Tak už je to tady. Kdo není očkovaný, jako by nebyl. Nebudu nikomu mluvit do života, každý ať si to udělá, jak chce. Vezmu si však na mušku, co lidé propagující očkování proti covidu vysílají do světa.

Po více než rok trvající covidové patálii jsou mnozí občané frustrovaní – jak by ne. Pohodlná mysl však žádá vysvobození, víru v konečné řešení. A tato touha po víře je blahosklonně vyslyšena – kým? V prvé řadě politiky chtějícími nepohořet u nadcházejících voleb, avšak nejen těmi.

Občan by rád zázračnou pilulku, která vyřeší jeho (naše) problémy, bez hlubší námahy, bolesti nebo odříkání. Pilulku na skladě nemáme, ale něco bychom přece jen našli. Dovedl byste namísto spolknutí barevné kuličky podstoupit malou injekci? Jen včelička přiletí a bodne své jedovaté žihadlo. Občan se tetelí blahem.

Tak se to rozjelo. Ať žijí jednoduchá řešení! Vládní úřad na dělání zázraků každý den hlásí: „Sedmdesát tisíc naočkovaných!“

No a co dál? Posnídáme v poražené Paříži! Zítřek už patří jen radostem!

Co bys rád občane? Normální život jako před covidem? Tak poslouchej: „Očkování je jediná cesta k normálnímu životu.“ – „Udělejme tečku za coronavirem.“

To dnes slyšíme odevšud, odkud jen můžeme. Rádio, televize, internetové zpravodajství. Už chybí jen naše chytrá 5G lednice nebo pračka, ty zatím mlčí.

O co tady jde

Je to důmyslný ideologicko-marketingový tah. Lidem je ukázáno světlo v dáli a lidé za ním půjdou, třeba i několik let. Je to logické, nikdo jiný jiné řešení v rámci oficiální propagandy nenabídl. Nezáleží na tom, že tu covid bude i po vakcíně. Ono už se to nějak odůvodní, lidé si za účelem zachování své víry v očkování nějaké argumenty sesmolí.

Jak se zbavit covidu? Vždyť jsme se ho zbavili už několikrát. Covid, který tu je dnes, je něco úplně jiného, než to, co tu bylo před rokem. Mluví se o jednotlivých mutacích, vše však nasvědčuje tomu, že se vždy jedná o úplně nový kmen viru. Covid je umělina, která v přírodě nepřežije a sama vymře. Všimněme si, že nové mutace postupně úplně nahrazují ty staré. Takže covid s číslem 19 už jednoduše neexistuje a mělo by se mluvit o covidu20, 21.

To dokládá i Jan Kulveit, expert na modelování globálních rizik z Oxfordské univerzity a jeden ze spoluautorů matematické konstrukce epidemického systému PES: „Můžete si to představit jako dvě epidemie, které se překrývají. Původní koronavirus každým týdnem od počátku roku ubývá. Teď máme epidemii britské varianty, na kterou ale původní opatření nestačí“ (J. Kulveit pro Aktuálně.cz).

Pro ukončení covidu stačí nedělat nic, jen zajistit nešíření nových dávek a kmenů covidu z jejich zdrojů (těmi nemyslím nakažené lidi). Je to práce pro tajné služby a armádu, nikoliv pro lékaře.

Jak se covidu nezbavit? Stačí se naočkovat a chovat se, jako bychom byli díky tomu imunní a bezinfekční. Zprávy z proočkovaných zemí jako Maledivy nebo Izrael mluví za vše. Vedlejší účinky vakcín zde ani rozebírat nebudu.
Za rok si můžeme povědět, jak zázrak jménem vakcína funguje. Vzpomínáte si, jak paní doktorce Pekové omlátili o hlavu, že se mýlila ohledně vymýcení covidu do podzimu 2020? Budou si také tak vehementně omlacovat o hlavu selhání očkování proti novým mutacím? Nebo řeknou: „To bylo jasné, proti novým mutacím si musíte dát další dávku“?

Musíme si také dát pozor, aby všechny problémy nebyly svedené na neočkované lidi. I to se může stát a může to být dalším krokem vakcinační propagandy. Je třeba se proti tomu předem informačně připravit.

A snad ještě jednu věc dodám. Jak moc asi vakcinátorům jde o naše zdraví, vzhledem k tomu, že nepovolili a neobjednali Sputnik V? A to ještě uvidíme, zda se Sputnik vůbec dostane do unijních covidpasů. Raději do sebe narvěte Pfajzr, ať máte bezpečnou propustku, zdraví je až na druhém místě.

