dlouhou tvrdím, že pomáhá proti koronaviru (fakticky proti nachlazení), že už dávno užívám vitamín D3 a nikdo v rodině neonemocněl. Ovšem německá média ještě na začátku tohoto roku tvrdila, Tagesschau, to jsou v Německu hlavní zprávy na ARD, 10.02.2021, že vitamín D proti koronaviru-19 nepomáhá. A 15.05.2021 si najednou uvědomili, že vitamín D přece jen pomáhá… Řekněte, jak se jim dá věřit?! Dnes vám tvrdí, že tu je koronavirus a zítra řeknou, že tu žádný není… Nu, počkáme si a uvidíme!

A ještě dvojité standardy při protestech. Covid-disidenty tu policajti mlátí obušky hlava nehlava a nikdo je za to netrestá. A při protestech proti Izraeli kvůli tomu válečnému konfliktu utrpělo zranění 185 policistů. V článku na ARD bylo uvedeno, že policie neví, kdo se těch demonstrací účastní. Ale, že na protestech proti koronaviru jsou jen radikálové a hlupáci, to věděli okamžitě a hned také nařídili, že je tajné služby musí mít v hledáčku…

31 komentářů

 1. Author

  Vakcinologická společnost doporučila omezit věk očkovaných už 20. května. Některé země nepodávají tento druh očkovacích látek ani lidem ve věku 50 až 60 let. Problematické je nové rozhodnutí zejména pro praktické lékaře, do jejichž ordinací tyto vakcíny zejména směřují. Dosud aplikovali kolem 700 tisíc dávek.

  No a je to tady, oficiální prohlášení! V Německu pokud vím dokonce už jako druhou dávku použili jinou vakcínu. Vždyť je to jedno, jaký jed vám napíchají, no ne? Zřejmě se dají kombinovat libovolně!

  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3324428-ministerstvo-doporucilo-vakciny-astrazeneca-a-johnson-johnson-pouze-lidem-nad-60-let

  S informacemi výše o změnách poměru dávek, teplotě uchovávání a podobně mi to přijde navýsost zajímavé. Co to vlastně těm lidem píchají a hlavně proč?

 2. Koukám na docela výstižný rozhovor s jednou zdravotní sestrou, která údajně hovoří několika jazyky a dělá u nás místo v Německu za lepší peníze. No budiž. Mě tam však zaujaly dvě otázky a odpovědi.
  Otázka: Čekáte, že v bude v září další vlna pandemie ?
  Odpověď: Připravujeme se na ni.
  Otázka: Očkování podle Vás stačit nebude ?
  Odpověď: Pochybuju o tom a nejsem zdaleka sama. Bojím se hlavně o starší lidi.
  Takže to zapadá, co píše pan Mahon o situaci v Německu. Možná že očkovaní budou zranitelnější proti COVIDu či jiným infekcím než neočkovaní.
  Více zde: https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/rozhovor-zdravotni-sestra-jaroslava-mullerova-nemocnice-pandemie-covid.A210524_609352_vary-zpravy_ba

 3. Pane Bolete droze typu cestování rozumím. Necestuješ každý rok, znamená jsi plebs. Jak mám rozumět tomu, že odvykačka přijde až po včeličkách ? Žeby se situace zdravotně zhoršila například u některých očkovaných a pak už nebude nálada na cestování ? Ano cestováním se může šířit ledacos, třeba další mutace… Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že detox u alespoň některých lidí je dosud nemožný.

 4. Hlavní dopředu implementovanou drogou pro konzumní obyvatelstvo bylo CESTOVÁNÍ . Když nejezdíš ( do Chorvatska..) tak jsi nesvobodný.
  Nízkofrekvenčně vedený proces intoxikace . Detox nemožný, odvykačka přijde, ale až po včeličkách. cestování je navíc spolehlivýž postup šíření čehokoliv.

