Umění číst mezi (novinovými) řádky bylo doménou socialismu. Dnes už čtení není v módě, zato o základy okultismu se nezajímá už jen naprostý lenoch. 11, 22, 33 a dnes jsem poprvé zaznamenal 44 obětí zřícené tribuny někde v Izraeli. A v poslední době se do toto ještě naboural Valerij Viktorovič Pjakin s těmi jeho vlajkami…

Dnes mám pro Vás něco nápadně jednoduššího. Přesto to není příspěvek, ale otázka. Jak se dokázali světoví politici dohodnout na barvě oblečení, v jakém se dostaví k očkovacímu (teď už) rituálu. A proč „zvolili“ zrovna černou do prostor, které vyznávají bílou?

S kým jiným začít… aby se neurazil?

Nancy Pelosi alespoň nepřišla v tričku

Kamala Harris

Guvernérka Michiganu Esther Whitmer se nechala očkovat proti pouhé chřipce…

Benjamin je v klidu, složení séra zná.

Vučič vsadil na čínský koktejl,

zato předsedkyně srbské vlády nedá na Pfizer dopustit (přesvědčte se na twitteru).

Elegantní paní Čaputová si také odskočila z funusu.

Primátor hlavního města Slovenska

a jejich rodák a náš premiér pan Babiš.

Je to vážně pozoruhodné, jak rovnoměrně se mediální pandemie rozšířila po světě a jak unifikovaně se s ní vlády zemí světa vypořádávají. I dress code úzkostlivě dodržují. Lékaři, herci, personál, učitelé, všichni jsou už barevní. Ti politici, kteří se odhodlali prezentovat… jako by nám chtěli něco sdělit…
Jenže co, u všech všudy??

No dobrá, a co na východě?

Šojgu v uniformě

a Zelenský prakticky nahý, … taky symbol?

Меркель привилась вакциной AstraZeneca - Новости – Мир – Коммерсантъ

Tak co, je to pouhá náhoda nebo symbolika, které porozumí jen zasvěcení?

26 komentářů

  1. Wikipedia vravi toto: Ana Brnabićová (v srbské cyrilici Ана Брнабић, Ana Brnabić; 28. září 1975 Bělehrad, SFRJ) je srbská politička, od června 2017 předsedkyně vlády Srbska, jakožto první žena, první otevřeně hlásící se k homosexuální orientaci a první premiérka částečně chorvatského původu v tomto úřadu.

 1. @ Hloupy Honza
  Dobry postreh….pro vnimave lidi fotka rekne casto vic nez dlouhy clanek….
  Mimochodem jedna zvidava otazka…???
  .kdo ze zdejsich diskuteru je jiz naockovanych ????a jak se citi??
  ja jeste nejsem, nebot muj appoinment byl zrusen pro nedostatek vakciny no a na dalsi jsem se zatim neprihlasil…zato se mne kazdy druhy den sousedi pres zahradu vyptavaji zdali jsem dostal prvni shot…..
  Moje pani dostala prvni davku asi pred mesicem a citi se dobre …mne se zatim nechce ale protoze potrebuji …?cestovat tak budu muset jit jako ostatni…
  Mimochodem vzpominate si jak ten potrhly John asi pred 30 lety ve Francouzke Guyane „“ spachal s tisicovkou svych vernych „“
  /////byli donuceni/….hromadnou sebevrazdu???
  Nebyl to jen zkusebni polygon? Prominte, je to jen blby vtip.
  Preji hezky den

 2. Ten černý mundúr je dnešní móda. Je to opičení se po vládcích. Pokud se vládci (elity) radovali a předváděli a ukazovali a dávali na odiv své bohatství a nádheru, opět se to projevovalo v módním okénku. Tehdy také bylo určeno, kdo se jak „okázale“ smí strojit. Styl … to byl znak příslušnosti k jeho společenské vrstvě a zároveň i „pracovní uniforma“.

  Ta černá souvisí více s mocí, hlavně tou krutou, destrukční.
  Černá barva totiž energeticky a informačně hodně silně izoluje, poskytuje ochranu:
  1/ jak proti ztrátě energie (proto v Evropě oblečení pro pohřeb … snižuje vysávání duchy přítomnými na pohřebištích, kdy sami pozůstalí jsou v emocionálně labilním rozpoložení a tedy snadným zdrojem energie a s ochranou emocemi narušenou),
  2/ tak ale i proti energii přicházející z vnějšku a samozřejmě také přinášející nějakou informaci ať dobrou či zlou (nebo i proti autonomním entitám … např. různé černomagické havěti, což jsou rovněž energeticko-informační pole, pro změnu energii pouze sající).

  Proto např. černá je nutná při černomagických obřadech a zajišťuje, aby to černé pole se kterým se pracuje, jednoho zcela nepohltilo, „nerozdrtilo“. Černá tedy byla ochranná pracovní, životní a poznávací barva černých mágů. A blbci se je snaží napodobovat a hrají si tak na „mocné a nebezpečné“ a ani neví, že na to coby šašci vlastně nemají. Pouze navenek imitují velikost, kterou nedisponují. Schází jim právě ty potřebné znalosti a také především schopnost neustálého doplňování energie.
  Mágové nečerní, ti sice také používali tmavé pláště, ale vždy již s barevným tónem jim příslušejícím. Např. zelená – léčitel.

