Kdo byste řekli, že celkově vyhrál prezidentské volby v USA, když se podíváte na tuto mapu? (Joe Biden má modrou barvu a prezident Donald Trump červenou.)

Pokud se podíváme na mapu výsledků volby 46. prezidenta USA podle jednotlivých států, výsledek vypadá nerozhodně, červená Trumpova a modrá Bidenova je zastoupena v celku v rovnováze, takže opravdu těsný boj a nakonec závisí opravdu jen na počtech volitelů za jednotlivé státy.

Co se však stane, když přistoupíte k mapě „blíže“ a uvidíte i výsledky za jednotlivé okresy? Koho byste si tipnuli na vítěze teď? (Joe Biden má světle modrou barvu a prezident Donald Trump růžovou.)

Zajímavé, že? Mapa skoro celá zrůžověla! A to nejen ve státech, kde vyhrál prezident Donald Trump, ale k velkému překvapení i skoro ve všech státech, kde konečné vítězství po sečtení volebních hlasů bral Joe Biden.

Jak je to možné? Jednoduše. Je jasné, že hustota zalidnění je v každém okrese jiná a život každého ze státu je koncentrován do hlavního města a dalších velkoměst. A právě na tyto „městské“ okresy jak se zdá zacílily svou předvolební kampaň síly za Joe Bidenem. A podle zatím dostupných informací nejen tu kampaň.

Co tyto detailní výsledky ukazují?

Pokud bylo hlasování v pořádku, tak nebude v USA hrozit občanská válka severu proti jihu, východu proti západu, chudých proti bohatým, ale vleklá válka konzervativního venkova proti (neo)liberálním velkoměstům.

Pokud však analýzy demokratů před volbami ukazovaly na rozložení sil, které vidíme na druhé mapě, museli démonkraté nutně zareagovat a pokusit se jít štěstí trochu naproti. Se zdroji a časem, který na přípravu machinací měli, se jako jediná možnost ukázala napřít síly jen do několika vybraných městských okresů kde se dofouknutím počtu hlasů a dalšími manipulacemi podařilo dosáhnout kýženého zisku hlasů. Navíc se to pěkně schovalo za existující podporu voličů, kterou v těchto okresech podle průzkumů už měli.

Pokud se tedy v následujících týdnech soudně potvrdí podezření na volební podvody demokratů ve velkých městech, jsou vyhlídky parazitů stojících za nimi opravdu špatné. Naopak, prezident Trump počítá s obrovskou podporu obyvatel, která je vidět nejen z volebních výsledků podle okresů, ale je stále masivněji prezentována samotnými občany USA, viz např. poslední videa od Panarina.

Hraje se tedy o vše a proto prezident Trump boj zatím nevzdává.

Zdroj dat: https://www.bbc.com/news/election/us2020/results

41 komentářů

 1. https://youtu.be/zMDtOtGFrYg
  Okresní zastupitele Wayne v Michiganu odmítli certifikovat výsledky voleb, což znamená, že pokud bude toto rozhodnutí následovat i republikánský guvernér, bude mít pravomoc 16 volitelů za Michigan jmenovat sám. Dále ve videu Sidney Powell (šéfa právního týmu Trumpa) přináší informace od whisterblowera z Venezuely o zakompovaných možnostech live úprav hlasování výsledků voleb v SW na sčítání volebních lístků.

 2. https://www.youtube.com/watch?v=IzaMM9B3ha8
  Podle aktuální zprávy je stav 410 : 128 pro Trumpa. Ten vyhrál ve všech státech unie s výjimkou 4, a to dokonce i v Kalifornii.

  Začalo zatýkání účastníků volebního podvodu.
  Bližší info v přiložené průběžné zprávě doktora Panarina, který čerpá průběžně novinky od svých známých v USA. Pokud byste nemohli přílohu otevřít, lze ji nalézt na Youtube pod číslem jeho pořadu 1186.

 3. Volby v USA – článek o reportáži TV NEWSMAX:

  https://cz24.news/americke-volby-audit-bezpecnostni-firmy-z-dallasu-potvrdil-nejvetsi-podvod-v-historii-voleb-vybusna-reportaz-americke-televize-newsmax-audit-potvrdil-ze-hlasy-americkych-volicu-koncil/

  Analytici z texaské firmy zjistili, že ve zdrojovém kódu volebního softwaru společnosti Dominion, pro kterou firma SCYTL zajišťovala evropský server, se nachází malware QSNATCH pro dálkový přístup, který umožňuje měnit hlasy voličů, přepisovat a vytvářet nové databáze, překlápět hlasy, přičítat a odečítat hlasy kandidátům, a to všechno v reálném čase přímo z cloudu z ciziny, odkud jsou potom změny nahrávány zpátky do serverů a volebních mašin na úrovni volebních okresů a jednotlivých amerických států!

