K obsahu videa níže (obnovená a podrobnější informace):

V německých médiích se informační pole začíná otáčet asi od konce září, začátku října. Najednou se objevila spousta reportáží zpochybňujících vážnost počtu nových infekcí, tedy pozitivně otestovaných lidí na ústředních televizních kanálech a vůbec v médiích. Najednou začínají dávat prostor kritikům vládních opatření, která jsou stále zpřísňována s oporou na růst počtu nakažených. Týdně se dělá asi jedena a půl miliónu testů, takže se nějací pozitivní vždy najdou.

Proč tak najednou změnili v médiích svou politiku? Nevím, možná se bojí, že volby vyhraje Trump? Ta souvislost s koronavirem může být zajímavá. V každém případě média otočila o 180 stupňů a začala mluvit tak, jako my (lidé zvaní v Německu „korona-idioti“, konspirátoři nebo sabotovaní odborníci) asi od začátku léta, kdy začalo být jasné, že koronavirus není to, zač ho vydávají. A ta opatření boje s ním vůbec nejsou taková, jaká by byla nutná. Jsou státy, které žádná opatření nepřijímaly a není u nich žádná panika ani druhá vlna jako u nás: „Pět tisíc nově nakažených denně!“ Ovšem najednou začali porovnávat počet testovaných s těmi, kteří skutečně mají symptomy, kteří jsou v nemocnici a skutečně zemřelými.

Následuje přehled zpráv z médiích dokládajících obrat informačního pole, ačkoliv vládní politika jede bez ohledu na to tvrdě ve své linii. Dokonce nedávno vyhlásila několik měst obzvláště nebezpečnou zónou, kde množství pozitivně otestovaných na sto tisíc lidí překročilo číslo 50. Takovou normu si vymysleli jako měřítko (dál to jeden odborník opět veřejně kritizuje).

V Berlíně opět byla demonstrace (proti opatřením přijímaným proti koronaviru) nehledě na všechna přijatá omezení. Například centrum Berlína bylo vyhlášeno obzvláště nebezpečnou zónou s výjimkou pro poslance. Čímž chtěli omezit počet účastníků, neboť je nyní potřebné mít ke vstupu negativní test, takže vám hrozí karanténa (bude-li pozitivní). Lidé stejně přišli a policie se tentokrát chovala loajálně a nechávala je na pokoji. Což je zvláštní, protože dříve se všechny demonstrace nejen pokoušeli zakázat, ale policie vyvíjela při samotné demonstraci různým způsobem nátlak, a to včetně násilných zásahů. Přesto v mnohých německých městech neustále probíhají demonstrace.

Zpráva z 11. října 2020, Handelsblatt: německý ministr rozvoje Müller tam říká, že kvůli následkům karanténních opatření a opatření pro boj s koronavirem ve světě umře daleko více lidí než na samotný koronavirus. A uvádí, že v tomto roce může umřít dalších 400 tisíc lidí na malárii, protože chybí léky a pomoc daným státům.

Zpráva z 20. září 2020, tedy těsně předtím, než vláda znovu začala zpřísňovat opatření a takových zpráv bylo více, obzvláště z Bavorska, že v Německu prakticky zavírají všechna oddělení vyčleněná na léčbu koronaviru, v některých zemích zcela (což znamená, že jen nesnížili jejich kapacity, úplně je pozavírali). Ve stejné chvíli předseda bavorské vlády Söder tvrdil: „To je konec. Bavorsko vymírá. Máme tolik nově nakažených…“ a v centru Berlína zaváděli tu obzvláště nebezpečnou zónu s karanténním opatřením, kdy zcela uzavřeli jídelny, restaurace a kavárny – načež tentokrát podali podnikatelé na toto karanténní opatření proti vládě žalobu k ústavnímu soudu. Poprvé opatření akceptovali, ale teď už je to i na byznys příliš.

Šéf ministerstva zdravotnictví ve Frankfurtu nejen kritizuje opatření pro boj s koronavirem zaváděná nebo propagovaná vládou, ale také tvrdí, že v Německu není žádná mimořádná úmrtnost související s koronavirem.

Šéf ministerstva zdravotnictví ve Frankfurtu nejen kritizuje opatření pro boj s koronavirem zaváděná nebo propagovaná vládou, ale také tvrdí, že v Německu není žádná mimořádná úmrtnost související s koronavirem.