Zajímavou alternativou se jeví najít si známého doktora, který by vám Pfajzra bodnul jen jako a vystavil k tomu papír. Nikoho k ničemu nenabádám…

Závěr

Tak ať žije vakcinační monster-akce před volbami, velká to mise slovutné Armády České republiky!
Všichni očkovanci jsou hrdí na svou včelku – oni to přece udělali pro naši společnost z lidskosti a altruismu (i takové myšlení je dílem chytré propagandy).

Říkají také, že očkování je největším zázrakem v dějinách lidstva a už více než sto let zachraňuje životy – proto prý se musíme dát očkovat proti covidu. A dýchejte vzduch z výfuku, protože vzduch je nutný k životu. Aneb jasný argumentační faul postavený na ďábelské logice. Jasné zneužití pověsti očkování budované už za minulého režimu. Proticovidovým vakcínám by se snad ani „očkování“ říkat nemělo.

Vzhůru k „normálnímu životu“!

Už jste si došli pro svoji vagínu? – Video

29 komentářů

 1. 1.) Bez utrpení není vývoje!
  2.) Je mnohem jednodušší člověka podvést, než mu vysvětlit, že byl podveden!

  A tím je vše dané.

  Lidé/bioroboti prostě potřebují více bodu č. 1 (protože jedině tak mají šanci na nějaký ten svůj osobní vnitřní vývoj), ale čím více mají bodu č. 1, tím více platí bod č. 2 … nicméně, jasným výsledkem působení bodu č. 1 je buď prozření a nebo smrt.

  Dobrou zprávou je, že každý člověk má, resp. na začátku svého života měl, svobodnou vůli (to je/bylo něco uvnitř každého z nás) a podle ní (či jejího stavu) každodenně koná. A podle tohoto svého konání se mu utváří jeho každodenní realita (v podstatě bez zásadního ohledu na to, jaké „kulisy“ jsou zrovna v celém světě obecně k dispozici). Vše je o tom, jak kdo z nás má roztočnou tuto svoji spirálu. Zda do pozitivního směru svého vývoje a pak bude žít. A nebo do negativního směru svého vývoje a pak holt umře.

  Takže je jasné, že ten, kdo dovolenou u moře postaví nad svoje zdraví, o to zdraví přijde. Ten, kdo svoji bezpečenost (třeba opět tu zdravotní) postaví nad svoji (vnitřní či vnější) svobodu o svoji svobodu přijde. Ten, kdo přijde o zdraví jen těžko může být spokojený, šťastný a vnitřně svobodný a tudíž se i v pozitivním směru dále rozvíjet.

  A ten, kdo si zachová svoji vnitřní svobodu, svoji svobodnou vůli, ten má právo dále zůstat Člověkem (dle VVP osoba s lidským typem psychiky).

  A protože vše je o tisících detailů tvořících celek (byť některé jsou samozřejmě podstatnější než jiné), tak je jasné, že je to o každodenní trpělivé neustále se opakující činnosti zvané práce na sobě …. a pokud ji děláme můžeme být v pohodě a čím déle ji děláme, tím více v té pohodě (bez ohledu na volby, politiky, atd.) jsme. Protože ta pohoda k nám nepřichází zvenčí, ale je tvořena námi uvnitř nás.

  Sečteno podtrženo, virus, vakcína, roušky/respirátory, pasy, atd. buď jsou součástí Vašeho života a nebo nejsou.

  Součástí mého nejsou …. a nestěžuji si na to :o)

 2. myslím, že některým ohlašovatelům katastrofických scénářů chybí potřebný pohled po Planetě. Psychologická válka se vede podle pravidla „změnou psychiky oběti dosahují chování oběti podle svého vektoru cílů.“ Stačí dostatečná koncentrace strachu „co přijde“ a většina lidí, odvyklých bojovat, odhazuje
  zbraň jako nepotřebnou rekvizitu… To není moje know-how, to je moje každodenní zkušenost. @Jarku,Mourku.

  1. Díky Bolete. Vybavil se mi obraz Martina Kabáta v pekle. Vnímám to tak,že pokud se člověku podaří si nastavit pevné psychické ukotvení, získá svůj vnitřní klid a nehne s ním nic. A pak se nepřátel neleká a na jejich množství nehledí.

