12.1.2021 se Igor Panarin zmiňoval o článku z německého webu, na kterém byl přepis videa s politickou analýzou situace v USA. Video je z YouTube i dalších služeb odstraněno, nicméně textový přepis lze najít. Protože se jedná o text vytvořený automaticky, překlad je trochu problematický. Protože jsou to zajímavé informace, zveřejňuji překlad i přes jeho neučesanost.

Pouze ultrarychlý historický přehled toho, jak jsme se dostali do dnešní situace. V roce 1871 Kongres schválil něco, čemu se říká Ustavující zákon Kolumbijského distriktu (Organic Act of Columbia). V roce 1871 jsme byli na mizině. Potřebovali jsme peníze a Rothschildové, londýnští centrální bankéři, promluvili s naším prezidentem o vytvoření společnosti United States Corporation.

United States Corporation je společnost, která je nástrojem k vládnutí tomuto národu, zemi Spojených států. Posuňme se dál o pár let, zhruba do roku 1910, -11 nebo -12. Prodali jsme dostatek dluhopisů, abychom měli peníze na správu vlády a centrální bankéři Rothschildové všechny tyto dluhopisy koupili. Když nastal čas na splacení dluhopisů, asi v letech 1910, 1911, vláda USA je splatit nemohla. Peníze nebyly. Nebyli jsme solventní.

Takže přemluvili našeho zločinného prezidenta Woodrowa Wilsona a Kongres k založení Federální rezervní banky, aby tam jednoduše napsali číslo na kus papíru, nazvali to „penězi“, které by nebyly ničím kryté a dali je naší vládě a my je potom museli vracet i s úroky.

Dostali nás…

Mezitím jsme dospěli do roku 1944, kdy byly uzákoněny brettonwoodské dohody. A opět zločinný Kongres, ti zrádci v Kongresu, předali United States Corporation Mezinárodnímu měnovému fondu. Od té chvíle této zemi dlouho vládla cizí moc.

A koncem tisíciletí probíhal jejich plán už po celá desetiletí. Ale za posledních 20 let jsme měli naše lidi, budeme jim říkat patrioti, spojenci, vlastenci v armádě, někteří politici, někteří dobří lidé, někteří podnikatelé a 22 spojeneckých národů po celém světě, a tato aliance zorganizovala infiltraci všech globálních mocenských struktur, které v každé zemi převzala tato kabala.

Takže když jsme se dostali do roku 2015, byli jsme skutečně v bodě zlomu. V té době, v roce 2015, byl jmenován velitelem NSA admirál námořnictva Mike Rogers, pravý americký hrdina. Tehdy pochopili, že NSA je pod kontrolou.

NSA katalogizovala, protokolovala, zaznamenávala každičký e-mail, každý telefonní hovor, každou textovou zprávu, každou formu komunikace; vše, co jste udělali, NSA sledovala a katalogizovala; vše o vašem životě a životě všech. To se stalo zbraní. Namísto obranné zbraně to byla útočná zbraň. Národní bezpečnostní agentura měla posloužit jen jediné věci: zotročit lidstvo.

Alianční mocnosti a patrioté infiltrovali aparát; získali kontrolu nad NSA. Takže teď, když NSA ukázala všechno o našich životech, dobré i špatné, udělala ještě jednu věc: dosadila každého z těchto zlých hochů, všechny ty zločince, do vlády, do Washingtonu DC, do Big Tech, do nadnárodních korporací, do vojenskoprůmyslového komplexu, do monarchií po celém světě, do Vatikánu – celý ten seznam – to je masivní, zkorumpovaná mocenská struktura.

V roce 2015 každopádně věděli, že to je bod zvratu. Americká armáda byla připravena zahájit státní převrat. Nezáleželo na tom, kdo byl u moci. Vláda ve Washingtonu DC se stala tak zkorumpovanou, že už nefungovala, protože přestala pracovat pro americký lid; nejsou voleni a sedí na pozicích v naší ústavní vládě; všichni sedí na pozicích uvnitř korporace US a slouží Korporaci. Všechny ty věci, které vás nutí říci, „Hmm“ nebo „Co se tu sakra děje?“ se tímto vysvětlují.

Stalo se, že vojenská rozvědka zachytila šestnáctiletý plán kabaly na zničení USA; osm let Obamy a poté osm let Hillary Clintonové, aby nás zničili. Obama nás dostal na okraj propasti. Byli jsme v podstatě za hranou. Hillary prováděla čisticí operace.

