Toto je komentář ke zprávě z webu Seznam Zprávy

Na obrázku ke zprávě ze serveru Seznam Zprávy to vezmu zleva: Sluhové Vatikánu, Landsmannschaftu, staré černé habsburské šlechty, amerického „deep state“, zahraničních nadnárodních korporací, Londýnské centrály, místní podnikatelské porevoluční mafie, … Prostě pijavice přisáté na tělo našeho národa se spojily a prohlašují: „Chceme spolu dát dohromady tuto zemi“. V překladu: „Chceme už konečně dorazit tuto zemi a její obyvatelstvo. Chceme dál věrně sloužit našim páníčkům a sami dál v klidu parazitovat. Zapomeňte na svobodu a sociální spravedlnost!

„Je pro nás důležité to, abychom dokázali posilovat naši roli v institucích jako EU a NATO, společenstvích, která nám jsou schopna garantovat naši prosperitu a bezpečnost,“ řekl šéf lidovců Marian Jurečka. Mluví pravdu, předseda! Zcela nepokrytě o sobě a svých kurátorech.

Cílem je zachránit odumírající TOP09 a KDU-ČSL. Hlasy, které by jinak mohly propadnout. A zároveň se dostat k řízení do budoucí vlády. Sami to nedokážou, to je jasné. Tak s kým? Nabízí se Piráti a STAN. Celkem kolen 40% (podle současných preferencí).

Aktuální volební preference listopad 2020 | České volby

Aktuální volební preference listopad 2020 | České volby

Současná koalice odumírá. Udrží se ČSSD nad 5%? Jaroslav Foldyna to komentoval slovy: „ČSSD se otočila zadnicí ke svým voličům. Dluh budou splácet ještě naši vnuci…“. Aktuální preference současné koalice jsou cca 33%. S podporou KSČM také max. 40%.

Ale pozor, to nemusí být všechno! Bude nová „trojhlavá saň“ odmítat spolupráci s ANO, jako doposud? Přichází v úvahu i koalice SPOLU a ANO? Bylo by to skutečně takové překvapení? Domnívám se, že ne. Byla by to pohodlná většina.

Podívejme se na některé kroky současné vlády: Ve zdravotnictví dochází potichoučku k redukci bezplatných standardů (stomatologie, omezování akutních lůžek, zdržování cen léků); ve školství (inkluze, Plaga, pokračující převýchova dětí – viz. učebnice, …); mladé rodiny (proti-populační politika, dramatický růst cen nemovitostí – nedostupnost bydlení); drobné české podnikání – EET, zákaz kouření v restauracích, COVID opatření, která připomínají řízenou destrukci drobných podnikatelů v ČR a naopak nahrávají zahraničním korporacím a řetězcům; rekordní zadlužování státu do budoucnosti, podpora EU „záchranného balíčku“, … Koho a co podporuje svými aktivitami Jourová v EK?

Koho zájmy ve skutečnosti zastupuje současná koaliční vláda v čele s ANO? Myslím, že politický marketing mají zvládnutý dokonale. Babiš byl vykreslen jako chudák, na kterého všichni útočí. Získal si důvěru: Deklarovaný ochránce nejslabších – důchodců, konflikt s nenáviděným Kalouskem, zvyšování platů učitelům, …). Vědí, že český volič straní „otloukánkům“. Rád se budu mýlit, ale není to jen boj trpasličích chlapečků (předstíraný konflikt)?

Případná koaliční vláda ANO, SPOLU a STAN by pravděpodobně získala nadpoloviční většinu. Ideální pro závěrečné prosazení kovidového fašismu.  Tato varianta je již ale po volebním kolapsu USA méně pravděpodobná. Pravděpodobnější (proto, že je psychologicky přijatelnější a tím také dlouhodobě udržitelnější) je měkčí varianta vnějšího řízení našeho státu. Zde je již případná spolupráce s ANO možná – společný vektor cílů. Je to začlenění ČR pod nové středoevropské uskupení (konglomerát států), ve kterém bude ČR v marginálním, podřízeném postavení a které bude uchovávat současný davo-elitární model uspořádání společnosti.

SPOLU mají skutečně šanci uspět. Zvlášť pokud se pro-národní hlasy rozdrobí do mnoha malých stran, které neprojdou přes 5% hranici. Některé svou pro-národní orientaci zřetelně pouze imitují (např. Trikolora), jiné to snad myslí dobře, ale pokud nepotáhnou za jeden provaz, dopadne to jako vždycky. Času je málo a prostor v médiích dostanou jen pseudo-patrioti. Proto je lepší cestou vstoupit do již existujících stran a aktivní politikou ovlivnit jejich směřování.

Kde hledat skutečné patrioty? Zdvihne někdo prapor budování naší národní suverenity? Obnovení společného státu se Slováky? Spolupráce v rámci nabízejícího se projektu Euro-Asijské unie?

SPD potřebuje více Foldynů, kteří budou hájit zájmy naší země (výzva pro studenty KOB). KSČM nové razantnější vedení, přitažlivé pro mladé voliče. Zatím nebyli schopni uspořádat ani volební sjezd (kvůli COVID). Zdá se, že je také někdo drží pod krkem.

Rozhovor na XTV

Jaroslav Foldyna má úplnou pravdu: „Je potřeba, aby se česká veřejnost zamyslela, koho bude v těch nadcházejících volbách volit“.