 3. Ještě k předešlému příspěvku. Nerad bych, aby vyzněl jako osobní útok na pan Boleta. I když byl samozřejmě ostřejší. Je to spíš kombinace naštvanosti a zoufalství, když vidím jako to mají solidně připraveno. Osobně vnímám celkovou situaci velmi podobně jako pan Boletus. Jenže co dělat, když nám to dají jako povinnost ? Ohledně očkování zachovávám princip předběžné opatrnosti. Je kolem toho hodně otazníků. Vakcíny jsou nakoupeny do konce roku 2023. Babiš objednal 27 mil. ks, tedy cca 2,5 dávek na každého včetně kojenců. I v Rusku už píší, že očkování proti COVIDU bude až do roku 2025. To by bylo, abychom tím všichni neprošli ?!

  1. Bude opravdu povinne? Rozhodne bych nedelal predcasne zavery ani nenabijel takove scenare. Povinne ockovani mi prijde jako takovy zvlastni jev, o kterem se hodne mluvi a to uz je samo o sobe silny utok na psychiku jednotlivce. K tomu pricteme mozny zakaz pro neockovane jet na dovcu v „Chorvacku“. Sam jsem udiven, kolik lidi mi osobne reklo, ze jsou proti ockovani, ale jestli nebudou moci cestovat (tzn. jet do Polska na trznici a v lete na 1-2 tydny k mori), ockovat se nechaji. A pokud to nebude stacit, zakazeme jim hospodu a kulturu.

   Neskutecne me udivuje, jak zasady a postoje jdou stranou pri touze ochutnat trochu toho „stareho sveta“, ktery se stejne uz nevrati. Ve spolecnosti se ted od sebe separuji dve skupiny lidi s jinym mentalnim nastavenim. Je desive a trochu fascinujici sledovat to vse v primem prenosu.

 4. “ Je to jen a jen o psychice jednotlivce. Převládají bioroboti a je mimo možostí nepostižených ten mikroprocesor z jejich hlav vybrat a zničit. Depopulace proběhne a bude dobrovolně volená.”

  Tohle je věc, se kterou úplně nesouhlasím.
  Pokud to hodně zjednoduším, tak jsou dvě skupiny. Ti, kteří se z nějakého důvodu probudili (byli probuzeni?) a pak ta majorita, co se nechá očkovat, jak píšeš bioroboti. Není z pohledu GP logičtější zlikvidovat naopak ty probuzené jako první, to jsou ti, kteří pro ně jsou daleko větší problém, nebo ne? Bioroboti jsou přeci ideální cílový stav, samozřejmě omezený počet, to už se vyřeší pak, třeba další úpravou vakcín.
  Za sebe to spíš vidím tak, že stávající vakcíny (tím myslím ty západní) skutečně možná poskytnou nějakou imunitu, možná i sami vakcinovaní budou produkovat další nebezpečnější mutace. Pak se třeba zase na podzim vypustí další typ koronaviru, jestě nebezpečnější než co tady bylo teď, a celé to nebude zaměřené primárně na ty vakcinované, ale právě na ty nevakcinované.
  Ale doufám, že se mýlím a dopadne to celé úplně jinak.

 5. Pane Bolete uklidněte se ! Veškeré dohady ohledně vakcinace se možná v dohledné době stanou zbytečnými, protože Dimka Medvídek už připravuje ruskou populaci na povinnou vakcinaci na COVID. I Rusové se do vakcíny moc nehrnou. V tuto dobu tam mělo být očkováno mnohem více lidí, stejně tak jako u nás. Chtěli do podzimu asi 60 až 70 %. Populace. I u nás mělo být na konci května očkováno min. 5 mil. lidí kompletně a když se podíváte na počítadlo, tak je tam k dnešnímu dni 1.139.510. Takže skluz jako v Rusku, ale i v jiných zemích v Evropě. Takže jestli to tam prosadí, tak Vám garantuji pane Bolete, že i u nás to půjde stejnou cestou. Oni už mají tuto variantu na 100 % připravenou a jenom čekají až v nějaké velké zemi v Evropě k tomu přistoupí. A že se tak stane v tomto případě v jakoby nepřátelském Rusku bude naprosto marginální. V takovém případě půjdeme všichni i Vy pane Bolete a jakýkoliv odpor bude marný. Ta obec či město v Polsku kde to sice soud zrušil byla první ohláška. Takže depopulace nebude dobrovolně volená, ale povinná.
  Více zde: https://politikus.ru/v-rossii/136030-medvedev-dopustil-vvedenie-obyazatelnoy-vakcinacii-ot-koronavirusa.html