 5. Jestli je to tak, tak něco není v pořádku s tzv. vakcínou. Čili nepřímý důkaz, že oni s námi hrají betla. Měli by jasně vysvětlit, jak je možné, že se očkovaný jedinec může nakazit od neočkovaného. Toto zdůvodnění je proti logice očkování jako takového. Je to přímo surrealistické, jak se lidi snaží přitáhnout k očkování. Dej si dávku a budeš mít třeba rok létání zdarma, plato vajec, mončičáka, koblihu, možnost jít na pivo či dokonce peníze apod. Agitace skrze hédonismus a jakoby si užívání života.

 6. Pane Mahone, nemáte v tom náhodou chybu ? ,,Školák, který nebude očkován, se bude muset nadále vzdělávat pouze doma, aby nenakazil své očkované spolužáky,, Co je to za blbost ? Jestliže je někdo očkován proti COVIDu, tak je přece chráněn nebo mu maximálně hrozí lehký průběh, nebo ne ? Bát by se přece měl neočkovaný člověk, který není chráněn vakcínou.

 7. “Myslím si, Počtáři, že jsi příliš velký optimista. Z rozhovorů i sledování diskuzí…”
  Odpůrci už pochopili a v diskusích už nepíšou tolik příspěvků. Když ale mají kliknout v anketě, situace je jiná.
  Zde anketa, kde je to dokonce fifty-fifty.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/okamura-ockovani-covid-koronavirus-epidemie-testovani-flegr.A210519_093205_domaci_pmk
  Ankety tohoto typu sleduji dlouhodobě a vychází to +/- stejně…

  1. Ted jsem byl na oslave narozenin kamarada. Na chate, probiha to venku a spi se pod sirakem. 12 lidi rocnik 1962-1963. Oslava probehla uz po 41. Tzn, ze se potkavame pravidelne jednou z rok 41 let, stara parta z FELu, otuzily a zkuseny chlapi. Byl jsem jediny, kdo se nenechava ockovat. Chtel jsem jim vysvetlit, ze to neni ockovani, jako bylo proti obrne nebo nestovicum, ale ze je to genova terapie nebo minimalne neodzkousena zalezitost. Bez sance.
   Ve firme mame 60 lidi. Vic jak pulka je ockovana a dneska byli na ockovani i ctyricatnici. Takze to mesice to bude 70%. Mame ve firme minimalne 60% ockovanych. Navic 55% z firmy uz covid prodelalo, takze to ockovani uz nema ani hypoteticky smysl. Takze bych taky chtel verit tem optimistickym cislum, ale mam obavu ze nas neockovanych zustane fakt tech 20-25%. V mem pribuzenstvu je zaockovano asi 80%. Jenom dvam postreh ze sveho okoli.

  2. Tak mne napadlo, že by mohla být v blízké budoucnosti velká společenská poptávka po politickém hnutí neočkovaných. Lidé zocelení útlakem státu a celebritických zmetků. Odhaduji, že by tam byl docela dobrý průnik zcelující mrtvé vody, a následných ingrediencí podobné podstaty.

  1. Myslím si, Počtáři, že jsi příliš velký optimista. Z rozhovorů i sledování diskuzí pod maistreamovými články mi to vychází tak, že národ natolik mentálně zamrznul v roce 1989, že si bohužel sám chystá průchod obdobím liberálně-fašistického pekla.
   Navíc si myslím, že odpůrci experimentální vakcíny se s voliči Zemana překrývají opravdu jen částečně – jednak jsou to dvě rozdílná témata, jednak sám prezident očkování bezvýhradně podporuje.

