Vzhledem k tomu, že kanál má sankci (prý za zdravotní dezinformace v minulém Pjakinově videu 🙂 ) a nelze na něj nahrávat videa (nevím jak dlouho, nebo zda vůbec ještě), dávám sem opět odkazy, kde je možné najít video dalšího jeho pořadu s titulky:

Ulož.to

https://uloz.to/tamhle/xjqLI6uKDG0g#!ZJMzMQR2ZzWuMwuzZQMyZJIxAwWyMTpjE0E6MQtgFwAGETV0ZD==

RuTube

https://rutube.ru/video/6092b0ff1efc8117524bc2c877c612a5/

VKontaktu

https://vk.com/video351663392_456239176

Soubory s titulky ke stažení:

https://uloz.to/tamhle/3gNET3yacDDb#!ZJEyAQR2A2WuMQL4MGWyZQMzBQyxBJWRETAuIGMlD3uLImR1AN==

30 komentářů

 1. Ďakujem za odpoveď. Bolo by asi tiež dobré sa presunúť z YouTube, napríklad sem, na YouTube nasadili slobodu uznávajúci liberáli cenzúru ktorá už znemožňuje aj výmenu informácií v diskusii, nie len pridávanie nových videí, takže zotrvávať tam už nemá zmysel. Pod videom zo 7.6. sú ešte staršie diskusné príspevky s odkazmi aj na túto stránku, takže by ju ľudia mohli nájsť.

 2. Dobrý deň, na YouTube pod videom otázky odpovede zo 7.6.2021 je diskusia, do ktorej pribúdajú nové príspevky, ktoré ale nie sú viditeľné, nezobrazuje ich. Vidno len ich počet, momentálne 89. Chcel som sa opýtať, či je niekde uložené video Pjakin – otázky a odpovede z 5.7.2021, vyhľadávač mi ho nenachádza a diskusia na YouTube je nejakým spôsobom znemožňovaná, pokiaľ tam niekto pridal túto informáciu, nie je možné ju prečítať.

 3. Ďakujem za odkaz na video a titulky. Pjakinove O-O si zvyknem zálohovať, z youtube viem, ale teraz z rutube nie. Môže mi niekto poradiť, ako zálohovať video z rutube? Kliknutie pravým tlačítkom a voľba „Uložiť“ nefunguje. Video chcem iba 360p, aby nezaberalo veľa miesta… to video na uloz.to má úplne zbytočne 1,9 GB… ak to chce niekto pravidelne nahrávať na uloz.to, prosím dávajte tam videá v nízkom rozlíšení 360p, načo plytvať miestom?

  Inak vidím, že mnohých zaskočila súvislosť s prírodnými pohromami a zlým správaním sa spoločnosti. V súvislosti s ČR a tornádom je to úplne jasné – ČR začala robiť presne to, čo robí USA (klamstvá, provokácie, krivé obviňovanie Ruska), tak sa tam začína robiť to, čo je už bežné v USA (tornáda). Spôsob ako, je nepodstatný. Hlupáci riešia, že tornáda v USA vznikajú v mori a v ČR more nie je… ale o to predsa vôbec nejde. Príroda si vždy nájde cestu. Ide o to, odstraňovať dôvody katastrof a privolávať dôvody blahobytu.

 4. Protože jsem si říkal, že to jednou zaříznou, tak jsem to začal ukládat na uloz.to. Formát f=18, cca 300 MB je myslím dostačující a titulky v něm čitelné https://uloz.to/file/D6kUP31xp26X/valerij-pyakin-vopros-otvet-ot-21-iyunya-2021-g-1gmje7mjevo-mp4 .
  Kdybyste paní Ireno vkládala titulky do tohoto formátu videa, tak by bylo dostačující.

  Na uloz.to nemám žádné předplatné, ale stahuji pomocí souběžného stahování(najednou se stahuje třeba 20x pomalou rychlostí) programem https://github.com/setnicka/ulozto-downloader .

 5. Díky, ale dávat video na ulož-to je pitomost, myslím že nejsem sám, kdo serverem ulož-to pohrdá, jejich zoufalství znamená ,že pořad se bude stahovat 4 hodiny, pokud jim nezaplatim. A to opravdu ne, jejich gumový vyhledávací algoritmus nezaslouží ani halíř. Jako ano na malé soubory ok, ale tohle ne.
  To radši vytvořte veřejnou skupinu na Telegramu a tam můžete nahrát video pořadu a dát link a je to bez omezení 😉
  DoVi

  1. Milý Stano, na ulož to jsem měl stejný názor jako ty. Před časem jsem byl postaven před nutnost stáhnout film rychle. Ten film jinde uložen nebyl. Tak jsem se tam zaregistroval, zaplatil asi 500 Kč od té doby jsem stáhnul nepočítaně filmů a kredit mám furt víc než 90%. Navíc to rychlé stahování je fakt rychlé. Takže pokud je potřeba se dostat k informacím, je nutné tomu věnovat nějaké zdroje (čas, energii, peníze, apod.). A rozhodně nepovažuji dávat Pjakinova videa na necenzurované úložiště za pitomost.

  2. @Irena
   Paní Ireno, chápu, že je to asi další trocha práce navíc, ale za mě by bylo vhodné/dobré/skvělé dávát videa (kamkoliv) ve formátu MP4, který je mnohem více komprimovaný než AVI, ve kterém to na Ulož.to dáváte.

   Konverze je víceméně jen otázkou strojového času, tj. stačí nějaký SW (osobně používám MystiQ, který sice již oficiálně ke stažení není, ale dá se sehnat a ovládání je triviální … ona je to v podstatě nádstavbana nad ffmpeg.exe –> ke stažení s chvilkou čekání na startu je zde https://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php/12a90296c84d92371bdb509310012b77/60d84bc2/40117/0/2 ).