 6. @Vlasta – fakt nechápu, proč sisi jako hůl ne bití našel zrovna tenhle článek. Není o COVIDU, ale o práci s nástrojem COVID. To je právě ten Tvůj hluboký omyl . Lidé NECHTĚJÍ slyšet nic o tom, že COVID je nástroj proti nim. Pak by totiž byli nuceni očkování odmítnout, protože pachatel zločinu jim nabízí záchranu. A oni nechtějí tuhle komplikaci-pochopení-vůbec podstupovat. Pokud bys nám všem tady měl jako doklad o své úspěšné metodě poslat alespo|ň deset lidí, které jsi přesvědčil – jak by to dopadlo?
  Nepochopil si to zásadní – odmítnutí nebo akceptace očkování není o vyhodnocení informací. Je to jen a jen o psychice jednotlivce. Převládají bioroboti a je mimo možostí nepostižených ten mikroprocesor z jejich hlav vybrat a zničit. Depopulace proběhne a bude dobrovolně volená.

  1. 1. Nikoho nebiju, jen poukazuji na to že v médiích – i alternativních – se mele stále stejná mouka a chléb žádný, respektive přibývá naivních očkovaných lidí, kteří
   a) doufají, že se jich omezení života nebude v budoucnosti týkat,
   b) budou imunní proti případnému onemocnění.
   Ani jedno není pravda.
   2. Pokud chceme – a JÁ rozhodně chci – myšleno lidé z alternativy, dosáhnout změny systému, MUSÍME veřejně pracovat s davem a přinášet mu informace v takové podobě, aby i on – ten dav – pochopil, co se děje, co se chystá a co ho čeká. A proto tvrdím stále znovu a znovu – dosti teoretizování, každý kdo má jasno musí vyrazit ven, mezi lidi a argumentovat, vysvětlovat, přesvědčovat. Pár stovek „konceptuálů“ na svém uzavřeném fóru považující ostatní za bioroboty je kapkou, která se v moři davu rozplyne jako nic. A tím i odpovídám na výtku, proč si nezaložím své fórum…
   Protože budoucnost je jen jedna a tříštění sil a názorů je stejně hloupé a kontraproduktivní, jako zakládání dalších a dalších politickýsh starn a a hnutí. Ale to všechno „normálně“ myslící lidé dávno ví, takže se opět dostávám k tématu mlácení prázdné slámy.
   Na závěr mám ale pro vás všechny pozitivní zprávu:
   Nejen moje úsilí, ale všech podobně uvažujících lidí začíná přinášet výsledky.
   Vyslechl jsem v čekárně debatu skupiny navzájem si úplně cizích lidí, kteří se překvapivě rychle shodli, že covid je podvod, Babiš je neschopný lhář, ČT je dezinformátor, Piráti jsou extrémisté, ODS a spol je nevolitelná a ČSSD skončí mimo parlament.
   Můžete hádat, kterému politikovi věří, koho všichni unisono podporují a koho budou volit…
   A to je hlavní argument vůči biorobotům, za které konceptuální elitáři lid této země považují…

    1. Tak znovu:
     dosti teoretizování, každý kdo má jasno musí vyrazit ven, mezi lidi a argumentovat, vysvětlovat, přesvědčovat.
     Covid je podvod, žádné roušky, žádné testy, žádné očkování.
     Viz též:
     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/23-tisic-zemrelo-po-vasem-nastupu-Profesor-Beran-expertum-Testy-ockovani-Varuje-664546

     A koho že budou ti dobří lidé volit? Tak to máš (ať jsi kobák nebo ne) co dohánět… Jsi typickým příkladem teoretika, kterému dávají obyčejní lidé svým selským rozumem na frak!

 7. Nevim, proc vlastne jste aktivne pritomny na tomhletom foru.Doporucil bych Vam zalozit si svoje nebo sem poslat nejaky hodnotny prispevek. Nejsem schopny akcetovat cloveka, co zacne prispivat do existujiciho fora s tim, ze je to tam spatne zavedeny a publikuji tam „lidi, co klesli pod ocekavanou uroven“ a jeste se ohanet „guru“, kdyz jste myslel jasne Boletuse.
  Citim z toho Vaseho prispevku negativitu a Vasi nespokojenost. Napiste aspon tak dobry clanek, jako napsal Martin. Mne ten Martinuv clanek prisel aktaulni a dobre nacasovany. Tecka.
  Nechci byt hulvat, ale lidem jako Boletus, Martin, Buran, Irena a dalsi nesahate ani pod kotniky. A to je ten Vas problem.

