Tentokrát již v pondělí večer, ve 22:50 našeho času, vyšlo další vydání „Otázek a odpovědí“.

Otázky a odpovědi 23.11.2020 (ruský originál)

První otázka, prosba o vysvětlení nejrůznějších rychle po sobě jdoucích událostí spojených s konfliktem v Karabachu jako by udala tón a směr celému pořadu. Jednou z hlavních linií tohoto vydání je podrobnější objasnění role Erdogana a Turecka v globálních plánech a celkově by dnešní odpovědi mohly bez přehánění doplnit knihu O světě křivých zrcadel 3 – Válka jako brožurka příkladů ze současné války, v rozsahu dvaceti až třiceti stran malého formátu.

Těšíme se na překlad a titulky od Ireny. Odkaz na její otitulkovanou verzi ze 16.11.2020 jsme doplnili do textu příspěvku O+O 16.11.2020 a také je najdete zde.

10 komentářů

 1. Co jsem psál..válka bude..válka naplanovana 2008 spolu z covidem a bude..to je u zajmu i GP..o cemu mluvil Pjakin,že je lepse ze vyhraje Biden..zajimave..proč otočil Pjakin..Koho jsou manestream media vyhlásila 4. listopadu „vítěze“? A jen den po volbách v USA zahájil útok na Tigray v Etiopii? Čekání na společnosti jako DOMINION, které zaplaví Michigan, Gruzii, Nevadu a Arizonu a míří do WAR START. Maroko napadlo Západní Saharu až 13. listopadu, kdy média zahájila velké „přiznání“ falešného amerického prezidenta, jinak MORÁLNÍ MONSTERS z Bidenu. Válka bude samozřejmě následovat, protože ti američtí vojáci, které Trump VRÁTIL DOMŮ, by měli být znovu posláni k nějakému FRONTU. Vzhledem k tomu, že satanisté NIKDY nespí, nejdříve se snaží bránit před Trumpovým právním tlakem na ně za NEJVĚTŠÍ KRÁDU ZVOLENÍ V HISTORII AMERICKÝCH VOLEB V HISTORII. Pokud vytáhnou svůj ZBROJENÝ VŮNOVÝ ASS, už nastavili půdu, kde budou znovu bojovat, a to je Afrika.. Afrika je VŽDY Plodná půda pro války. Ale tím se nezastaví. Mnohem větší sousto je rozdrtit Al Sisi a zapálit Egypt. Dalším úkolem je ZNIČIT Palestinu a Izrael anektovat Západní břeh a pásmo Gazy. Třetím bodem je ukrajinská ofenzíva na Donbas. Pokud se to nepodaří, pak NOVÝ MAJDAN v Kyjevě. Přesvědčit Turecko, aby anektovalo severní Kypr a poté ho celý okupovalo a aby Turecko vstoupilo do války s Řeckem, Bulharskem, Srbskem, Kyprem a Francií. ZAPALOVÁNÍ BALKÁNŮ prochází Středozemním mořem a ZAPALOVÁNÍ EU prochází Balkánem a čekají na nás ÚŽASNÉ ČASY. Turecko, ať už vojensky prohraje, nebo vojensky zvítězí ve Středomoří, čeká na zemi na BAREVNOU REVOLUCI nebo možná dokonce na OBČANSKOU VÁLKU kvůli OBROVSKÝM OBĚTŮM, a to jak kvůli VÁLCE VE VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘI, tak kvůli VŠEM OSTATNÍM VÁLKÁM PŘÍMO NEBO PROXY VÁLKOU. Nejprve zničí Balkán a poté se Maďarsko a Polsko stanou terčem států NEPOSLOUCHATELE. Na řadě bude Česká republika a Rakousko. Německo a Francie podle potřeby Rusko je zaměřeno na příští září. Před tím by měl být Lukašenko svržen v Bělorusku.Vsechno jasně kazdemu blbcu co se pripravuje po Covidu..Proč polní lužka v Česku,pro armadu,vojake,priprema na válku..Kdo prežije do 2022 roce bude mít o čemu povídat a psát..

  1. Author

   Dobrý den, děkujeme za komentář. Jen, prosím, zkuste příště být stručnější a k tématu – aby byla diskuse přehlednější. Děkuji.

   1. ok,já jsem se zaregistrolavl na portalu pod jimenem MilanHR,a přište to jinak budu psát..dekuji za upozornění..

 2. Trump je unznal poraz..Дмитрий Смирнов
  @dimsmirnov175
  «Мы продолжим борьбу, и я верю, что победим. Тем не менее в интересах нашей страны я рекомендую делать то, что необходимо относительно первоначальных протоколов»: Дональд Трамп рекомендовал главе Управления по общим вопросам Эмили Мерфи начать процесс передачи власти Джо Байдену.
  Překlad z ruština od
  “Budeme pokračovat v boji a věřím, že vyhrajeme.” V zájmu naší země nicméně doporučuji udělat to, co je v souvislosti s původními protokoly nutné. “Donald Trump doporučil vedoucí úřadu pro všeobecné záležitosti Emily Murphyové, aby zahájil proces přenosu moci na Joe Bidena.

  1. Author

   Děkuji, ale nemusíte citovat celý text, stačí odkaz. Dále bych poprosil, jestli by bylo možné přeložit originální text, tedy anglický, a uvést původní zdroj, nikoliv jeho ruský překlad.

 3. Má někdo prosím informaci, jestli a kdy vyjdou v češtině další díly “O světě křivých zrcadel”?

Comments are closed.