Nemocnice zřejmě uváděly v průběhu koronavirové krize méně volných lůžek na jednotkách intenzivní péče, než ve skutečnosti měly k dispozici.

Vypovídá o tom zpráva německého Spolkového účetního dvora, která byla ve středu předložena rozpočtovému výboru Spolkového sněmu.

Tyto údaje o nedostatku lůžek byly jedním z nejdůležitějších důvodů pro vyhlašování Lockdownů v Německu.

A Institut Roberta Kocha a federální vláda o tom věděly!

K falšování údajů byly nemocnice motivovány jak jinak, samozřejmě penězi, finančními pobídkami.

Nemocnice hlásily, že mají méně volných lůžek intenzivní péče, aby mohly pobírat odškodnění od státu. Tyto údaje byly denně zveřejňovány a sledovalo je celé Německo.

Po dobu více než jednoho roku byla tato čísla důvodem, proč federální vláda zaváděla stále nové zákazy, včetně zákazů vycházení a několikaměsíčního uzavření škol!

A například 16. dubna spolková kancléřka Angela Merkelová (CDU) ve Spolkovém sněmu prohlašovala, že:  „Lékaři intenzivní péče vysílají jedno volání o pomoc za druhým.“

Nyní z důkazů vyplývá, že Institut Roberta Kocha již z „četných e-mailů a telefonních hovorů“ věděl, že nemocnice hlásí nesprávná čísla o skutečném obsazení lůžek na intenzivní péči.

Německé ministerstvo zdravotnictví o možném falešném poplachu mlčelo. Ministr zdravotnictví Jens Spahn „o této záležitosti“ „neinformoval poradní výbor vytvořený pro kontrolu v této oblasti“ ani federální státy.

https://www.bz-berlin.de/deutschland/haben-die-kliniken-bei-intensivbetten-gelogen

V Německu se lidé ptají, jak je možné, že Spahn stále sedí na svém místě po všech těch skandálech okolo nákupu a distribuce roušek a tak dále. Pokud ustojí i tento skandál, bude to vypovídat o mnohém!

Tady máte konkrétní příklad bezstrukturního řízení ovšem v časově zrychleném sledu, kdy se díky finančním pobídkám lidé začnou chovat zcela předvídatelně (rozhodli se tak sami, nikdo je k ničemu nenutil, nic jim nenařizoval) a vy na tom můžete postavit politiku, kterou chcete prosadit. Jistě tam nechyběl náznak příslušným ředitelům nemocnic, že to „mohou využít“, to už ovšem zase probíhalo více méně strukturním způsobem, přes konkrétní osvědčené kontakty.

Také to hodně vypovídá o tom, jak funguje „zdravotnictví“, které má jako zásadní a první cíl honbu za ziskem a „uzdravování lidí“ je jen cestou k jeho dosažení. To je zase o tom vytyčování cílů, kterým se následně zákonitě podřídí metody a způsoby jejich dosahování.

19 komentářů

 1. Ano. Ctím si lidí, kteří alespoň trochu přemýšlejí a nebojí se říct vlastní názor, i když je to dneska hodně nežádoucí. Také čekám na vakcínu z Ruska. Asi se jí nedočkám, ale aspoň vidím, co všechno dokáže západní propaganda, jen aby pošpinila a znemožnila tu možnost očkování Sputnikem. Jen si všimněte, s kolika protiruskými výpady se denně setkáváme. Někdy je to až groteskní. A našim mocipánům vůbec nevadilo, že tu umírali lidé i přesto, že jim mohli dát nabízený lék. Obětovali životy vlastního národa, jen aby pochlebovali západu.