 8. Reakce na některé příspěvky.

  Prvním a možná nejdůležitějším by bylo naučit lidi ZNOVA UMĚNÍ ČÍST A CHÁPAT DLOUHÉ TEXTY a učit se. Tak, aby dokázali znova lépe chápat více souvislostí. Tak, aby se zlepšoval poměr dobrých a chápajících lidí. Tak, aby se kultura života lidí nemusela řídit tak zvanou „populární“ kulturou (masovou, liberální, „za prachy“ …), aby se v lidech uchovávaly pocity hodnot.
  To, že se snažím lépe pochopit svět mne činí, ať se mi to líbí nebo ne, nutně odpovědnějším. Nezvládnu-li tuto odpovědnost a nebo nejsem-li ochoten ji přijmout, stává se ze mne prostě individualista (dokonalý sen liberálů), který podceňuje ostatní lidi kolem sebe. Jinými slovy, když se bude mlčet o tom, že se zvedá hladina řeky, vždycky budou obyvatelé města překvapeni povodní a nebudou na ni připraveni. Ale já to věděl a tak jsem vystoupal na nejvyšší bod v okolí a tak jsem se … jim vysmíval.
  Nebo jinak. Když se mnoha lidem něco na současné politice nelíbí, je nutné je umět přesvědčit, pokud se to má zlepšit, že samotné volby nepomůžou, pokud také zároveň nebudou pevně, rozhodně a tvrdě sledovat „osud svého hlasu“ a trvat na plnění podmínek, za kterých jej „poslali“ dále. Navíc, když chceme skutečně svobodnou společnost, pak to znamená několik základních podmínek, které musí, prostě musí, být splněny. A to, že svobodnými musí být všichni členové společnosti, bez výjimky a nikdo nesmí být „svobodnější“, že byť nepsaným, ale hlavním zákonem musí být odpovědnost nejen za své činy, ale i za osud celé společnosti a aktivní přístup k informacím. To neznamená široké diskuse, třeba tady nebo jinde, ale především osvojování a získávání informací! Protože ani ta svoboda také nemůže být, jestliže nejste schopni správně určit, co je svoboda a co ji ve skutečnosti ohrožuje. Navíc, správné závěry analýz, či čeho chcete, můžete dělat pouze za jediné souhrnné podmínky – se znalostí problematiky, s co největším záběrem i „jen“ všeobecných informací v souladu s morálními – lidskými – hodnotami, s ohledem na čest, poctivost a tak podobně dále. Vynecháte-li z toho něco – cokoliv, pak je analýza zkreslená, k ničemu pro určení pravdy nebo posunu k pravdě.
  Jinak je jakákoliv snaha o zlepšení stavu společnosti určena k sebelikvidaci, k „podivínství“. Protože se pak podobá sektářství.
  Společnost je celek jednotlivců, kteří mají podobné či stejné zájmy, přání, představy atd. Samotný jednotlivec nemá nikdy nikde žádnou možnost bez „toho zbytku společnosti“ přežít a už vůbec nemůže myslet na svůj další rozvoj v jakékoliv oblasti života. Protože ti individualisté ve skutečnosti jen žijí na úkor společnosti, proto jsou oním ideálem neoliberalismu, či jak si to dnešní sami pojmenujete. Ne nadarmo bývávalo nejhorším trestem za starověkých dob vyhnání z té společnosti, proti níž se provinilec žil a které se postavil nějakým činem, který tuto společnost vážně poškodil. A občas se to přece dělávalo i tak, že byla „vykořeněna“ i celá rodina, aby nebyla možnost zrádné činy ani teoreticky předat dále v pokolení …
  .

 9. O problematice „vakcín“ (správně dle FDA a EMA genových terapií – ve stále neschválené experimentální fázi) je potřeba nestále informovat, neboť i po roce velice intenzivního studia (ze své zkušenosti) stále objevuji nové a nové informace.

  Dávám zde proto čerstvý materiál, kde je vše v krátkosti velice přehledně a pečlivě shrnuto (a veškeré informace v dokumentu uvedené lze skutečně ověřit přímo na příslušných webech).