19 komentářů 1. U mladých silně funguje naivita a stádnost. Chtějí se emancipovat od rodičů a hledají vzory jinde. Generační vzdor. Zároveň jsou plní energie a důvěry v budoucnost – na konspirace nevěří. Nechají se nadchnout sliby a propagandou, chtějí patřit mezi své vrstevníky. Vzor je Dominik Feri. Jeho komentáře sledují dokonce i studenti VŠ. Je nutné jim předložit světlý alternativní životní cíl v duchu KSB, který nahradí ty pirátské bláboly o prospěšnosti migrace, nutnosti likvidace vymožeností civilizace kvůli záchraně planety apod.

  1. Bohužel, Piráti nabírají i když jsem přesvědčen, že jsou jejich výsledky předem nadhodnocené. Nejen jim, ale i STAN, TOP009 atd. hodně nahrála akce Rychetského v ÚS. Proto to ostatně Rychetský udělal. Kromě toho(příklad z malé moravské vísky) Piráti si dávají tu práci ( jsou jako plíživá nemoc, rozlézají se všude ), že zakládají buňky, agitují, zvou mladé lidi na osobní setkání, vylepují plakáty. Momentálně jsou u nás v práci ve vysokých funkcích, jsou naprosto tupí a neschopní pracovat, ale jdou tvrdě za svým cílem. Je třeba hovořit s mladými, aby je nevolili, v zaměstnání i mimo se o to usilovně snažím.

 2. Chtěla bych rada upozornit na koncepcni diskusi,ktera probika na webu Nova republika.

  Navrhuje se tam transformovat naprosto laxni a lhostejnou dnesni Obcanskou spolecnost (OS) na ČSV tj Českou spolecnost voličů, tj obcany volice,kterou maji polit.strany touto ČSV byt zvoleni a zastupovani,ale v podstatě si tyto polit.subjekty delaji co chteji a 31 let se daji zvolit,ale situace obcanů namisto zlepseni spiše co nejvice zhorsuji , brzdi a boji se o svou moc.
  Priklad je 31 let zrvajici blokada Zakona o referendu atd.
  Tato ČSV proto zacala s navrhem sveho vzoroveho vlastniho programu,tedy co by volici meli po svych zastupitelich opravdu chtit.

  Zajimave komentaře se objevuji pod lidovym komentatorem panem KRTRCKEM.


 3. Dlouhodobý výhled na přežití dává tak jen vytvoření přitažlivého nového světonázoru, který bude stabilní při výměně pokolení a který bude schopen čelit jak upadajícímu západnímu liberalismu tak nastupujícímu zeleno-genderovému šílenství a bude schopen se vypořádat s přeuspořádáním světa směrem k Číně.

  A dosavadní neexistence této koncepce či světonázoru mě znepokujuje víc, než to, jak dopadnou příští volby.

 4. Dokud nepředstavíme svoji koncepci, tak je skoro jedno, kdo bude vládnout – jen průser přijde jen jiný a z jiné strany.
  Vytvoření bloků Piráti + STAN a SPOLU dává těmto papírově dostatek hlasů. Kdyby měli málo, je možné, že je podpoří ČSSD (pokud jejich hlasy propadnou, budou mít dostatek). Nicmémě hlasy voličů jednotlivých stran nejsou ve 100% nakloněné těmto spojením … už v tomto průzkumu např. posílila Trikolóra z obvyklých 2 na 3,5%

  Problém je, že zatím nemám nic „svého“, co by jsme mohli postavit proti nim. Máme „polo“ odpůrce nebo imitační provokatéry, jedoucí však v jejich koncepci ANO, SPD, KSČM, Trikolóra tím trpí v různých formách i intenzitách. Z osobností stojících mimo tyto strany to přesně předvedl Hampl vyjevením své závislosti na západním racionalizmu.

  Každé volby určují jen krátký časový úsek našeho směřování, důležitější je strategie – tj. musíme mít definovanou vlastní koncepci, jak se vypořádat se situací (postupný úpadek západu a přechod kompetencí do jiho-východní Asie – tj. hlavně do Číny; úpadek liberálního kapitalismu a přechod k zeleným a a ruku v ruce genderovým regulacím vedoucím k ekonomické degradaci západu, jehož místo zabere JV Asie).

 5. Spojovací linkou bude patriotismus. Strany, které se budou chtít dostat do vládní koalice budou muset patriotismus prosazovat, nebo se alespoň tvářit, že jim nevadí. Evropské hodnoty se vzpříčily v krku téměř všem a kromě patriotismu není na trhu žádná jiná mrkvička, kterou by se dalo mávat davu před čumáčkem.

 6. „SPD potřebuje více Foldynů, kteří budou hájit zájmy naší země (výzva pro studenty KOB). “

  Studenti KOB by mohli těžko něco změnit v SPD, jejíž europoslanci hlasovali, spolu s 563 kolegy v EP, pro Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy č. 2019/2819 ze dne 18. 9. 2019, ve kterém je mj. svalována vina za rozpoutání 2. sv. války stejnou měrou na Sovětský svaz i Německo.

  1. Myslím, že Ti chybí klid a rozvaha .V ní leží podsteta chápání konepce v praxi. ne v rychlých kategorických úsudcích. MUDr David jednak není SPD , ale jen nominant SPD, a jednak , důležitý bude program a způsob jednání vůči veřejnost, který reálně ovlivní výsledek voleb. SPD je protisystémoé hnutí a nic, než vlastní práce, nerozhoduje o jeho výsledku .
   Na krok europaslanců za SPD už tohy bylo řečeno hodně, je to věcí členů, jak si vyčistí svůj dvorek.

Napsat komentář