 2. Vakcinace je segment celé daleko sofistikovanější operace.
  Podle toho jedná i Putin a jeho tým. Jde o to ,že na sebe narážejí 3 modely řízení celé operace (programový, programově adaptivní a prediktor-korektor) . A v řízení se potkávají 3 subjekty : státní elity,globalisté a ruskyj mir.
  proto se jeví výslednice jako velmi „chaotická“ , ale samozřejmě trend to ukazuje. a ten bude nakonec v režii řízení prediktor-korektor. v tom je Putin velmistr. Díky manévru „červené čáry si stanovujeme sami“ nutí státní elity k reaktivní politice a ta je pro Rusko velmi výhodna.pro Spocené státy je to naopak katastrofa, nedisponují prakticky žádným řídícím korpusem a neustále běží „vedle povozu“ a ptají se vozky, kam zahne… S GP má Putin dlouhodobý situační mír, který může trvat ještě dost dlouho. Včetně nějakého toho kopnutí do kotníku. Ale nehrozí druhý front, naopak, USA do téhle strategické lovušky spadly až po uši a žádné kamarády nemají.

 3. Celá ta atmosféra kolem očkování mě připomíná atmosféru v době kuponové privatizace, kdy masy běžných lidí stály fronty na kuponové knížky. Ze začátku lidi o to taky neměli zájem. V jisté fázi se rozjela masívní agitace a primitivní reklamy, tak jako na očkování a poté se to hnulo. Kdo neměl kuponovku, jakoby nebyl. A kdo vyslovil nahlas pochybnosti o celé akci, tak byl v té době označen za komunistu, temnou sílu, STBáka, přítele starých pořádků apod. Tehdy jako dnes o pochybovačích říkali, že to jsou hloupí, nevzdělaní, staří z venkova. A ti VŠ mladí, z měst apod. přece kupují tu kuponovku. Stejná a univerzální metodika, kterou lze aplikovat na cokoliv. Na tu atmosféru si dobře pamatuji. Jako klučina jsem tehdy nevěděl o co jde, ale intuitivně jsem cítil, že se jedná o podvod. Rodiče mě samozřejmě pak vysvětlili, že to je mega podvod, ale i bez toho jsem cítil, že něco není v pořádku. Tenkrát si lidi mysleli, že když si koupí kuponovku za cca 900 Kč, tak z nich budou rentieři a spolumajitelé fabrik a nebudou muset pracovat. Taková byla tenkrát nálada a přesvědčení lidí. Bylo to masové, stejně tak jako dnes očkování. Kolektivní bezvědomí. Až teprve mnohem a mnohem později si lidi začali uvědomovat, že byli podvedeni. Mám obavy, aby to nakonec s očkováním nedopadlo stejně. Obecně se očkování proti koronaviru nebráním, ale dal bych přednost ruským vakcínám. Zatím jsem v této záležitosti zdrženlivý. Uvidíme co přinese budoucnost.

  1. „Obecně se očkování proti koronaviru nebráním, ale dal bych přednost ruským vakcínám“.

   Na to pozor! Koronavirus patří do skupiny respiračních virů a ty se nedají sprovodit se světa jako virus pravých neštovic, často dávaný za vzor. A než se našel způsob jejich likvidace, vyvinula vakcína, trvalo to asi 200 let – na rozdíl těch loňských „rychlokvašek“, které se v laboratořích najednou objevily jako houby po dešti. Naprosto bezpečné, zaručeně účinné, které ale už mají na svém kontu celosvětově několik tisíc obětí.
   Nač riskovat a dokonce vědomě, když už tu nějaká promořenost je, zřejmě bude časem stoupat a přirozená imunita proti všem patogenům, se kterými se v životě potkáme je stoprocentně lepší, než speciální právě jen na kovid.
   Tu si pěstujme. A hlavně pro ni je důležitá psychika a žádný dlouhodobý stres, který nám vládní „odborníci“ denně dodávají svým testováním, lockdowny, denními informacem o mrtvých, omezením běžné lékařské péče, nestíhajícím nemocnicím a krematoriím apod.

   Není mrtvý, jako mrtvý. Ti, kteří zemřeli s kovidem jsou cennějí. Protože přinášení mnohem víc peněz.
   Zdraví je vedlejší. S očkováním to lepší nebude. Spíč naopak.