   1. Dle údajů z korp. masmédií se už nechalo očkovat víc než 4 mil Čechů. Propagace běží na plné obrátky. Zapojeni jsou úplně všichni – masmédia, „lékaři“, umělci, „autority“, zaměstnavatelé, cestovky, „dobrovolníci“ – aktivní (spíš „radioaktivní“) již oočkovaní jedinci… Vakcín je zjevně nadbytek a nedaří se je udat (opak toho co tvrdí SMI), proto už se mohou očkovat všichni včetně dětí. Z toho usuzuji, že potenciální zájemci jsou již očkovaní. Můj aktuální odhad se shoduje s Počtářem. Ještě ale nejsme v cíli. Na zbytek bude postupně vyvíjen hrubší nátlak a zesílené přesvědčování. Část odpůrců tomu nakonec podlehne. Kolik zbude zatvrzelých beranů? Bude záležet na tom, jak dlouho tenhle podvod ještě bude trvat. Pokud to jen trochu půjde maskovat, GP (ovládané SMI) pravdu nikdy oficiálně nepřizná. Celá akce je cíleně vedena metodou řízeného chaosu = nelze si vytvořit žádnou univerzálně platnou vysvětlující teorii (jednotlivé šarže vakcín nemusí být stejné, v podstatě oficiálně se přece jedná o pokusy na lidech.) Z toho budou plynout zcela odlišné individuální zkušenosti. Pachuť rozdělení ve společnosti tak zůstane na dlouhou dobu (ideální pro GP). Takže stále je extrémně důležité dostat k nám Sputnik V.

    1. Ministerstvo zdravotnictví,
     které má viditelně bezednou šrajtofli, financuje i komerční radia, např. Rock radio, kde opakovaně vystupují dobře zaplacení p r o p a g a n d i s t é ,
     cílící i na mladší generaci.
     Výsledek je, že se nechají očkovat i třicátníci a ještě mladší ročníky.
     Je otázkou času, kdy bude zaměřeno na nejmladší děti a rodičům nezbyde, než poslat své dítě na jehlu.
     Jak běží propaganda na zmíněném radiu, je dobře popsáno na : http://www.outsidermedia.cz v článku „Rock a covid“.

     1. Myslím, milý Boletusi,
      že bys měl, pokud Ti to jazyková vybavenost dovoluje, občas zabrousit na realitu k německým soudruhům.
      Tzn.
      školák, který nebude očkován, se bude muset nadále vzdělávat pouze doma, aby nenakazil své očkované spolužáky.
      A je úplně fuk, že jsou oba jeho rodiče očkováni.
      TO, co je dnes v ČR ve fázi spekulací a poplašných zpráv, je zítra realita.

 8. Stahuje si kalhoty, když ani nevíte, jestli se vůbec budete brodit. Boží mlýny alias Zákon času zvyšují obrátky a nelze je zastavit. Cožpak to nevidíte?!

  Dobu, kdy bylo dobré jet se podívat do Pelhřimova na krematorium, ať vidíte do čeho jdete, jste Vy, Vy na špatném hrobě fňukající, již prošvihli. Padejte jinam, třeba na seznam, nebo hovínka.cz, tam je vaše místo!

  Uvedených 10-15% nerozhodnutých v mém překladu znamená, že s třetinou obyvatelstva stát prostě nikdy a za žádných okolností nehne a spíš jim teď jde aspoň o to, aby do konce svých volebních jepičích dní neztratili alespoň ty nešťastníky, co už své mozky nepotřebují.

  800.000,- je naprosto směšná částka, zvláště v současném mafiánském systému, ať se třeba nazývá krajbezkorupce, čisté ruce, podané nohy, člověk bez plísně, apod.. Spíš mám obavu, že se ani nedozvím, kolik muziky za to bylo.

  Těch lidí, co dobrovolně podstupují euthanázii očkováním, je mi samozřejmě líto, ale nejsou to právě oni, co svým odmítáním víry ve vlastní schopnosti kazí život celé společnosti?

  Není to naopak velice vtipně zařízené, že vláda se postará o odstranění právě těch, na kterých její moc stojí?

  1. „Padejte jinam, třeba na seznam, nebo hovínka.cz, tam je vaše místo!“
   Promiň, ale právě takoví, by se měli účasnit diskuzí a číst zdejší články – hlavně pro své poučení. Odesílat je na lživý mainstream je to poslední, co by mělo být žádoucí.
   Nebo snad považujeě Fórum KOB za tajnou sektu, přístupnou jen „zasvěceným a prověřeným“?

  2. Vicemene souhlas, az na ty pocty. „Nerozhodnutych“ neustale ubyva, nakonec nas bude mozna i mene nez tech 10-15%. Ve svem okoli stale vic a vic posloucham jakousi mantru o zakazu cestovani a nechut byt outsiderem (tj. neockovanym mezi ockovanymi).

