V Japonsku na základě zákona o svobodnému přístupu k informacím licenční úřad zveřejnil dříve nepřístupná data ze zkoušek vakcíny mRNA od společnosti Pfizer / BioNTech na zvířatech. Data ukazují, že nanočástice mRNA nezůstávají v místě injekce do svalové tkáně, jak tvrdí výrobci, ale v mnoha případech se ve vysokých koncentracích dostávají do orgánů. Novinář z RT DE požádal ministerstvo zdravotnictví na federální tiskové konferenci v této věci o jeho komentář.

Novinář WARWEG:

Japonský licenční úřad nyní předložil nebo zveřejnil své hodnocení pokusů na zvířatech s vakcínou od společnosti Pfizer / BioNTech, z něhož mimo jiné vyplývá, že na rozdíl od tvrzení výrobce nanočástice mRNA nezůstávají v místě vpichu, ale někdy se nacházejí ve vysokých koncentracích v orgánech, zejména v ženských vaječnících. Takže by mne zajímalo, zda má spolkové ministerstvo zdravotnictví k dispozici podobné údaje v Německu a pokud jsou k dispozici, jak je hodnotíte?

NAUBER:

V Německu máme čtyři vakcíny, které byly schváleny agenturou EMA na základě předložení příslušných údajů. Vakcína BioNTech / Pfizer je jednou z těchto čtyř vakcín. To je určující.

WARWEG:

Moje otázka se týkala skutečnosti, že alespoň z těchto údajů japonského schvalovacího orgánu očividně vyplývá, že tyto nanočástice mRNA nezůstávají v místě vpichu, ale byly nalezeny ve vysokých koncentracích v orgánech. Německá federální vláda musí mít jistě také k dispozici odpovídající údaje o pokusech na zvířatech s touto vakcínou. Byl tento jev pozorován?

NAUBER:

Nemohu zde komentovat, co řekl japonský licenční úřad. Mohu vám říci, že tato vakcína byla testována agenturou EMA a obdržela příslušná povolení. Jelikož prošla touto procedurou, lze ji aplikovat v Německu i ve všech ostatních zemích EU.

Dále je uveden screenshot datového listu japonské regulační agentury o vakcíně Pfizer / BioNTech. Tabulka dokumentuje, jak se spike protein hromadí v různých orgánech, kam by se podle výrobce ve skutečnosti neměl dostat. Hodnoty vaječníků a sleziny jsou zvýrazněny žlutě:

https://de.rt.com/inland/118484-tierversuche-mit-biontech-impfung-zeigen-konzentration-nano-partikel-in-organen/

Překlad byl proveden s pomocí překladače, takže za možné nepřesnosti se omlouvám.

A zde navazující zpráva:

Evropská komise povolila vakcínu Pfizer/BioNTech k použití u dětí od 12 do 15 let

Evropská komise schválila nasazení vakcíny od firem Pfizer/BioNTech u dětí ve věku 12 až 15 let. Krok v pátek doporučila Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA), napsala agentura Reuters. Regulátor uvedl, že látka by měla být aplikována stejně jako dosud u již schválené kategorie starších 16 let, tedy dvěma injekcemi v rozmezí alespoň tří týdnů.

EMA poznamenala, že rozhodnutí o tom, zda a kdy vakcínu v této věkové kategorii nasadit, bude nyní na jednotlivých státech.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/vakcina-pro-deti-pfizer-biontech-ockovani-proti-koronaviru-covid_2105281704_onz

Vakcína Pfizer/BioNTech by brzy mohla být i pro děti starší 12 let. Testuje se také očkování kojenců

Na začátku podzimu by lékaři v Česku mohli začít proti koronaviru očkovat i děti. Myslí si to ministr zdravotnictví za ANO Petr Arenberger. Podle něj se teď v souvislosti s očkováním dětí dokončují klinické studie.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-covid-ockovani-deti-pfizer-biontech_2105031447_tzr

Tak co tomu říkáte? Necháte své děti očkovat?

13 komentářů

 1. “Necháte své děti očkovat”? Některé ovce určitě. Na donucení těch ostatních se jistě něco najde. Nepochybuji, že v tom se jistě dobře vyznají.

  Čemu se ale divím nejvíc je to, proč se k něčemu takovému propůjčili mnozí lékaři. A dokonce v “dobré vůli”, což může být i pravda.
  Neuvědomují si, že tím snižují prestiž a důvěryhodnost svého povolání / poslání? Nebo i oni – “za peníze všechno”?