   1. U ruských vakcín si neumím představit, že by Putin a tým kolem něj neměl ošetřenu jejich bezpečnost. Jestli by se v jistém časovém horizontu ukázala jejich neúčinnost či dokonce zdravotní závadnost, pak poté by Rusové jejich vedení pověsili na hák. To nejsou Češi. Znamenalo by to ránu pro prestiž Ruska ve světě a v konečném důsledku rozklad Ruska. V sázce je příliš mnoho. Putin se sám nechal očkovat a také to doporučuje. Můžeme tomu věřit či nemusíme. Od července za úplatu budou očkovat i cizince. Takže nevěřím na zdravotní závadnost ruské vakcíny. Umím si to však představit u těch západních. Jen nerozumím tomu, jak se Putin proti povinné vakcinaci, kterou zavedli v Jakutsku, ale současně očkování doporučuje. To je jako zrušit zákaz prodeje alkoholu a tabákových výrobků osobám mladším 18 let, zrušit tresty za užívání a prodej tvrdých drog a současně mladým doporučit aby nepili, nekouřili a nepíchali si heroin například. Tak jak by to asi dopadlo, že ? Stejná situace nastala po převzetí moci v Rusku bolševiky, kteří zrušili trest smrti. A pak ho rychle museli opět zavést.

    1. Nešlo mi o Sputnik V. Ten, pokud jsem četla je vyroben na jiné bázi než ty spásonosné západní.
     A o těch chodí ze světa špatných informací čím dál víc.
     O Sputniku V jsem nečetla jedinou, zřejmě proto ho EMA neschválila – minimálně do doby, než bude populace dostatečně proočkována hlavně Pfizerem. Protože Velký reset nám žádná ruská vakcína nebude sabotovat. :-)))

 4. K předposlednímu odstavci („Tady máte konkrétní příklad …“)
  Stejným způsoben probíhala před 30ti lety privatizace u nás a nabalovala se voličská skupina ODS.
  Všichni můžou být podnikatelé, neplatit daně (příp. jen minimální) všechno vč. toaletního papíru do domácnosti si můžou dát do nákladu atd. atd., slušné a čestné podnikání?, ale kdež.
  Jaké kontroly?
  Na ty došlo až později, protože „v teď“ bylo třeba „něčím zalepit ústa“ vznikající armádě nezaměstnaných …
  Opasky se utahovaly až postupně,
  u některých podnikatelů jsou dotaženy právě dnes (že jo, Klausi).
  Přesně „stejná písnička“ jen více roztažená v čase.
  A ještě k tomu „Klausovi spol. s.r.o.(tzn. VŠEM, kteří se domnívají, že se jich to netýká, protože právě oni jsou dnes ti nahoře, jen se tak domnívají, žijí v omylu, protože to jsou stále stejné algoritmy „pracovních úloh“, které jsou neustále stejně používány nejen v horizontále, ale stejně tak ve vrtikále.
  Prostě ďábel nabízí výhody … systém je mafiánský … postupně se zrychluje (zákon času), kdy jsou příčina a následek viditelné ve stále kratším časovém úseku.

  Poznámka:
  Někdy to působí až tak, jakoby se celé dějiny (ta spirála) proměnily na placku, na které je vše vidět najednou, ale to je asi i v závislosti od pozorovatele, jeho paměti atd.

  1. Zkrátka je to obecná metodika, obecný postup jak lidem podsunout to, co by za normálních okolností nikdy neudělali. Jednou do té metodiky lze dosadit pochod na Rusa, kdy lidi jako magoři zvedají ruku nad hlavu a řvou Sieg Heil !, poté lze do metodiky dosadit třeba kuponovou privatizaci, kdy si populace za svého aktivního a dobrovolného přispění nechá zničit zemi pod rukama, pak třeba dosadíme masovou vakcinaci, pak třeba sdílení domů, bytů, manželek apod. Stále stejné noty. Až to tady vezmou do ruky Piráti, tak ten, kdo nebude sdílet příbytek a manželku bude za černou ovci. Třeba taky nebude moci chodit do bazénu jako dnes ten, kdo nemá certifikát. Lidi si nabíhají na stále stejné vidle. Jak z toho ven ?