V televizním pořadu vystoupil hlavní patolog z berlínské nemocnice Charité a řekl, že teď provádějí více pitev lidí, kteří umřeli strachem před koronavirem, kteří nakoupili potraviny, zavřeli se doma, kde dokonce používali plynové masky a následně zemřeli, než těch, kteří zemřeli od, nebo s koronavirem. Oficiálně je jich více než těch, kteří zemřeli na koronavirus!

V 9:32 min. je tam vidět graf z Tagesschau, modrá linka počet pozitivně otestovaných (je ovšem třeba zohlednit i počty testovaných lidí a také to, že začíná sezóna chřipkových onemocnění). A oranžová linka ukazuje počet hospitalizovaných – od června je tento počet minimální a NEMĚNÍ SE! Takže ti „pozitivní“ jsou ve své většině bez symptomů.

Německého ministra zdravotnictví Spahna vypískají, kde se jen objeví (mimochodem bývalý bankéř s ekonomickým vzděláním, do roku 2015 oficiálně pracoval jako lobbista farmaceutických společností, který se „oženil“ s mužem, jenž je zase mimochodem mediálním magnátem v celé síti centrálních médií. Ministerstvo vyčlenilo obrovské peníze daňových poplatníků na „propagandu“ koronaviru a strachu před ním, a tak si pánové v Berlíně pořídili novou vilu za 4,5 miliónu EUR).

Další šéf lékařské asociace v Hamburku říká, že: „Infikovaný neznamená nemocný!“

Dále ukázka demonstrace lékařů ve městě Konstanz (Kostnice) ze 3. října 2020. Organizátoři tvrdí, že tam bylo více než 100 lékařů, kteří vyjádřili  svou solidárnost s protestujícími proti opatřením přijímaným proti koronaviru omezující základní občanská práva.

Bavorský premiér Söder, druhý největší panikář po Merkelové s ohledem na koronavirus, začal dostávat výhružky s hrozbou smrti.

Bild, zpráva z 9. října 2020, 72 politiků CDU vystoupilo proti politice své vlastní strany s ohledem na opatření proti koronaviru.

10. října 2020, Die Nachrichten, Šéf Zdravotní pokladny obviňuje Koch-Institut z vyvolávání zbytečné paniky okolo koronaviru.

11. října 2020, přední virolog Streeck na kusy roztrhal účinnost přijímaných opatření – rouška, odstup, karanténa, uzavírání měst a tak dále, v populární talk-show Markuse Lanze na ZDF, druhý televizní program.

Začíná dělení občanů na ty správné a nesprávné, pozitivní a negativní! Jste-li z rizikové zóny, neubytují vás jinde v hotelu bez negativního testu, či po dvoutýdenní karanténě.

Z přeložené reportáže z centrální televize:

Počet nakažených je irelevantní, protože většina z nich nemá žádné příznaky!

Lékař pracující na klinice v Berlíně: „Již týdny je oddělení nakažených koronavirem prakticky prázdné!“ Stejně jako v mnoha dalších nemocnicích v Německu.

22:30 min stejný graf viz výše. Počet hospitalizovaných neroste!

Z téměř 30 tisíc míst na JIP je obsazeno 470 infikovanými nemocnými. Od začátku března do začátku října zemřelo 9534 nemocných na koronavirus nebo s ním. Zní to hrozivě, jenže to, co většina lidí neví, je, že v Německu každý týden umírá od 16 do 20 tisíc lidí například na infarkt či rakovinu!

V roce 2020 se v průměru celkový počet mrtvých nezvýšil v porovnání s léty 2016-2019 viz graf. Zelená linka počet úmrtí v letech 2016-2019, žlutá linka počet úmrtí v roce 2020. Červená linka ukazuje zemřelé na nebo s koronavirem. V dubnu z celkového počtu zemřelých v Německu 20 479 – jich bylo 1736 na koronavirus nebo s koronavirem! To byla špička, která se od té doby snížila a počet zůstává stabilně nízký! V létě, když se celkový počet zemřelých zvýšil kvůli velkým horkům (žlutá špička na grafu) v daném týdnu zemřelo 19 450 lidí a z nich 27 na koronavirus nebo s koronavirem! V Německu není zvýšená úmrtnost, tj. koronavirus nezvýšil běžnou úmrtnost lidí!

https://www.youtube.com/watch?v=35Oz7k0Ru6E

6 komentářů

 1. Author

  https://vk.com/golosgermanii?z=video-83575662_456239396%2F830920cc5535a9a8c5%2Fpl_wall_-83575662

