16. srpna 2017 nedaleko syrského města Akerbat ruský oddíl sil speciálních operací na dvou autech přijel s tajným bojovým úkolem na vyvýšeninu, kde se nacházelo stanoviště vládní syrské armády Pátého dobrovolnického útočného sboru. Jejich úkol spočíval v přesném navádění leteckých útoků. Na stanoviště prakticky okamžitě zaútočili teroristé. Za pouhých několik minut byli prakticky všichni vojáci z oddílu těžce zraněni, kromě toho nejmladšího – Denise Portňagina, který sám odrazil tři útočné vlny a zlikvidoval 14 bojovníků. Jedna kulka mu přitom trefila helmu a druhá kulomet, který se kvůli tomu zadřel. Nakonec si všichni připravili granáty, pokud by se tam dostali teroristé, aby je vzali sebou.

Když tam dorazila za pomoci ruského letectva syrská armáda, řekl o tom syrský poručík Abú Ašraf: „Sevřelo se mi srdce, když jsem viděl ruské vojáky, z nichž každý svíral granát a byl připraven zemřít ale nedovolit bojovníkům dobýt toto stanoviště. Jsou to všechno skuteční muži, chrabří jako lvi!“

Můžete se podívat na video, i když neumíte rusky, abyste získali představu, jak to vypadá ve skutečnosti místo suchých statistik. Jsou tam i obrázky ze života Denise Portňagina. Takoví chlapci umírají, kvůli hrátkám horních „deseti tisíc“, které štvou národy proti sobě, a to za podpory našeho „vojska“ a tajných služeb. Tenhle naštěstí přežil a zachránil i své spolubojovníky. 28. prosince 2017 byl svobodník jako hrdina Ruska vyznamenán Zlatou hvězdou, vyznamenání mu předal osobně Vladimir Vladimirovič Putin.

Není zapotřebí připomínat Ukrajinu. Nyní Náhorní Karabach. A očividně se připravují rozpoutat konflikt i v Podněstří.

V Náhorním Karabachu, kde se tomu „nepřátelskému“ Rusku povedlo uklidnit situaci, se odehrála provokace.

V noci na 26. listopadu nevelká skupina vojáků ázerbájdžánské armády pronikla na území jedné z karabašských obcí a zorganizovala tam provokaci s útokem na civilisty. Zdroje z neuznané Národní karabašské republiky informují, že jednoho z nich místní obyvatelé v průběhu tohoto incidentu úspěšně zadrželi. Byl oblečen do ruské vojenské uniformy s příslušnými nášivkami. Jeho výpověď může přispět k objasnění reálných motivů provokace.

https://actualnews.org/exclusive/371871-azerbajdzhancy-pereodelis-v-rossijskuju-voennuju-formu-i-ustroili-provokaciju-v-karabahe.html?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

Já myslím, že tato výpověď ani není zapotřebí, abychom si domysleli, že tu jsou „síly“, kterým se nelíbí, když je někde nastolen MÍR! A já se znovu ptám, na čem se podílejí naše tajné služby a armáda? Na vyvolávání a udržování konfliktů, nebo na jejich odstraňování?

5 komentářů

 1. Author

  https://outsidermedia.cz/ceska-televize-jako-druhe-mocenske-centrum/

  Komentář k článku:

  Botičky od Diora
  29. 11. 2020 9:18
  Svět chce být klamán – a zklamán… Josef Göbbels ve školících přednáškách na svém ministerstvu propagandy stanovil tyto tři základní zásady pro propagandistkou práci ve Třetí říši:
  1. Nelhat
  2. Zakrývat
  3. Odvádět pozornost
  Otevřeně lhát považoval totiž za riskantní, neprozíravé a vlastně nadbytečné. Jakmile se totiž v propagandistické práci lež tzv. prolátne, propagandu jako celek to neopravitelně znedůvěruhodní. A proč by měl propagandista tohle riskovat, když zakrývání a odvádění pozornosti udělá tutéž práci jako lež, ale jejích výhodou proti lží je, že je nelze tak lehce prokázat. Vždyť proč by měl propagandista o věci A (pro Říši nepříznivé) lhát, když stačí ji buď zakrýt čili zamlčet, anebo – což je ještě výhodnější – od ní odvést pozornost k věci B (pro Řiši příznivé), a tuto pak natolik rokošatit a ozdobit, aby pohltila veškerou schopnost veřejnosti vnímat cokoliv jiného. Tímto trikem zůstane nepříznivá věc A mimo pozornost veřejnosti a účelu propagandy je dosaženo. Tolik tedy Josef Goebbels, milionkrát prokletý za svou propagandu, která vymývala Němcům mozky a pomáhala je vést na jatka 2. světové války. Válečný zločinec, který, kdyby se nesprovodil ze světa vlastní rukou, skončil by na oprátce.
  A teď si k němu postavme zpravodajce ČT a zeptejme se: Cožpak oni dělají něco jiného, než dělal Goebbels? Cožpak oni též – a co nejsvědoměji – neskrývají a neodvádějí pozornost? Cožpak z celého širokánského proudu informací a filmových či televizních obrazů nevybírají do svého vysílání výhradně, pouze a jedině ty informace a obrazy, které odpovídají jejich soukromému světonázoru – a všechny ostatní před námi göbbelsovsky zakrývají? Cožpak od nich – zase goebbelsovsky – neodvádějí pozornost k obrazům jejich soukromému světonázoru naopak vyhovujícím – a tímto dvojhmatem nás informují jednostranně a tím také lživě a vymývají nám mozek stejně zločinně, jak to činil kdysi Goebbels?
  A právě tady je jádro pudla. V té doslova šílené stranickosti, se kterou se naše média s informacemi přicházejícími ze Západu či z Východu, vypořádávají. Jak zavírají oči, uši a hlavně pak ústa, pokud usoudí, že ta a ta zpráva např. o Rusku by na naši veřejnost mohla působit příznivě, a ona zpráva např. o USA zase nepříznivě. A jak naopak svá ústa otevřou doširoka a rozezní hlasivky do hotového furore, pokud vycítí, že tímhle by se Rusko dalo dobře osolit a USA naopak postavit do oblaku nejrůžovějšího. Zkrátka se informace dle téhle účelovosti vybírají a přebírají, zakrývají a uvolňují, a celý tento proces nikoliv skutečné, ale řízeně zobrazované skutečnosti, nelze vidět jinak než jako praxe řádu ďábelské světové lži, jež má vstoupit do našich hlav a tam se stát pravdou.
  Vymytí mozků nás má postihnout všechny, a pokud by někoho zajímalo, jak úspěšně u nás už pokročilo, zajděte příležitostně mezi náctileté a zapřeďte s nimi rozhovor. Budete se z něho vracet ustaranější, než jste byli, a vina všech, kteří se na zglajchšaltování mladých duší podíleli, se vám vyjeví mnohem tíživěji, než jak jste ji až dosud viděli.

Napsat komentář