 4. Trump nařídil snížení počtu vojáků v Afghánistánu, Iráku

  Očekává se, že Trumpova administrativa do 15. ledna sníží počet amerických vojáků v Afghánistánu téměř na polovinu na 2500, uvedli v pondělí američtí představitelé. Rozkaz by se zastavil před cílem odcházejícího prezidenta Donalda Trumpa, aby byly do konce roku staženy všechny jednotky, které čelily odporu vojenských a diplomatických poradců.

  Pentagon rovněž očekává snížení počtu vojáků v Iráku na 2 500, což je snížení o více než 500. Rozhodnutí nepřijdou žádným překvapením, když Trump minulý týden otřásl vedením Pentagonu, do kterého dosadil loajalisty, kteří sdílejí jeho frustraci z pokračujícího přítomnost vojsk ve válečných zónách. Škrty přinášejí Trumpovi úspěch v jeho posledních týdnech ve funkci, i když odmítá uznat svou volební ztrátu s demokratem Joe Bidenem.

  Ze zdroje ap pres.
  Agenda stahování vojsk zpět v plném proudu. Cesta z výšin směrem k národnímu státu still going.

 5. Od 13.11.2020 je EÚ zablokovaná dvojitým VETOM! Premiér Poľska Morawiecki a V. Orbán sa postarali, že podľa Lisabonskej zmluvy nemôže EÚ prijímať žiadne rozhodnutia, ktoré by mali právnu platnosť. Dúfajme, že je to pravda. [michalapetr.cz]

 6. Kyjev přidělil 3 miliardy $ na „Fighters of the Maidan“. Nyní uvidíte, jak „to bude“. 😂
  „Podle podání předloženého vládou Ukrajiny v návrhu rozpočtu se jako takový nepředpokládá samostatný pojišťovací fond. Existují samostatné články o očkování – 2,6 miliardy hřiven, další miliarda hřiven na podporu škol v boji proti koronaviru a 86 miliard hřiven, neboli 3 miliardy dolarů, pro bojovníky a rodiny „Nebeských stovek a účastníků Majdanu“.
  Utrácení těchto ohromujících finančních prostředků pro chudou zemi znamená, že jsou řízeny mentálně retardovanými a morálními šílenci.
  Seznam výhod je následující: platby za veřejné služby, lékařské ošetření, rekreace v sanatoriích, opravy bytů, cestování v městské a meziměstské dopravě, poplatek za rekvalifikaci, placené volno, příplatek k důchodu, výplata velké sociální pomoci v případě zdravotního postižení, předčasné důchody, pozemky atd. A také, platby velkých částek rodinným příslušníkům obětí a zraněných „Majdanu“, od jednoho milionu hřivny za smrt příbuzných po 200 tisíc kvůli lehkým zraněním.
  Jen pro zajímavost spočítáme, kolik rozpočtu připadne jednomu „hrdinovi“.
  Podle ministerstva zdravotnictví a státního zastupitelství bylo během Majdanu zraněno 1 200 až 1 700 jeho účastníků (stejně jako asi tisíc policistů, kteří samozřejmě nemají nárok na žádné výhody). Takže máme 1700 obětí plus asi 500 lidí – rodinných příslušníků zabitých, kteří jsou nyní také na seznamu příjemců. Ukázalo se jich celkem 2300. Pojďme to přehánět a zaokrouhlit na tři 3000 a dostaneme přesně 1 milion dolarů na osobu! Milion dolarů!
  Rozpočet Ukrajiny přidělí milion – nikoli hřivny, dolar! – všichni, kteří šli do nemocnice v zimě 2013–2014 s několika modřinami nebo popáleninami slzné sliznice, které uběhly za den nebo dva. Pár modřin – a jste pojištěni na celý život! Stát splňuje všechny vaše představitelné a nepředstavitelné potřeby.
  66 miliard za boj proti pandemii a 86 za „hrdiny“.

Napsat komentář