  1. Aktuálnu úroveň zombifikácie lekárskeho stavu krásne ukázala minuloročná “pandémia”. Len cca 1 z 10 lekárov sa pokúšal pacientov liečiť, ostatní ordinovali “na diaľku” zo strachu pred smrtnosťou… Že medicínu aj študovali a teda môžu používať vlastnú hlavu a skúsenosti a že skladali Hippokratovu prísahu, tak na to všetko Dr.zombie’s zabudli…
   Ja im hovorím – pán doktor, keď vám bude horieť dom a vy zavoláte hasičom, nečudujte sa, ak vám telefonicky odkážu: “Zoberte veľkú plachtu, prikryte ňou plameň a použite vedrá s vodou. A potom zavolajte, ako sa darí…”

 2. Diky. Dobra informace, zkusim predat neockovanym. Ockovane nebudu zbytecne strasit.

 3. Byl by nějaký odkaz na celou zprávu? Nebo alespoň název a/nebo jméno autora, abych si to mohl sám najít? Zajímalo by mne, jak postupovali, navíc se mi nezdá, že v tabulce je uvedena celková koncentrace lipidů (Total Lipid concentration), zatímco ve článku se píše o nanočásticích mRNA.

    1. I tak děkuji. Vypadá to, že originál byl napsán anglicky (podle tabulek) a do japonštiny to bylo přeloženo. I z toho mála, co není japonsky, dovedu něco vyčíst. Ty lipidy s vakcínou úzce souvisí – nanočástice tvoří molekuly mRNA obalené lipidovou vrstvou, díky té lipidové membráně se mRNA má dostat dovnitř buňky /ale nechápu vůbec jak, tyto membrány jen tak nefúzují, k fúzi je nutný integrální protein, který je schopen se navázat na povrchový protein buňky, a toto v laboratoři snad nikdo ještě uměle nevytvořil /. Metoda měření rozdělení těchto částic v jednotlivých orgánech spočívá ve vpravení radioaktivní sloučeniny – derivátu cholesterolu /cholesterol je součástí buněčných membrán, které zpevňuje/ – do membrán nanočástic. Tam, kde to více svítí, tam je těch nanočástic více, podle intenzity záření je lze kvantifikovat.

    2. Tabulka 2.6.5.5B není ve článku, který jste převzala, uvedena úplná. V tom japonsky psaném dokumentu je tato tabulka na stranách č. 6 a 7, zde vidím jen tu část ze strany 7. Na straně 6 je přitom dost podstatná informace – množství nanočástic v místě vpichu (Injection site). Srovnáním s množstvím v jiných orgánech je několikasetnásobné.

     1. Author

      A to snad znamená, že se v těch orgánech nehromadí či co? Tu tabulku jsem neuváděla já, byla převzata z německého článku. Oni vědí, jak to na ty orgány bude působit? Je to pro ně přirozené, aby se v nich hromadily ty částice? Novinář položil otázku a nedostal odpověď. A to, co může snést organismus dospělého, nemusí snést organismus dětský, nemluvě o tom, že je teprve vývoji, například k těm vaječníkům… Nikdo nic neví, přesto tím chtějí děti naočkovat?

     2. To znamená pouze to, že v orgánech je toho mnohem méně než v místě vpichu. Jestli ta množství jsou nebezpečná nebo ne, to nevím. A ani nevím, zda to vůbec někdo ví. Proto ten novinář odpověď nedostal – málokdo otevřeně přizná, že neví, zahraje to raději do autu. Experiment trvající 48 hodin nemůže prokázat, že se něco v orgánech hromadí trvale.
      To nezveřejnění celé tabulky mi bylo podezřelé, to jsou takové bulvární praktiky a zavání to conquestovštinou (R. Conquest – “vědec”, autor knihy Velký teror, který psal propagandistické lži o historii SSSR, na základě drbů a odkazů na prameny, které jeho tvrzení vůbec nepodpíraly, dle slov G. Furra propagandu s poznámkami pod čarou) . Vám to vůbec nevytýkám, ale autorovi ano, to je prostě chyba, které se hned mohou chytit oponenti.

     3. Jak píšete – experiment trvající 48 hodin nemůže prokázat, že se něco v orgánech hromadí trvale, zrovna tak ale nemůže prokázat ani opak, totiž že se v orgánech nic nehromadí. Je třeba měření zopakovat, aby bylo patrné, zda nanočástice z místa vpichu dále někam neemigrovaly, a jak dále vypadá situace v zasažených orgánech. (Křivka obsahu nanočástic v orgánech v čase má v případě vaječníků, slinivky, štítné žlázy, lymfatických uzlin a jater rostoucí charakter.) Nicméně, už jen fakt, že k nějaké migraci nanočástic dochází, spouští můj vnitřní alarm!! Vidím, že ani ve štítné žláze (Thyroid), lymfatických uzlinách (Lymh node) není množství zanedbatelné. Hodně nanočástic je v játrech – pro srovnání, v místě vpichu (Injection site) 24.6 % podané dávky (absolutní čísla 165 – viz tabulka nahoře), v játrech (Liver) 16.2 % (absolutní čísla 24,3) , játra mezi ostatními orgány jasně vedou. Není mi moc jasné, proč je koncentrace nanočástic v místě vpichu největší po 2 hodinách; zcela evidentní je, že po 24 hodinách poklesne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *