Už desítky let se zabývám analytikou a prognózami. Někdy úspěšně, jindy méně úspěšně. K úspěšnosti mých prognóz bych chtěl poukázat na tři důležité události, ve kterých se moje prognózy plně potvrdily. První se váže k září roku 2015, kdy naše vojska vstoupila do Sýrie. Všichni tvrdili, že to bude totální prohra a druhý Afganistán, ale já jsem předpovídal stoprocentní úspěch této operace.

Další předpověď se týkala ropného protiúderu Ruska v březnu roku 2020. Většina expertů a politologů předpovídala totální krach, zatímco já předpokládal, že to je zcela správný krok Ruska.

Dále, už v květnu Pjotr Adolfovič Glaskov a řada dalších tvrdili, že 1. července 2020 vypukne velká válka v centrální Asii a proběhne útok na Rusko. Já tvrdil, že k ničemu takovému nedojde, což se i potvrdilo. Stejně tak jsem byl přesvědčen o tom, že Lukašenko zůstane prezidentem a barevná revoluce postupně vyšumí.

Už v roce 1998 na konferenci v Linci jsem zveřejnil předpověď, u které bych nechtěl, aby se vyplnila. Řekl jsem tehdy, že USA se rozpadnou na šest částí. V roce 2016 jsem předpověděl, že ve volbách zvítězí Trump a že to bude naděje na záchranu USA. A i teď tvrdím, že volby vyhraje Trump a rád bych měl pravdu, protože rozpad USA si nepřeji. Naopak, myslím si, že pro celý svět by byla přínosná spolupráce mezi USA a Ruskem.

Poslední konference, které jsem se zúčastnil, byla v Dauhá v Kataru. Byli tam účastníci ze 104 zemí světa. Vystoupil jsem tam s příspěvkem, ve kterém jsem vyjádřil nezbytnost uspořádat novou Jaltskou konferenci v roce 2020 za účasti Putina, Trumpa a Si Ťin-pchinga, který by nahradil Churchila. Jako místo setkání jsem navrhl Bělehrad. Kupodivu jsem cítil podporu takového návrhu

Ve světě totiž probíhá zápas mezi dvěma ideologiemi. Zjednodušeně řečeno zápas Trump vs Biden probíhá nejenom v USA, ale i v Číně, Rusku i jiných zemích. Všude proti sobě stojí Clintonovci, Gatesovci, Sorošovci na jedné straně a národní elity na straně druhé. Ve výsledku tohoto zápasu může být zničena civilizace jako taková. Lidstvo se dostalo do slepé uličky. Vyjít z ní může pomoci i noosféra. A nezbytné bude podle mého spojenectví mezi pravoslavím a islámem. A v tomto kontextu musí být základem Jaltské konference mezinárodní světová ideologie. Zde je nutné poznamenat, že Biden nemůže nahradit Trumpa, protože stojí na opačné straně barikády

6. července, během setkání Putina a Si Ťin-pchinga na křižníku Aurora, se tito lídři domluvili na konání Jalty 2020. Poté, v Japonsku na G20, se k nim přidal Trump a domluvili se všichni tři. Jsou to všechno národní lídři, kteří chtějí zachránit své země před třetím Kartágem, které se zformovalo v Londýně. Další střípek je to, že Clintonová je příbuzná Churchila, Pelosi je příbuzná Trockého, pravnuk Schiffa, který financoval Trockého se spolu s Pelosi snaží odvolat Trumpa.

Jakmile se domluvili Putin, Trump a Si Ťin-pching, okamžitě začaly pokusy o jejich odstranění a pokusy o státní převrat. Putin poté 7. ledna 2020 provedl preventivní úder a odvolal liberální vládu. Si Ťin-pchingovi se nepovedlo vypořádat se s komsomolci a v Číně vypukla epidemie. Útoky proti Trumpovi probíhaly po celé jeho prezidentské období a vyvrcholily v současných volbách, ve kterých se snaží Londýn zabránit tomu, aby se USA osvobodily od britské nadvlády, kterou jistí FED. O stejnou věc se už pokoušel Kennedy, kterého hned zastřelili.

Podle mého je budoucnost pouze v ideologii dialogu civilizace, což prokázalo Rusko, které se drží principu „Duchovnost, státnost, důstojnost“ Tohoto principu se drží i změny ústavy přijaté v Rusku v červnu. Jsem zastáncem silné rodiny, ve které je otec mužem a matka ženou. Chápu, že existuje i globální elita, které tohle ne zcela vyhovuje, ale i mezi nimi jsou rozumní lidé.

Já stále věřím, že Trump zvítězí a že bude nutné vytvořit expertní analytický výbor složený ze sedmi odborníků z Ruska a sedmi z USA, kterému budou předsedat Putin s Trumpem, jehož cílem bude narovnat vztahy mezi USA a Ruskem. Je nutné vytvořit svět bez ozbrojených konfliktů založený na silné rodině muže a ženy.

Je nutné si uvědomit, že v USA se neřeší ekonomické otázky, ale je to souboj dobra a zla a jeho výsledek ovlivní celý svět.

12 komentářů

      1. Omlouvám se, mám starý Firefox a ten mi takto video nezobrazuje, jen text. A byl jsem zvyklý z Leva net na to, že každé video se muselo samostatně spustitpřes příslušný odkaz, viz třeba dole v příspěvku AVE .. Tady jste hold modernější a to dělá mému XP potíže. Díky za vysvětlení, budu muset s tím něco udělat.

  1. Děkuji mnohokrát za realistický a přitom optimistický článek.
    Doba přituhuje a textů, které dokážou povznést náladu a přitom to není lhaní si do kapsy, není nikdy dost.
    Škoda, že vyschl (můj) hlavní zdroj optimismu roku 2020, vodaksb, navíc tak drsně v nejméně vhodný okamžik. (Pokusím se o ‚zenový‘ komentář definitivního vypnutí Vody: „Vyplá Voda neteče.“)

Napsat komentář