Projdu s vámi časové linie některých událostí, které znáte, a dám je do kontextu, abyste to pochopili. Viděli jste, jak se to odvíjí, ale až do dnešního večera jste nevěděli, jaký to má význam.

Kdykoli se měla dostat k moci Hillary Clintonová, NSA zabránila volebním podvodům, protože volby byly vždy zmanipulované tak, aby vyhrála Hillary Clintonová. V době, kdy řídila ministerstvo zahraničí, jste jistě slyšeli o Uranium One.

Uranium One byl skandál, ve kterém ministerstvo zahraničí pod vedením Hillary Clintonové zorganizovalo společně s Vladimírem Putinem – což je blbost – on není její nepřítel – prodej Uranium One Rusku.

Účelem prodeje této firmy bylo to, že uran vzali z jaderných zásob. Pokud jste viděli film „The Sum of All Fears“ s Benem Affleckem a Morganem Freemanem, pochopíte to. Pokud jste ho neviděli, jděte se podívat a pochopíte to. Před tím, než ho prodali Putinovi, ho odebrali z těchto zásob. Letěli třemi letadly do Severní Koreje, Íránu a Sýrie, kde CIA – darebácká CIA odpovědná za všechny války a všechny změny režimu po celém světě – vyráběla jaderné zbraně.

Za působení Hillary [jako prezidentky] se chystali odpálit jadernou zbraň na americké půdě, vystopovat její původ k Rusku, k Vladimíru Putinovi a obvinit ho, zahájit termonukleární odvetný úder na Moskvu a zničit Rusko.

Nyní to vojenská rozvědka zastavila. Samozřejmě se obrátili na Donalda Trumpa. Věděli, že ho nelze koupit, věděli, že má své vlastní peníze, věděli, že je vlastenec, a potřebovali sílu výkonné moci, aby udělali poslední krok a zahájili masivní útok na mocenskou strukturu Deep State a jednou provždy ji zničili, zachránili zemi, zachránili svět.

Nyní máme u moci Donalda Trumpa. Takže, co jste viděli? Celou dobu, co byl Trump u moci, jste viděli neúnavné útoky od – nezáleží na tom, zda z Demokratické strany – což je zločinecký syndikát – Republikánské strany, která je zločinným prvkem, od mezinárodních vůdců po celém světě, z Organizace spojených národů, z Vatikánu – každý kousek této globální Kabaly, tento aparát byl v plném útočném režimu, aby se zbavil nejexistenciálnější hrozby, jaké tato skupina kdy čelila – prezidentství Donalda Trumpa.

Takže teď, když jsme došli do okamžiku, kdy je Trump prezidentem, vidíte, co všechno se děje, a můžete si poskládat obrázek tohoto dění.

Co se tedy děje, je to, že musí vrhnout na Trumpa vše, na co si vzpomenou, aby ho zbavili moci, protože vědí, co přijde. Nic nezastaví to, co přichází. Pokud neodstraní Donalda Trumpa, není to pro tyto lidi výhra nebo prohra, je to výhra nebo smrt. Je to výhra nebo smrt. Jsou vyloučeni z planety. Tyto volby jsou jejich poslední Zdravas Maria; pokusit se konečně získat kontrolu, znovu získat moc za každou cenu – za každou cenu. Znovu získat tuto moc, aby mohli zastavit Trumpovo prezidentství a zabránit armádě, aby je svrhla, zničila jednou provždy, osvobodila celou planetu, osvobodila celé lidstvo. Aby dál měli neuvěřitelnou hojnost, kterou celá tato planeta nabízí a životní styl, jaký může mít každý člověk.

Ale oni vytvořili tuto matrici, ve které žijeme, toto uspořádání, ve kterém jsme fungovali – je mi jedno, jestli to nazvete komunismem, kapitalismem, socialismem, marxismem, nacismem; to vše je vytvořeno touto mocenskou strukturou. Každá válka, kterou jsme vedli od druhé světové války, byla financována evropskými centrálními bankéři, globálními centrálními bankéři, bankovní říší Rothschildů. Financují každou válkou svůj vojenskoprůmyslový komplex; profitují z toho, vydělávají všechny ty peníze a dělají cokoli, co podporuje války.