   Rozdíl velikost při zachování kvality (která je na mluvené slovo beztak zbytečně vysoká) je 50% velikosti. A to ocení všichni co to budou stahovat, byť pomalu z Uložta. Navíc každý ve svém soukromém archivu ušetří místo … i Vy :o)

   1. Author

    Jak říkáte, není to pro vás problém převést, tak si to udělejte, já potřebuji formát avi, kvůli programům, se kterými pracuji. Už tak se s tím vyvztekám více než dost, uvědomte si, že nejsem Studio bratří v triku… Nemluvě o nutnosti to teď nahrávat kdo ví kam.

    1. @Irena
     Ano, chápu. Proto jsem to psal jen jako návrh s pochopením. Nechtěl jsem tím přilévat do ohně.

     Dokážu si vcelku dobře představit pozadí Vaší činnosti, jak po stránce technické, tak především časové. Vaše práce je obrovská a pro běžného video konzumenta asi zcela za hranicí jeho možnosti její docenitelnosti.

    2. Paní Ireno, sleduji Pjakina v originále a i přes to Vaši píli ocenuji..
     Ale jen myšlenka – je nutné tyto rozhovory dělat jako video?? Podle mě (pokud se na tom zrovna někdo neučí Rusky), stačí si stáhnout bud jen zvuk (v ruštině) nebo pro neruštináře by zcela stačil jen TEXT, jak ot byla na starém leva…. Odpadla by Vám spousta časově náročné práce s videem, které tam nemá až takový význam.. Pokud tam není zásadní obrazový materilál (viz klasické filmy, dokumenty, cestopisy..) pak zde obraz nehraje roli, důležitý je jen obsah – text.
     Ev. ještě jeden postřeh – existuje veb „Proud národní hrdosti“ pani Rychtaříkové, která často PŘEDČÍTÁ texty pana Pjakina.. Zde je taky možnost spolupráce – Vy to přeložíte, ona to namluví..
     To jen tak takové drobné zamyšlení… Pěkný den..

     1. Já jsem přesvědčen, že naprostá většina nás chce slyšet a odezírat ruštinu z úst pana Pjakina a číst si při tom přesné subs paní Ireny – já osobně bych si nepřál, aby byl váš nápad uskutečněn – natož pak dubing…
      Pakliže se nevrátí možnost pokračovat s YouYube, tak ta RuTube by asi byla dostatečně dobrá náhrada a podle JB se dá i stahovat, tak není co řešit.

     1. Author

      To jako myslíte v rámci snadnějšího šíření informací, jo? Myslíte si, že všichni sedí dennodenně za počítačem a umí s tím vším zacházet? Že si s tím poradí jako dnešní mladá generace? A ani ta to vždy neumí… Někteří ještě ani neobjevili možnosti internetu, že stačí někam kliknout a pustit si video, natož aby si někam nahrávali sami titulky…

     2. Máte pravdu. To jsem si neuvědomil. Beru zpět.
      Stačí když se podívám ke kolegům v práci, mladí lidé. Dát jim do zipu zabalený soubor, textový dokument v jiném kódování než má Windows a jsou z toho na větvi. Bohužel si nedokážou poradit ani s internetem plným všelijakých návodů.

      Mimo téma: Chtěl bych Vás poprosit, jestli máte všechny titulky z letošních pořadů, které byste zabalila do zipu a dala na uloz.to. Vím, že děláte jeden souhrnný textový soubor za celý rok, ale to budete vytvářet asi až příští rok. Děkuji.

 6. Ano, takhle to muselo jednou skončit, ať už kvůli kovidové problematice nebo jiným nevhodným informacím.

  Psal jsem už před časem, že by bylo dobré naplánovat postupný přesun na jinou platformu, což by mohlo proběhnout koordinovaně s ostatními tvůrci (Zakázané vzdělání, příp. další).

  Takhle to musíme řešit narychlo ze dne na den. A najdou to jen lidé, co chodí na Kob fórum.

  Jinak děkuji, žes to vložila i na ulozto, je to šikovnější ke stažení i než bývalo YouTube.

 7. Děkujeme paní Ireno. Je na pováženou jak snadno mohou ovlivňovat – cenzurovat kohokoli a s jakým obrovským dopadem na komunitu. Naštěstí existují další možnosti nejen YouTube.
  Záleží mi na tom, abych mohl uložit každé Pjakinovo video, naneštěstí se mi však nepodařilo zjistit jak stahovat videa z RyTube. Ano, je mohu stahovat na uloz.to, ale to není pro každého – ne každý má zaplaceno…
  Jestli zde bude pokračovat diskuse o tomto posledním „Pjakinovi“, chtěl bych se zeptat na jednu věc:
  Pjakin mluví o nebezpečí atentátu a zmatku když americká bezpečnostní služba organizovala tiskovku a příchod novinářů před začátkem summitu Putina s Bidenem. Říká doslova „A dokud trval celý ten zmatek, prezidenti seděli a čekali“. Může mi prosím někdo poradit kde je možno najít záznam této tiskovky před začátkem rozhovorů, kde je možno vidět ten zmatek a sledovat dotazy novinářů? Děkuji.

    1. U Vaší odpovědi Čtenáři jsem neměl možnost reagovat, proto zde. Rád vidím Valerije Viktoroviče P., jakou má košili, jak pije čaj, jak pohybuje rukami, jak se občas rozčílí. Ireně samozřejmě děkuji, na základce mě azbuku naučili, ale pak už jsem se tomu moc nevěnoval:)

Napsat komentář