  Němci podají soudní žalobu na Drostena a Charité a původce pandemie! Ve zkratce z videa:

  Smrtnost koronaviru se nachází na úrovni 0,14% a je přibližně na úrovni chřipky, což nedávno potvrdila i Světová zdravotnická organizace. PCR test je slabina, virus není nebezpečnější než chřipka. Americké CDC, Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí zveřejnilo 13.7.2020 dokument, ve kterém na straně 39 potvrzuje, že není možné izolovat virus SARS-CoV-2:

  (Proč je to důležité? Na základě Kochových postulátů, které jsou uznávány jako standard pro prokázání příčinné souvislosti mezi patogenem a nemocí, musí být patogen izolován z nemocného jedince a vypěstován mimo něj v laboratoři v čisté kultuře. Jinými slovy, aby mohl být koronavirus SARS-CoV-2 (2019-nCoV) určený za původce onemocnění s označením Covid-19, musel by jít izolovat. (Kromě toho SARS-CoV-2 nesplňuje ani další z Kochových postulátů, to jen pro úplnost).)
  http://www.nespokojeny.cz/neumime-izolovat-koronavirus-sars-cov-2-priznava-americke-cdc/

  Takže vzniká otázka, co v takovém případě vlastně léčí. Zbývá jen ten test jako prostředek pro vyvolávání paniky.
  Jestli se právníkům povede dokázat, že pozitivní test nic nevypovídá o nakažení a infekci, tak ta hra skončí, domeček z karet se zhroutí. Žaloby cílí především na ty, kteří naslouchali takovým lidem. Proč naslouchat člověku, který se zdiskreditoval již před dvanácti lety (asi myslí prasečí chřipku) při posledním pokusu farmaceutického průmyslu získat kontrolu nad děním. Právníci chtějí donutit politické loutky nést odpovědnost za to divadlo, které rozehráli, aniž by si vyslechli názory opačné strany. Budou se věnovat jejich diskreditaci v mimoparlamentní komisi již tento týden. Někteří advokáti, kteří se na té žalobě podílejí, to musí dělat skrytě, protože buď pracují pro farmaceutický průmysl nebo velké advokátní firmy, a okamžitě by přišli o práci. Jejich společná snaha má mezinárodní dosah, pracují na tom i skupiny v zahraničí.

  Já jen ještě dodám, že video není na YouTube kanálu Hlas Německa, kde ho smazali. Jen nevím, zda primárně kvůli tomuto obsahu nebo výzvě účastnit se demonstrace v Lipsku 7.11.2020.
  Tento kanál ho zkopíroval
  https://www.youtube.com/watch?v=KGqaQeQB6PU

  Je zajímavé to datum demonstrace 7.11. Také všeobecná vzpoura lidí proti „elitám“, není v tom trochu podoby? Ještě bych připomenula, že právě u Lipska se odehrála jedna z největších bitev proti Napoleonovi, u které se uvádí nejvyšší počet obětí, přestože u Borodina jich určitě nebylo méně, spíše více. Té bitvě u Lipska se říká „Bitva národů“ 16. – 19. října 1813.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Lipska

 2. Author

  https://lekarskenoviny.sk/index.php/2020/10/30/nechapem-ako-je-mozne-moju-studiu-nazvat-hoaxom/

  Nechápem, ako je možné moju štúdiu nazvať hoaxom. Je to recenzovaný článok v oficiálnom vedeckom časopise Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Výsledky založené na 82 meraniach z celého sveta sú robustné: medián miery smrtnosti (IFR-Infection Fatality Rate. ďalej iba IFR, poz. redakcie) je oveľa nižší, ako sme si mysleli v prvých dňoch pandémie a je veľmi závislý od vekovej štruktúry a od toho, či sú domy opatrovateľskej služby zasiahnuté alebo nie. Pre ľudí, ktorý majú menej ako 70 rokov, je medián miery IFR nižší ako 0,05%. Myslím si, že je čudné, že sa tieto témy stávajú predmetom politického boja. O čom je ten boj? Kto s kým bojuje? Sú to politici alebo vedci? Pevne verím že sa ľudia budú schopní pozerať na dáta s chladnou hlavou, vyhnú sa zbytočným sporom a využijú to, čo sme sa vďaka vedeckému úsiliu dozvedeli.Napsat komentář