  Doporučuji tedy každému jako kvalitní datablast pro vlastní argumentační oporu.

  https://otevrisvoumysl.cz/jsou-covid-vakciny-bezpecne-a-efektivni-srozumitelne-shrnuti-faktu/

  1. Vy si opravdu myslíte, že tohle bude číst traktorista, prosdavačka ze supermarketu, , instalatér-živnostník, dělník od pásu v v ASA, nebo učitelka v mateřské školce? A že to mu ještě navíc porozumí??
   Ti lidé mají úplně jiné starosti. Ano, na tomto fóru o tom můžete debatova donekonečna. Ale praktičtí lidí, kteří se živí PRACÍ, hledají jednoducché argumenty. A těch se jim nedostává. Proto je v republice skoro milion očkovaných důchodců a další desítky ticíc očkovaných, ale neinformovanýcj, mylně informovaných a dezinformovavných lidí. SEM je třeba napřít svou pozornost a kampaň a ne psát stále nové a nové články na internet…
   Kontrolní otázka, soudruzi:
   Kolika lidem doma, v práci, v hospodě či na fotbale jste vz všichni, co se tuscházíte k disuzím, srozumitelně a jasně vysvětlili, proč se nenechat tesotvat ani očkovat a jak postupovat, pokud tu „chřipečku“ přesto dostanou?

   1. Ono Vlasto stačí, když si to přečte pár lidí, kteří tomu porozumí a těm ostatním, které ve svém životě potkají, to potom už vysvětlí, o to starost nemějte. A předpokládám, že dokážou najít slova tak, aby je pochopil každý, s kým se dají do řeči. Chcete poučovat, jak to dělat? A co děláte vy sám, kromě pláče na špatném hrobě? Představte si, že mnozí z nás se živí PRACÍ. To je překvapení, že? O mnoha těch vašich praktických lékařích se totéž nedá prohlásit. Ne každý se totiž ve svém oboru neustále vzdělává, ne každý si stojí za svou Hippokratovou přísahou a titul před jménem z nich ještě nedělá inteligenty. Mnozí z nich si s tupými ovcemi vůbec nezadají. Možná byste raději, aby tady, kde se vše dá vyvěsit, nebylo nic. Nepřítel využívá informační technologie a my máme bojovat stylem tiché pošty? To nám chcete říci? Pročpak vás to tolik zlobí? Toť otázka že?

    1. Nechci nikoho poučovat. Ale štve mě, že všude na alternativě se pořád dokola píše, jaký je covid podvod – a široká veřejnost o tom neví, protože 95% lidí alternativu nečte.Takže to tu vlastně píšeme stále dokola – sami pro sebe. Proto se ptám, kolika lidem to každý vysvětlil po lopatě…
     Můžete mi, prosím, objasnit Vaše věty o praktických lékařích? Ve svém příspěvku se o nich totiž vůbec nezmiňuji…

     1. DNES
      jsem se od mých sousedů na zahrádce dozvěděl, že se nechají očkovat, neboť chtějí cestovat. Mé sympatie k Rusku nechápou a mou důvěru v jedinou vakcínu – Sputnik V odmítají, protože …“ teď to mají Rusové hodně těžké..“ Bez bližší vysvětlivky.
      Oba manželé neovládají ani ruštinu, ani jiný cizí jazyk.
      Hlavní zdroj informací je pro ně denní sledování ČT.
      Nepochybuji o tom,
      že naprostá většina populace se nechá krmit politbyrem ČT
      a to je pak výsledek. Ať si to přiznáme, nebo ne, těm hajzlům se to daří.

     2. Omlouvám se, jak jsem četla praktičtí, tak jsem si asi doplnila automaticky lékaři, protože mi leží v hlavě. Jsou to přece právě oni, kdo by měli upozorňovat lidi na rizika a fakticky to nedělají. Ten náš na začátku důchodcům vydával recepty škvírou ve dveřích, aby se chudinka od nich nenakazil. Jo to cestování hodně lidí, kteří by se jinak prostě nenamáhali jít se nechat očkovat, ponoukne, aby to udělali. Další věcí je to odstupňování, kdo „se může jít nechat zaregistrovat“. Lidi jsou jako malé děti: „Oni už se můžou nechat naočkovat a já ještě ne…“ Mají pocit, že je o něco připravují. Jinak lidi jsou informovaný celkem dost, ony ty informace prosakuji, jen nechte být. Problém je ten „syndrom koncentráku“, jak tomu říkám, že prostě nemohou uvěřit, že by něco takového bylo možné, že by je někdo programově poškozoval na zdraví.