To je vše plánováno, nic z toho není náhoda, toto je cíl Aliančních mocností. Takže teď jsme tady … Pokud projdete seznam útoků na Trumpa – vezměte si například generála Flynna. Všechno, co jste viděli v Trumpově prezidentství, vše, co se hrálo, je film. Jedná se o velmi propracovaný filmový scénář, který nás všechny dovede k závěru, s primárním záměrem konečně probudit lidi, aby mohli sami vidět pravdu o tom, co se děje.

A tuto vojenskou zpravodajskou operaci, program šíření, spustil celou věc. Takže 28. října 2017 bylo poprvé, co tato skupina, tato – ať už je tato skupina lidí z vojenského zpravodajství kdokoli – vypustila nějakou tajnou zprávu do takzvaných 4chan boardů. Jedná se o velmi skrytou podzemní platformu pro zasílání zpráv. Jakmile se objevily tyto první kapky, lidé si jich všimli. Nevěděli, co to je, nevěděli, co s tím, bylo to tak trochu surrealistické, ale začali tyto kapky sdílet.

Tyto zprávy vycházely rychle za sebou čtyři nebo pět dní. To způsobilo, že se vytvořilo podzemní hnutí lidí, kteří se snažili přijít na to, co to znamená. Teď je z toho největší operace šíření vojenských zpravodajských informací ve světových dějinách. Mělo to jediný účel: klást otázky, nad kterými lidé přemýšlí a ukazovat jim směr, kterým se vydat, aby si udělali vlastní názor a našli si informace. Poukázat na články ve skrytých publikacích. Mohly to být výkonné příkazy, které byly napsány, mohl by to být zákon, mohly by to být fotografie, mohlo to být cokoli.

Ale tato organizace, víme, že ve správě jich je méně než deset … tři jsou nevojenské. Je jich méně než deset, kteří vědí všechno o tom, co nazýváme „Plán“.
Když začali vypouštět tyto informace, začali vytyčovat cestovní mapu budoucnosti, toho, co se chystá, jak probudí lidi, probudí ovce, probudí planetu. Jednou provždy. Takže planeta, lidé, svět, uvidí pravdu o tom, co se ve skutečnosti děje, dřív, než bude příliš pozdě.

Takže tohle to spustilo. Tato operace získala vysokou rychlost během asi čtyř nebo pěti měsíců. Takže jsou tisíce, desítky tisíc, stovky tisíc, miliony, desítky milionů lidí na celém světě, v každé zemi na planetě, která tuto operaci zná jako Q.

Pokud jste to slyšeli, lidé ji nazývají „Q|Anon“. Tak to není. Říká se tomu „Q“. Sledovali jste, jak na ni útočí média. Sledovali jste lidi, kteří si nedělali domácí úkoly s náležitou péči, s jakou jsme to my dělali už tři roky, rozebírali tyto informace, sledovali je, sledovali události v reálném čase, sledovali důkazy, důkazy, důkazy, abychom věděli, že máme legitimní moc, neprůstřelný plán, jak tuto zločineckou říši jednou provždy zničit.

Takové je Trumpovo prezidentství, vždy tomu tak bylo. V podstatě je to vojenské prezidentsví, protože nám zachraňuje naše zadky. Protože jsme byli příliš líní a bylo nám příliš dobře. Byli jsme příliš nevědomí, byli jsme příliš apatičtí na to, abychom to dokázali sami, a teď se tato země dostala na pokraj, až na samý okraj propasti. A právě teď, tihle chlapi, s vaší pomocí, to zachrání.

Kdo je Scott McKay:

https://thepublicsradio.org/staff/scott-mackay

Text v angličtině:

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/11/scott-mckay-2020-election-us-military.html#more

Video Igora Panarina:

6 komentářů

    1. Informační pole okolo vývoje Spocených států je pozoruhodně vrstevnaté . Tahle analýza v obrysech vystihuje podstatu , ale k vytvoření si mozaiky stavu a hlavně vývoje to chce ještě řadu doplnění z dalších zdrojů . Díky probíhajícímu státnímu převratu se na povrch dostává vlastně celá“stínová historie“ Spocených států od dob první revoluce – boje za nezávislost 1776 přes kritický rok 1871 a s ním související
      rok 1913 (FED) až po dnešní dny. Skončila další superděržava , ale jen její tělo a svaly. Dokud nebude vypnut mozek – City of London – je pořád potenciálně živá a akce schopná . Ta senilní mátoha posunovaná Washingtonem není skutečným nebezpečím . jen nástrojem.

Napsat komentář