Tentokrát již v pondělí večer, ve 22:50 našeho času, vyšlo další vydání „Otázek a odpovědí“.

Otázky a odpovědi 23.11.2020 (ruský originál)

První otázka, prosba o vysvětlení nejrůznějších rychle po sobě jdoucích událostí spojených s konfliktem v Karabachu jako by udala tón a směr celému pořadu. Jednou z hlavních linií tohoto vydání je podrobnější objasnění role Erdogana a Turecka v globálních plánech a celkově by dnešní odpovědi mohly bez přehánění doplnit knihu O světě křivých zrcadel 3 – Válka jako brožurka příkladů ze současné války, v rozsahu dvaceti až třiceti stran malého formátu.

Těšíme se na překlad a titulky od Ireny. Odkaz na její otitulkovanou verzi ze 16.11.2020 jsme doplnili do textu příspěvku O+O 16.11.2020 a také je najdete zde.

10 komentářů

  1. Co jsem psál..válka bude..válka naplanovana 2008 spolu z covidem a bude..to je u zajmu i GP..o cemu mluvil Pjakin,že je lepse ze vyhraje Biden..zajimave..proč otočil Pjakin..Koho jsou manestream media vyhlásila 4. listopadu „vítěze“? A jen den po volbách v USA zahájil útok na Tigray v Etiopii? Čekání na společnosti jako DOMINION, které zaplaví Michigan, Gruzii, Nevadu a Arizonu a míří do WAR START. Maroko napadlo Západní Saharu až 13. listopadu, kdy média zahájila velké „přiznání“ falešného amerického prezidenta, jinak MORÁLNÍ MONSTERS z Bidenu. Válka bude samozřejmě následovat, protože ti američtí vojáci, které Trump VRÁTIL DOMŮ, by měli být znovu posláni k nějakému FRONTU. Vzhledem k tomu, že satanisté NIKDY nespí, nejdříve se snaží bránit před Trumpovým právním tlakem na ně za NEJVĚTŠÍ KRÁDU ZVOLENÍ V HISTORII AMERICKÝCH VOLEB V HISTORII. Pokud vytáhnou svůj ZBROJENÝ VŮNOVÝ ASS, už nastavili půdu, kde budou znovu bojovat, a to je Afrika.. Afrika je VŽDY Plodná půda pro války. Ale tím se nezastaví. Mnohem větší sousto je rozdrtit Al Sisi a zapálit Egypt. Dalším úkolem je ZNIČIT Palestinu a Izrael anektovat Západní břeh a pásmo Gazy. Třetím bodem je ukrajinská ofenzíva na Donbas. Pokud se to nepodaří, pak NOVÝ MAJDAN v Kyjevě. Přesvědčit Turecko, aby anektovalo severní Kypr a poté ho celý okupovalo a aby Turecko vstoupilo do války s Řeckem, Bulharskem, Srbskem, Kyprem a Francií. ZAPALOVÁNÍ BALKÁNŮ prochází Středozemním mořem a ZAPALOVÁNÍ EU prochází Balkánem a čekají na nás ÚŽASNÉ ČASY. Turecko, ať už vojensky prohraje, nebo vojensky zvítězí ve Středomoří, čeká na zemi na BAREVNOU REVOLUCI nebo možná dokonce na OBČANSKOU VÁLKU kvůli OBROVSKÝM OBĚTŮM, a to jak kvůli VÁLCE VE VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘI, tak kvůli VŠEM OSTATNÍM VÁLKÁM PŘÍMO NEBO PROXY VÁLKOU. Nejprve zničí Balkán a poté se Maďarsko a Polsko stanou terčem států NEPOSLOUCHATELE. Na řadě bude Česká republika a Rakousko. Německo a Francie podle potřeby Rusko je zaměřeno na příští září. Před tím by měl být Lukašenko svržen v Bělorusku.Vsechno jasně kazdemu blbcu co se pripravuje po Covidu..Proč polní lužka v Česku,pro armadu,vojake,priprema na válku..Kdo prežije do 2022 roce bude mít o čemu povídat a psát..

  2. Trump je unznal poraz..Дмитрий Смирнов
    @dimsmirnov175
    «Мы продолжим борьбу, и я верю, что победим. Тем не менее в интересах нашей страны я рекомендую делать то, что необходимо относительно первоначальных протоколов»: Дональд Трамп рекомендовал главе Управления по общим вопросам Эмили Мерфи начать процесс передачи власти Джо Байдену.
    Překlad z ruština od
    „Budeme pokračovat v boji a věřím, že vyhrajeme.“ V zájmu naší země nicméně doporučuji udělat to, co je v souvislosti s původními protokoly nutné. “Donald Trump doporučil vedoucí úřadu pro všeobecné záležitosti Emily Murphyové, aby zahájil proces přenosu moci na Joe Bidena.

Napsat komentář