   2. Číst??? Vlasto, otevřel(a) jsi vůbec ten odkaz;)?
    Je tam video, dle mého názoru velice dobře zpracované. No a kdo tomu neporozumí hned, může si to pustit znovu, a znovu, a…..
    No a pokud ani pak neporozumí tak padá nejspíš mimo interval o kterém mluví Dr.Reiner Fuellmich (10-15% zvídavých lidí).
    Nikde nepíšu že to je pro všechny-stejně jako tento web. A co se týče vysvětlování, tak své nejbližší od toho „zvěrstva“ držím úspěšně stranou-no a ostatní, na ty už energií neplýtvám-je mi jich pochopitelně líto, ale je to jejich volba a přesvědčovat je po roce plándémie, to nemá pražádný význam.

 10. „Pre porazenie Covidu potrebujeme milióny zodpovedných rozhodnutí. Kľúčom k nim sú overené a presné informácie.“ Týmto heslom, s ktorým môžeme len súhlasiť, nás vítala ešte donedávna stránka venovaná kampani na podporu očkovania. Keďže MZ SR spustilo veľkú očkovaciu kampaň, rozhodli sme sa zapojiť a prispieť k informovaniu verejnosti aj my. Len pre istotu, aby sme si boli istí, že dostanete tie overené a presné informácie. Nečakajte od nás rozprávky o dokonalých vakcínach. To prenecháme samozvaným odborníkom, médiám a prisluhovačom farmafiriem. Našim cieľom nie je nikoho odhovárať od očkovania, ale považujeme za dôležité Vám poskytnúť informácie, ktoré by ste pred očkovaním mali rozhodne vedieť a doteraz Vám ich nikto nepovedal. V tejto časti sa zameriame na vakcínu od spoločnosti AstraZeneca (Vaxzevria). Vopred upozorňujeme, že to bude veľmi dlhé čítanie plné faktov. Na obrázkové letáčiky s prázdnymi heslami a frázami sú tu iné inštitúcie.

  https://odbornakomisia.sk/covid-19/pre-vsetkych-nadsencov-vakciny-astrazeneca/

  A další bomba, očkuje se proti něčemu, co neexistuje? Proto může být pozitivně testovaná i papája…

  Ani tito virologové netvrdí, že viry jsou živé, ale že biochemicky mrtvý virální genom (tedy virus) je infekční. Všichni virologové se shodují, že virus nemá svou látkovou výměnu a je biochemicky mrtvý. Připouštějí, že doslova všude (nejen na klikách u dveří) se nacházejí virové genové útržky1, které nejsou infekční. V jejich očích je infekční jen celý virální genom (celý virus), ale pouhý kousek z něj (čili fragment) nikoliv. Přitom neprozradí své největší profesní tajemství, že kompletní virální genom (čili kompletní virus) nikdy nenašli.

  https://www.resetheus.org/2021/05/14/jak-moc-mrtvy-je-virus-vsechna-tvrzeni-o-existenci-viru-vyvracena/?fbclid=IwAR2Wj7M7yeTRjZ_KKm5i0Gw-9fVCK1nR7VkL_yWuOgfyiY-bu9kGBvnrsQg

 11. Ahoj, Martine, svého času tě „guru“ označil za nadějného kádra a analytika. Nicméně tímto článkem se tak neprojevuješ.
  Proč?
  Položím Ti otázku:
  Víš, co je ti „druhák“?
  Odpověď: Druhák je káva uvařená z lógru první kávy.
  Proč píšeš o druhákovém tématu, o kterém už bylo zopakováno vše mnohokrát? Marníš čas a energii.
  Posílám Ti odkaz na (analytický) komentář k tématu, které by Tě mohlo (mělo) zajímat mnohem víc než podvod zvaný koronavirus. Týká se totiž naší nejbližší (povolební) budoucnosti.

  http://casopisargument.cz/?p=35978

  1. Co se týče toho „druháku“, tak ho za takový tedy nepovažuji, když se tisíce našich občanů nechají očkovat tím sajrajtem kvůli nedostatku informovanosti a vlastní ovčí pitomosti. To za prvé. A ten odkaz? Mnoho slov fakticky o ničem. Jak to vidím já? V Rusku probíhá boj s pátou kolonou, na kterou sázejí zvnějšku. Rusko tak dalo jasně najevo, že hlavní nástroj Západu v podobě USA, který fakticky pod sebe združuje všechny ostatní, považuje za nepřátelský a jako takový ho bude brát a proti němu bojovat, tj. začne mu odsekávat jednotlivá chapadla, jak se to děje v přímém přenosu. A Česká republika? Ta poukazuje na další důležitý nadnárodní nástroj, kterému takto oklikou bylo dáno najevo, že přestává být hájený, že překročil červenou čáru a ostatní viz první nástroj, chapadla budou likvidována.