   1. Studovat tlusté knihy.
    Začít třeba u Galerie (obrázky) a vybrat knihu, která je mi nejbližší (nejvíce srozumitelná) …
    Dovolím si opět tvrdit, že KSB a DVTŘ jsou nejlepší práce pro poznání světa, ve kterém žijeme, obsahující jak materální, tak duchovní stránku.
    Námaha (práce)?
    „Vše, co lze koupit za peníze, je i tak dost laciné.“
    a také, má pro nás docela jinou hodnotu to, co snadno získáme, než to, na co musíme vynaložit námahu …
    „Jak nabyl, tak pozbyl“ a podle tohoto se dnes lidé zaměřují na snadné získávání informací, hotových názorů a pod. proto je mění jako ponožky … Jsou „trávou na poli boje“.
    Čas?
    „Času nám není dáno málo, jenže ho mnoho poztrácíme.“
    Loni se „zastavil svět“ a byl nám dán čas na jiné aktivity, než bylo zvykem …
    „Každá mince má dvě strany“, nebo „nožem je možné ukrojit chléb i zabít“ tj. vždy záleží na tom jak (kým) je nástroj použit … Špatné je, když si necháme namluvit, že jiné cesty není …
    Platí, že „Bůh nám dává vše, co potřebujeme.“
    Vím, že to zní asi jak fráze, ale nejsou to fráze pro toho, kdo vnímá mnohovrstevnost našeho světa, jeho neustálý pohyb, proměny – to je docela zajímavé, pozoruhodné a také lepší, než všechny dnešní zábavy – ty jsou většinou hloupé až pitomé.

 5. Lékaři si už asi nahrabali dost, ostatní by taky rádi něco přidali na svá konta.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/epidemiolog-vydesil-hospodske-na-podzim-mozna-budete-zavirat-167111#seq_no=1&source=hp&dop_id=167111&dop_ab_variant=0&dop_req_id=nylbRf3s1FR-202106112122&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Podle Maďara není moc reálné, že epidemie je na ústupu. „Všichni bychom si to přáli, ale tak naivní nemůžeme být,“ řekl. Za pravděpodobný označil scénář, kdy na podzim dojde ke zhoršení epidemické situace. „Reprodukční číslo bude stoupat, celá epidemie je infekčnější o desítky procent. Nebude se to ale promítat v nemocnicích,“ uvedl……..
  „Garance, že nebude lockdown, určuje virus, a ne vláda“.

  Opravdu?

  1. peníze už došly, už z občanů vytáhli jeden bilion korun na státních dluhopisech – ty jim nikdy nebudou vráceny…
   Nejsou prachy, není z čeho dál krást, nebude locdown – může být něco jiného – velké vymírání obyvatel po očkování …

  1. Stejné to bylo v celé ČR, proto ti tzv. lékaři dostali tučný úplatek, aby mlčeli. Dostali to však jen ti, kteří se ušpinili akcí COVID 19. Očaři, zubaři aj. samozřejmě nedostali nic. V příbuzenstvu mám zdravotníky, takže z rozhovorů vím co se odehrává. Od samotného počátku mám stejný pocit jako pan Boletus. Zdravotníci to možná nakonec odskáčou nejvíc. Ještě si užívají světla kamer, ještě si užívají tučných výplat. Myslí si, že to budou oni co budou určovat chod věcí. Ne, ne. To však nemusí trvat dlouho.

   1. V každé době je volena jiná „královská profese“. Vojáci,soudci,novináři……lékaři . Nechápou, že jsou jen dočasný spotřební materiál a po splnění své „specifické společenské role“ a zaplacení za dobré služby budou zadupáni do společenského hnoje jako zvolení obětní berani.
    Na dveře klepou pomalu ale jistě netrpěliví VZDĚLANIZÁTOŘI ,lidově kantoři . Debilizovat je třeba s potřebnou odborností.
    A hospodář už chystá ohlávku na míru.

Napsat komentář