8 komentářů

 1. Výborný díl jako vždy a ke změně formátu nevidím sebemenší důvod a myslím si, že se nic takového konat nebude. Dobré a kvalitní věci není třeba měnit.
  Jedinou změnu bych viděl z youtube na rutube pokud není vyhnutí, ale toť vše.

 2. Díky.
  Ty exkurzy do historie jsou vždycky dobré.

 3. Čím dál více se mi zdá, že se staví VVP do role nepotřebného analytika s tím, že se konceptuálně vzdělaní lidé nemusí vázat na něj, ani na nějakého jiného analytika. Jako by si připravoval půdu pro nějaký manévr, například s ukončením O.O. Tak uvidíme.

  1. nevidím to tak. Analytika není oblek, který se odkládá do šatníku informací. A ani probíhající procesy tomu nenasvědčují. Ale spíš tam vidím určitý skok , který si práce s informacemi v budoucnu vyžádá. Ano, Pjakin postupuje konzistentně a stále více ponechává na studentech a příznivcích Koncepce a stále méně deklaruje hotové výsledky.
   je to jako na ZŠ. Začínáme jako prvňáci a z devítky odcházíme se základní vědomostní a znalostní výbavou.
   “Ukončení” formátu O-O by podle mně neznamenalo ukončení obsahu, ale jen přechod na jiný formát. Já osobně bych doporučoval otevřená diskusní fóra typu Večer se Solovjovem. Kde by byli i další diskutující ,třeba Taran anebo Jefimov. prostě ten informační prostor více otevřít.

   1. Jo, tak jsem to myslel. O.O. možná skončí (moje spekulace), ale práce FKT ne.

 4. Děkuji 🙂

Comments are closed.