  2. Martin píše o důležitém tématu a nevadí, že je „stokrát ohraný“.
   On – dle mého – souvisí i s tématem, na které poukazuješ. Článek dobrý, souhlasím s ním – ale potřebuje doplnit ještě o další, nezmiňované aspekty.
   Jde o velmi široké téma, ale v krátkosti:
   – to, co se díky našim předkům dařilo vybudovat v rusko (sovětsko) – českých (československých) vztazích po mnoho let, to je nyní pryč. A stačilo na to pitomých 30 let… Hodně blbé je, že i v současném Rusku dorůstá generace, co ono budování přátelství nejen nezažila, ale ani se o něm neučila. Je to stejné jako u nás, kde současní třicátníci skálopevně věří tomu, že poslední válku rozpoutal SSSR s Hitlerem. I v Rusku rostou lidé, kteří na nás pohlížejí jako na nepřátele – a co víc – nevděčné a zrádné. A stejně, jako se u nás objevuje „revizionistická literatura“ o SSSR, tak v Rusku se objevuje o ČSR a ČSSR.
   Co to pro nás minimálně znamená, myslím to zařazení mezi nepřátelské země? „Velké špatné“.
   Připomenu fakt, že ač se u nás letos rusofobně běsnilo a EU se žádalo o „podporu“, tak na Rudém náměstí stáli zástupci států EU v pozoru na tribuně při přehlídce Vítězství. A servilně si s „vrahem“ Putinem tiskli ruce. A ve stejném čase, kdy se tu Hamáček kroutil u „vysvětlování“ svého plánu možné cesty do Ruska, tak německý představitel (tuším dokonce z Bavorska) se v Rusku klaněl a nabízel německé služby prostředníka při „sbližování se západem“.
   Tohle všechno je „velké špatné“ jenom pro nás a všechno to, co jsme si s Ruskem mohli domluvit sami (mám na mysli ceny, komodity, vzájemnou spolupráci), si nyní za draho budeme domlouvat s EU, zvláště s Německem. Naše „rozpuštění se“ v Německu a Polsku se opět o kus přiblížilo…

 12. Kdyby šlo skutečně o zdraví, museli by se „politici“ chovat jinak.
  Navíc, když si dáme do souvislostí jednoduchá fakta, pak vysvítá něco jiného, než „péče“ o zdraví.
  – patenty na viry kmene Coronavirus
  – patenty na vakcíny na Coronavirus
  – náhodné uniknutí „někde kdesi“ a zpočátku nic moc ani od WHO, které vlastně svoje prohlášení o tom, že pandemie není, doslova neodvolalo, pokud vím
  – smrtící virus!! Žije všude, vždy a za každého počasí a každé teploty i když tam nikde nebyl ani jeden nemocný či nakažený
  – jaksi se nedostává vědomostí pro úspěšné konečné zpracování PATENTOVANÝCH vakcín na coronavirus
  – falešní nemocní zahynuvší vinou viru při autonehodách atd. …
  – neznabozi z Ruska si DOVOLILI mít první vakcínu … a navíc si „tam“ dovolí tolik neumírat
  – naprostá neschopnost vyrobit „dostatek“ vakcín při jejich – opakuji – mnohaletém patentování

  – světová finanční krize má dokonalé krytí a banksteři se nemusí z ničeho zodpovídat
  – politici – každý si hraje na vlastním písečku, jak se mu to teď hodí, ale stejně drtivá většina z nich ze sebe dělá .oly
  – potíže s reálnou výrobou se na dlouhá léta zakryjí právě tímto virem
  – inflace má jednoznačného viníka

  Mám jen jednu jedinou otázku. To každý nemocný – ať skutečně nebo ne – označený tímto virem, přináší za prodělanou i „prodělanou“ nemoc patentní poplatek Billu Gatesovi, chudákovi snad už rozvedenému?

  1. The problem s vakcinaci…..a VIRY….ktery vidim jako hlavni je….ze drive biologicke companies byly majetkem statu a stat se staral o to aby byly ucinne a bezpecne, nebot aby stat dobre fungoval tak potrebuje mit zdravou populaci… a dnes ???
   jsou vlastniky soukrome spolecnosti… casto psychycky naruseni lide….a polozme si prostou otazku …opravdu maji stejne zajmy??????

Napsat komentář