  Ta černá barva totiž hodně odsává – z obou stran oděvu! Saje jak z vnějšku, tak i zevnitř – z těla. Izoluje odsáváním, a na to spotřebuje velké množství energie, tedy i od svého nositele. Nepropouští dovnitř k tělu z vnějšku živou energii (pránu) tak, jako barevné oděvy (ty mají tedy ladění podle toho, co kdo právě pro své tělo potřebuje). To vytvoření „ochrany“ proti vnějšku je tak zaplaceno zesíleným odběrem energie zevnitř, z těla. A není to zrovna málo. Proto trvalé nošení černé vede k rychlému stárnutí – to se již ti troubelíni ale od módních návrhářů nedozví (ti to také neví).

  Proto např. Židi, kteří nosí černou jako „kroj“, tak pod tím černým vrchem dbají na vše bílé, aby se od té černé sami odizolovali a nechali si tam nějakou skulinku pro přívod energie bílého světla (takto to mám od jedné osoby, která se vyznala v mnoha věcech z této oblasti). Takže z vnějšku jejich oděv ze všech ostatních lidí energii nasává pro jejich řídicího egregora (démona), ale sami se podvědomě snaží trochu před tou všepohlcující černotou ochránit.
  Móda vše černé, včetně prádla … to je opravdu blbost, ale kdo chce kam …

  Na východě, kde berou smrt jako transformaci, duch se jim prizmatem jejich filozofie jeví jako bytost éterická a ne nebezpečná, berou bílý oděv jako smutek, aby se mohl v neutrálním všeobjímajícím bílém světle rozplynout, transformovat. Nepotřebují se chránit, nemají před mrtvými strach jako v Evropě. Proto také tradičně v oblečení využívají pestré přírodní barvy – zdroje částí ze spektra. A bílá je tedy považovaná za smutnou, fádní. Pro život mají raději pestrou barevnost.
  Černou většinou moc neužívali a když, tak většinou právě v souvislostí se zabíjením (vojsko a podobní).

  Samozřejmě dnes pod dlouhodobým vlivem satanistů celého světa se i tam móda dosti značně změnila – „světově poevropštila“, černá více rozšířila.

  1. Pane BADATELI,
   líbí se mi, že jste myšlenku rozvinul do podrobností. Doplním, že základ, tedy bílá barva, je složena ze všech barev.
   A pak, černá a bílá, jin a jang, klad a zápor.
   V podstatě jde o to, co převažuje.
   No a co převažuje v duši a povaze i skutcích u těch, jejichž fotografie jsou součástí diskutovaného článku, je snad jasné, ba co víc, den ze dne jasnější.

 3. Je to dobrá otázka: A proč “zvolili” zrovna černou do prostor, které vyznávají bílou?
  Náhoda?
  Říká se, že náhody neexistují.
  Zvláštní obliba v této barvě může znamenat zvýšenou citlivost a tajnůstkaření. symbolizuje tajemno, mystiku a smutek (koneckonců, v jiných částech světa smutek symbolizuje zase bílá barva).
  Taková ta jakási mystika, spojená s černou barvou, by mohla napovídat cosi o tom, že pro určitou skupinu je tato barva poznávací znamení, že jsou z jednoho hnízda. Jako vrány, kdy jedna k druhé sedá.
  Myslím, že tito lidé v černém, na těch fotkách, jsou představitelé systému, který je nemocný a brzy zemře.
  Jestli je to tak, pak navrhuji normálním obyčejným smrtelníkům obléci se do pestrých, veselých barev na oslavu příchodu lepších časů.

  1. Author

   Protože nám to tak někdo nalajnoval. Dokud bývali svatebčané odívání do tradičních oděvů, měli na sobě pestré kroje a je fuk, zda-li na Moravě nebo v Tibetu. Jejich kroje se barevností nijak nelišily. Manželé tvořily jeden celek, jejich kompetence se nepotkávaly, a pokud, tak minimálně. Definování svatebčanů černou a bílou vnímám od prosazovaní kulturního a civilizovaného světa, ve kterém je žena „rovnoprávná“ do té míry, že tvoří manželovi protipól. Tím protipólem se stává až od svatby. Do ní byla v cajku.
   Tak to bychom měli ty svatebčany. A co ti politici??

   1. Pro politiky je to slavnostní chvíle, být naočkován kvalitní západní vakcínou a žádným ideologicky závadným Sputnikem., proto se společenský oděv víc než hodí.

    A ta jednotná barva 5. kolony může znamenat:
    „Nikdo z nás nezradí, pánové vládci. Na nás je spolehnutí až k hořkému konci“.

   2. Takže ženich v bílém by to asi zboural, že ?
    Já se podruhé ženil v bílých letních kalhotách a bílém plátěném sáčku a moje polovička měla krásné letní světlezelené šaty od návrhářky Heleny Fejkové a k tomu krásný klobouk s obrovskou krempou.
    Oddávající na radnici v Klatovech nás nebyli do púosledí chvíleschopni zaregistrovat jako oddávané. R.1996.
    Takže jsme to narušili … ?

Napsat komentář