   Ja si rikam: Je zlocinec opravdu zlocincem, kdyz se potencialni obet radeji zabije sama?

   1. Author

    Nezapomínejte na to, že ti lidé nevědí, jaké jim hrozí nebezpečí. Možná to i trochu tuší, ale nepřipouštějí si to. Nevěří, že by je někdo touto cestou chtěl zabít, či závažným způsobem narušit jejich zdraví, takže se jedná o ovce, lidi lehkomyslné, ale určitě ne o uvědomělé sebevrahy, takže zločinec zůstává jasným zločincem, jen udělal vše pro to, aby se z toho vyvléknul.

 9. Tento boj je už veden dlouho a to cestami, které se mohou zdát na první pohled nelogické, ale v souhrnu je tady výsledek.
  A není třeba si nasazovat růžové brýle. Osobně jsem se přesvědčil, že lidi se půjdou dobrovolně nechat očkovat čímkoli, jen ne třeba Sputnikem, i kdyby tu byl povolen, a je jich dost rusofobů, to podle vztahu k Rusku. No komu není pomoci. Nám nejspíš také nebude, když to zavedou naprosto povinně.
  Mohu říci z vlastní zkušenosti, že pozitivní podnikový test mi uzavřel cestu na pracoviště, i když jsem ten samý den šel na test v místě bydliště a ten byl negativní. Po celé dva týdny jsem byl pro podnik persona non grata, nikdo se mnou dokonce ani nekomunikoval, nezvedal telefon, neodpovídal na e-maily, přes další již pouze negativní testy. Ty dvě hodiny, co jsem „měl“ koronavirus oficiálně stačily. Absolutně žádná komunikace a při následném nástupu do zaměstnání jsem byl ponižujícím způsobem několikrát kontrolován, i to přes kontrolu telefonem na praktického lékaře. Podobně by to dopadlo, kdybych na ten test vůbec nešel. Bylo to hodně ponižující.
  Takže já si žádné iluze nedělám. Pokud to prosadí jako povinné, nebude žádné odvolání. Případné soudní spory se budou táhnout a žalující bude zbaven všeho, nejspíš i možnosti dostavit se k soudu! Připravovali si to dlouho a pečlivě, jen jim to tak docela nevyšlo, jak měli naplánováno, to ale neznamená, že svého cíle nedosáhnou. Bohužel. I proto nás straší a u většiny to funguje.
  Protože vsadili na pohodlnost většiny masy lidí, kterou sami pěstovali a hýčkali. Hodně lidí se bojí, že přijdou o to, co mají, když se něco cokoliv změní. To, že nechápou, že tak přijdou zaručeně o mnohem více, jim díky záměrnému „doporučovanému“ nechápání souvislostí utíká. Za vlastní soukromou „kuču šmejdovského harampádí“ si nechají vzít vlastní život a hlavně budoucnost.
  Zrovna předevčírem jsem nechtěně vyslechl rozhovor:
  „Tak, co budeš se koukat na hokej, ne?“
  „Ne, na sport už se dávno nedívám, na ty šmejdy, raději budu koukat na porno!“
  To se bavili dva zhruba pět a třicetiletí mládenci …
  Co pak můžete chtít a někomu něco vysvětlit, když nejdůležitější, co o víkendu bude dělat je tohle? Takže souhlasím s tím názorem ALVY, že jsme v celku vychované stádo.

 10. „….57 vědců a lékařů požaduje v dopisu pozastavit tu kampaň pro očkování…..“
  A co ti, které už naočkovali? Jistě, pharmafirmy odškodnění platit nebudou, to zaplatíme my všichni, ale co to pomůže?
  Co pomohou peníze, ať už je zaplatí kdokoliv těm, kteří nezemřou, ale budou mít – dnes ani ještě nevíme jaké – celoživotní následky?
  A ty neodčiní ani žádný nový Norimberský proces.

  1. Author

   https://www.mzcr.cz/metodicky-pokyn-pro-ockovaci-kampan-plan-provedeni/

   Podívala jsem se do Metodického pokynu pro očkovací kampaň, Plán provedení a na slovo riziko to vyhledalo pouze rizikové skupiny obyvatelstva, tj. nic o informování veřejnosti o rizicích vakcinace.

   Zde k nahlédnutí leták – Informace pro očkované
   https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/03/Informace-pro-očkované.pdf

   Zde ukázka z tohoto dokumentu:
   Po očkování se u Vás může projevit bolest nebo otok v místě injekce, únava, bolest hlavy, bolest svalů či kloubů a méně často i mírná teplota nebo zimnice. Příznaky obvykle do několika dní samy odezní bez nutnosti nějaké léčby.
    Tyto reakce jsou však zcela běžné a mohou se vyskytovat i po jiných očkováních. Závažné reakce po očkování jsou velmi vzácné.

   A tady příklad, jak je nakládáno s našimi daněmi:

   Název, druh veřejné zakázky a popis předmětu
   Název: Očkovací kampaň Jihomoravského kraje
   Druh veřejné zakázky: Služby
   Stručný popis předmětu:
   Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb při přípravě a realizaci očkovací kampaně zadavatele. Zájmem zadavatele je v následujících měsících podpořit formou plošné marketingové kampaně vakcinaci proti onemocnění COVID-19 v Jihomoravském kraji a informovat obyvatele kraje o úspěšné strategii vakcinace. Primárním cílem kampaně je přesvědčit nerozhodnutou část populace, která je v současné době činí 10–15 % z celkové populace.

   Předpokládaná hodnota: 800 000 Kč bez DPH

   https://zakazky.krajbezkorupce.cz/contract_display_22829.html

   Takže oni budou přesvědčovat nerozhodnuté, ne je informovat o možných zdravotních rizicích.

   1. Přitom už se něco takového plánuje dlouho, takže to není žádná nová „konspirace“ a dnes už to musí vidět každý, Jenže vidět nechtějí. A informace ani nehledají.
    https://www.protiproud.cz/politika/5601-pandemie-covid19-vyplod-konspirace-sanitarni-totalita-je-nejkratsi-cestou-ke-svetovlade-preformatovani-sveta-podle-jacquese-attaliho-ideolog-globalistu-jasa-nad-svetovym-lockdownem-promarnena-sance-a-splnena-prognoza.htm
    Jacques Attali, který je zednářem vysokého stupně, veřejně přemítá o nedokonalostech světa 21. století a vysvětluje, jak by se měl změnit.
    V roce 1979 široké veřejnosti dosud málo známý Jacques Attali hovořil ve francouzské televizi a představil svůj koncept „zdravotnické diktatury“: „Zavedeme absolutní formu diktatury, v níž bude každý dobrovolně (‚svobodně‘) ochoten plnit stanovené normy. Je nutné, aby každý dobrovolně (‚svobodně‘) přijal svůj status nevolníka … Tato nová forma totalitní společnosti bude vytvořena za pomoci medicíny, přijatých koncepcí dobra a zla a vztahu ke smrti.“

   2. Těch 10-15% nerozhodnutých je tragicky nízké číslo.
    Možná těch rozhodnutých nenechat se očkovat je taky dost, ale pořád všechno málo. Jsme a ve většině nejspíš už pořád budeme dobře vychované stádo. Tu kampaň připravili skuteční odborníci – škoda, že své schopnosti nevěnovali lepším cílům.

   1. Souhlasím, že tresty za genocidu musí přijít – včetně i zabavení majetku obviněných právnických osob. Ti, kteří se propůjčili propagaci genocidy asi právně postižitelní nebudou. Budou sice říkat: „My jsme museli, jinak bychom dopadli špatně …“. Ale to říkali i příslušníci Einsatzgruppen: „Vždyť by nás zastřelili, kdybychom nezabíjeli obyvatele vesnic v Bělorusku“. Ale tím, že budou postaveni na úroveň svého profesního kolegy Josefa Mengeleho bude znamenat hodně. Někteří zmizí v ústraní, jiné semele vlastní stud, anebo síla veskrze pozitivního egregoru Hippokrata z Kou. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hippokratova_p%C5%99%C3%ADsaha

Napsat komentář